Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) nfsu17


nfsu17
veterán

Poco F5 (de ez lényegtelen, mert anyám Redmi Note 10S-e is, vagy az én Mi 9T-m is ugyanez évek óta...szvsz nálam 2019 óta), meg gondolom még sok saomi teló.

Döbbenet, hogy a gmail nem tud közel real time megjönni, ha a teló "alszik" az asztalon.
Ha b@sztatom, videót nézek, böngészek, olvasok, szóval kijelző ON, akkor azonnal megjön.
Fekszik az asztalon (standby) és több mint 1 óra múlva sem képes jelezni!!!

Konrétan: jött egy email most du-n: 16:57-kor webes gmail szerint.

Mi 9T (Android10) zárképernyőjén már egy ideje ott az értesítés, pontosan nem tudom mikor jött rá, egész hamar 5 után úgy rémlik.

Poco-n SEMMI. Most 18:20-kor sem még. :W

Jönni fog, mert érkeznek levelek, nem beállítási gond (mondjuk az akkukímélőt esetleg OFF-ba teszem a próba erejéig...hátha).

De ez így akkor is ultra gáz. És ezt most nem a Poco ellen írom, mert qrva jó telefon, iszonyú jó, de már nem az első helyen olvasom, hogy az emailek rohadt lassan akarnak megérkezni, ha nem ON a kijelző...saomi telókon.
Egy ezeréves Galaxy S5-ön kettő másodperc múlva csippant bármilyen körülmények között. Mondjuk az android is sokkal régebbi persze, szóval nem lehet összehasonlítani.

(#9152) WhiteWalker válasza nfsu17 (#9151) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De.miert azt a retkes gmail-t erőlteted? Van 4-5 alternatív app ami sokkal jobb? :U
Poco F5 van nálam is , szerintem tudod is a másik topicból, én személy szerint az aquamail-t használom és ajanlanám , nincs vele semmi gond , de van más email app amit tudsz használni gmail helyett.

[ Szerkesztve ]

(#9153) Tompika777 válasza WhiteWalker (#9152) üzenetére


Tompika777
senior tag

Én régebben alternatívaként elkezdtem Aquamail-t használni, minden hibátlan és jó is volt... Egy darabig... Mostanság ugyanolyan vacak lett mint a gyári... Értesítés hol jön, hol nem... Bluemail szintén... Pedig semmi beállítás nem lett változtatva..

(#9154) WhiteWalker válasza Tompika777 (#9153) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálad lesz valami gubanc , mert én jó pár éve használom az Aquamail-t és hibátlan. Próbáltam más 3rd party appot de győzött a szokás hatalma , igy maradtam az Aquamailnél.

(#9155) nfsu17 válasza WhiteWalker (#9152) üzenetére


nfsu17
veterán

Már miért ne használnám a gmail appot egy gmail szolgáltatáshoz? :D
(mármint ha rendesen működne...de ez nem (csak) az app hibája....sztem)

De lássuk tovább ezt a délutáni "tesztet".

Most csippant a teló 18:45-kor, hogy jöttek emailek.
Írja is a kis sarokban jobb fent (ebben a buborékban), hogy "32 perce".
Aha...32 perce tényleg jött email, csak kedves teló te nem jelezted ezt akkor.
Ugyanis 18:13-kor tényleg jött egy újabb email.

Tehát jött két email du-n: 16:57....és 18:13
Ezt a teló 18:45-kor tudatta velem az asztalon. :C

De ránézek erre amit írsz, csak jobb szeretném (ha nem hát nem) a gyári appját használni mindennek, ha lehet.

Amúgy ezt az aqua izét telepítem és már látja is a leveleket, vagy meg kell adni (megint egy sokadik cégnek), a bejelentkezési adataimat is?
Közben rákerestem, az ingyenesben vannak reklámok.
Ami vicc (na jó, nem annyira, nincs ingyen ebéd), de a sokak által szidott reklámokkal telerakott kínai f.s telómban meg egyet sem láttam eddig (mondjuk telepítéskor kikapcsoltam of korz), bár mondjuk azokat az appokat nem is nyitottam meg, amikben szokott lenni...de mivel nem nyitottam meg, ezért nem is lényeges app ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#9156) WhiteWalker válasza nfsu17 (#9155) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én sosem ragaszkodtam a gyári appokhoz :D Pont ezek miatt , meg ha telefont váltok akkor a másik rendszer appjait megszokni , inkább a független appokat használom.

"Amúgy ezt az aqua izét telepítem és már látja is a leveleket, vagy meg kell adni (megint egy sokadik cégnek), a bejelentkezési adataimat is?"

Igen , kéri is hiszen anélkül nem tudja lekérdezni a gmail fiokból a leveleket , és engedélyt is kér a Google fiókhoz való hozzá féréshez.

(#9157) pingwin92 válasza nfsu17 (#9155) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Én sem találkoztam sok reklámmal a 4 Xiaomi telómon. Legalábbis a gyári appokban... Az a vicc, hogy a legtöbbel a Google appokban találkoztam. Pl. Google Fotók, ami folyton cseszeget, hogy fizessek elő a Google One-ra, meg, hogy backupoljak, hogy aztám elfogyjon a tárhely, és kelljen venni még.. De mondhatnám akár a Gmail appot is, ahol nem olyan 3rd party-féle bannereken, hanem a Promócióknál az e-mailek közé becsempészve jelennek meg.
Tehát ezelől nincs menekvés. :DD

(#9158) user26 válasza nfsu17 (#9155) üzenetére


user26
aktív tag

Szia, bocsi, hogy beleugatok, de azt hiszem @crok mondta, hogy prioritás van, ha több eszközön be vagy jelentkezve.
Az én esetem a telegramal: PC, Fő és teszt telefon. PC jön előszőr fő telefonon kicsit később, teszt telefonon jóval később, vagy ha "aktív" vagyok mindenhol, akkor azonos vagy egy időbe. A Gmail-nél is ilyesmi állhat a dologba, de tévedhetek, és elnézést ha hülyeséget írok.
Szokták javasolni, hogy lakatold le az appot, meg minden engedélyt adj neki meg, és változhat a dolog.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#9159) D1L1ZS válasza nfsu17 (#9155) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Egy ideje Outlook appot használom.

Minden engedély megadva, akkukímélő az app beállításaiban kikapcsolva, automatikus indítás bekapcsolva.

Teszteltem, a telefon a beérkezett emailt követően kb. 5-10 másodpercen belül jelzett. Direkt úgy teszteltem, hogy a telefont hagytam kb. 5 percig pihenni lezárt képernyővel.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#9160) pingwin92 válasza user26 (#9158) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Ebben lehet valami, mert tesóm is azzal szívott nemrég, hogy egyszerre több telefonon volt bejelentkezve, és munkahelyi, PC-s bejelentkezésnél a goggle-ös biztonsági értesítések / beléptető kódok nem a Pixelére jöttek meg, ami ott volt nála, hanem a Xiaomi telójára, ami itthon volt. Ami lehet, hogy annak volt köszönhető, hogy arra jelentkezett be később, de az is közrejátszhatott, hogy én közben itthon nyomkodtam a Xiaomit. :DD

(#9161) Viktor0610 válasza nfsu17 (#9155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam a Gmail Samsungon sem működött jól.
Lecseréltem a FairEmailre, azzal semmi gondom.

Samsung Galaxy A54

(#9162) zsola400


zsola400
aktív tag

Nálam a K-9 Mail vált be.

(#9163) nfsu17


nfsu17
veterán

Kösz mindenkinek az email-es hsz-okat.
Ha nagyon elborulna az agyam, akkor gondolok ezekre és lehet váltok.
"Megnyugtató", hogy gyárilag sokat nem lehet vele tenni.

Egy újabb kérdés lenne :D

Megint csak Mi 9T (A10)

Ha jön sms, email, messenger, akármi a zárképernyőre, DE NEM csinálok ott a telón vele semmit...ellenben mondjuk PC-n megnyitom az új emailt...akkor egy kis idő után eltűnik a zárképernyőről is a levélértesítés.
Ez így tök frankó.

Android13 (Poco) alatt ez sem megy, vagy nem tudom hogy kell beállítani.
Vagy megy nálatok és csak nálam nem...passz.
Ez lenne a kérdésem.
Persze jobbra suhintással eltűnik...de na...

(#9164) ddsteel válasza nfsu17 (#9163) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Szia, fentebb láthatod [link] én is szívtam ezzel. Kb 10 appot kipróbáltam, mindegyik szar volt (igen, az aquamail és a K9 stb is). Egyedül az Outlook működik nálam jól, mindent megkapok rögtön, időben, semmi delay. 3 accountot is használok és plusz tök jó, hogy accountonként más értesítőhangot lehet beállítani, ez nekem nagyon jól jön. Egyetlen idegesítő dolog van, ami marad nálam: a reklám. Az 1. email helyén néha van egy emailnek tűnő reklám, néha nincs. És pont ez az idegesítő, lenne mindig ott, akkor lesz@rnám. De így, hogy néha ott van, néha nincs, néha persze rákattintok véletlenül. Úgy lehetne eltüntetni, ha windows 365 vagy milyen cuccra előfizetnék (csak emiatt nem fogok). Szóval nálam is az Outlook győzött.

(#9165) nfsu17 válasza ddsteel (#9164) üzenetére


nfsu17
veterán

Olvastam is anno, csak azt hittem más topikban.

Most amúgy a google tárcsázóval szenvedek.

Többször vannak névjegyek, mert SIMen is van.
Viszont sehol nem találom a SIM offolását.
Ofkorz miui tárcsázó alatt simán megvan.

Nevjegyek, jobb felul harom potty.
Beallitasok
Telefonos fiokok
Elonyben reszesitett telefonos fiok: SIM fiokok
De itt semmit nem enged allitani

A megjelenitesi beallitas alatt meg csak vezeteknev rendezes, meg ilyen van.

Bocs az ekezetert, ez sincs konnyen gboard alatt.
Ezt is be kell allitanom.

(#9166) ddsteel válasza nfsu17 (#9165) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Én már régen töröltem a SIMről minden nevet és minden a google alatt van, így nem fáj, ha használni akarná a sim-et....

(#9167) nfsu17 válasza ddsteel (#9166) üzenetére


nfsu17
veterán

Kozben lehet rajottem.
Kulon a google nevjegyek appban vannak meg beallitasi lehetosegek.
Kék ember ikon.
És nem a telefonkagylo ikon

(#9168) Landsmann


Landsmann
addikt

SIM-en én sem tárolok semmit. Egyrészt egy-egy névhez tartozhat több telefonszám, cím, stb is, másrészt a tárolható név hossza elég korlátozott SIM-en. Nem utolsó sorban, ha SIm csere történik, akkor megint lehet kínlódni, hogy az adatok onnan le legyenek mentve. Ismerősöm azért hagyta a telefonban hónapokig a már lejárt kártyát, mert egyes nevek azon voltak eltárolva és ha kivette, azok nem voltak meg. Mit össze kellett kínlódni, hogy az azon a kártyán lévő nevek összhangba kerüljenek a másik kártyán tárolttal-. Persze alapos kézimunka volt a két-három, azonos bejegyzést törölni. Meg volt, ahol másképp volt a név elmentve ugyanahhoz a számhoz. Kész őrület volt. Nekem meg a Googleba van mentve a címjegyzés. Ha az egyik telefonon megváltoztatok valamit, akkor pár percen belül a másik kettő is szinkronizálódik és mindhárom telefonon ugyanaz a névjegyzék van. Azért is nem a MI fiókot használtam, mert ott ezt nem lehetett megcsinálni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#9169) nfsu17 válasza Landsmann (#9168) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem is a googleben vannak a nevjegyek.
De a ?;:'":__#$_& budos r.ssebbnek se tudom kioffolni, hogy azokat ne mutassa. :W
Megtalaltam, hogy mutassa a simes szamokat es torolni is tudom... A google nevjegyek appban.
De konyorgom...
Ennyi lenne, mint miui tarcsazo alatt.

Sim mutatasa
Google nevjegyek mutatasa
Es akkor pipa melle.
De a 'telefonkagylos' appban ezt nem talalom

[ Szerkesztve ]

(#9170) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Sziasztok
Van egy Redmi SE tabletem Hyper OS rendszerrel. Alul vagy egy ilyen gyorssáv vagy hasonló, ahova be lehet rakni programokat, illetve a korábban megnyitottak szerepelnek ott. [kép] Ezt hogy lehet eltüntetni onnan? Van erre lehetőség?

(#9171) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Korábban rossz képet töltöttem fel. Erre gondoltam
Sajnos nem tudtam már szerkeszteni az előzőt

(#9172) Bferibörs válasza II.Démonlord (#9171) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szerintem csak úgy,ha felteszed a kezdő képernyőre. Vagy eltávolítod onnan.
Nekem nem H.O.es van de ilyen a tabon nekem is.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9173) szimi57 válasza D1L1ZS (#9159) üzenetére


szimi57
őstag

Szimpatikusak a MS cuccai. Az Outlokkal az volt a gondom, hogy nem tudtam freemailos fiókot hozzáadni. Lehet egyébként és hogyan?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9174) crok válasza szimi57 (#9173) üzenetére


crok
nagyúr

Miért ne lehetne? Saját leírásuk is van hozzá (és előbb be kell kapcsolni hogy egyáltalán menjen IMAP alapon is és csak utána tudod fiókként hozzáadni klienshez).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9175) szimi57 válasza crok (#9174) üzenetére


szimi57
őstag

Remek! Kösz!

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#9176) Dinter


Dinter
addikt

Másik probléma, ami eszembe jutott HyperOS frissítés után, hogy nem ismeri fel az app linkeket. Pl. ha van egy videó Tiktokon, és rányomok az "Megnyitás alkalmazásban"-ra, hiába, van feltelepítve, azt írja, hogy nincs. Más alkalmazással is csinálta már. Ez másnál is előjön, tudjátok esetleg hogy lehet megoldani?

(#9177) WhiteWalker válasza Dinter (#9176) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem nem épp HyperOs specifik hiba , asszony EMUI telefonja is ezt csinálja. Nem nyitja meg csak böngészőben a küldött TikTok videót.

[ Szerkesztve ]

(#9178) seolwon


seolwon
tag

Sziasztok, remélem jó helyen kérdezek.
Van egy redmi13c telefonunk és olyan baj van vele, hogy napi szinten újra kell indítani, mert egyszerűen minden alkalmazás megakad a betöltőképernyőnél egy idő után.
Nincs rajta semmi extra, csak alap dolog. FB, böngésző, messenger.
Neten nem találtam semmit erre. Esetleg másnál is jelentkezett hasonló hiba redmi, xiaomi telóval?

(#9179) Bici válasza Dinter (#9176) üzenetére


Bici
félisten

Igen, nálam is fixen jön minden Androidos telefonon..
Ismerősök is panaszkodnak rá Huawei telón.
Kipróbáltam LineageOS-sel a régi Poco telefonon, ott is ezt csinálta, szóval Androidos jelenség, nem HyperOS.
Én azt gyanítom, hogy simán a TikTok nem regisztrálja fel jól magát a tiktok linkekre, de ez csak tipp. Nálam más linkek jók, néha a tiktok linkek is.
Az is lehet, hogy messenger bug. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9180) spike70


spike70
tag

Sziasztok.
Törölt híváslistát vissza lehet állítani valahogy? True phone tárcsázót használok.

(#9181) Bferibörs válasza Dinter (#9176) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha messengerről van szó,akkor nálam ez volt a megoldás.
Ha ezt bekapcsolom akkor sok minden nem nyílik meg sajnos.
( messenger probléma,nem OS)

[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9182) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Samsungról váltottam Poco M6 Pro-ra. A galériában rányomtam, hogy a képekről készítsen biztonsági mentést a Google fotókba. Viszont mostmár a galériában is látom a Google fotókban lévő képeimet, nem csak azokat amik a telefonon vannak. Be lehet állítani, hogy csak azok a képek jelenjenek meg amiket fényképezek, vagy letöltök a telefonra?

(#9183) nfsu17 válasza Gabesz1019 (#9182) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha a jobb fent 3 pötty (beállítások menü) alatt nincs illyen beállítás (úgy rémlik nincs), akkor ennyi.

Ez dettó ugyanaz, mint amin hergelem magam napok óta, hogy egy kugli tárcsázó képtelen arra, hogy megmondjam neki, hogy most a SIM tárhelyét mutassa csak, vagy kugli névjegyeket, vagy mindkettőt. Ofkorz MIUI tárcsázóval ez nem gond.
Aztán amit nem tud még ez a rakás.... app, hogy hosszan rábökök a névjegyre, akit hívnék, és ki tudjam választani, hogy most SIM2-ről tárcsáznék, mert az olcsóbb, de amúgy a SIM1 a default a hívásra.
Ugyanis a SIM2 a telekom (amúgy csak adatra), de néha van dominoday és ha hívnék akkor, onnan SIM2-ről tenném. Most át kell kapcsolni egy hívás erejéig a főbeállítást, majd utána vissza másnap.
A kugli névjegyek app egy fokkal értelmesebb, bár tegnap arra sem volt képes, hogy a SIM-en lévő névjegyek közül töröljön. Talán egykettőt tudott törölni, aztán csomót nem ("hiba történt a névjegy eltávolítása közben" vagy hasonló üzenet).
Most vegyem ki a SIM-et megint (tok le), tegyem be a régi telóba, töröljem a SIM-et, majd vissza.
Hát l*fszt nem, akkor marad duplán/triplán.

Igen, tudom, hogy vannak 3rd party tárcsázó appok, párra rá is néztem.

Truephone

Már telepítéskor valami social media hozzáférést igényel, anélkül tovább sem megy.
WTF? Más is írta a play-en hozzászólásban. Meg azt hiszem reklámok is lesznek.

ACR phone

Ez tudná a dual sim-et rendesen kezelni, tehát hosszan bök és sim2 hívása, de cserébe ez sem tudja különvenni a SIM-et...plusz úgy az egész nem tetszik.

Itt ezt is meguntam, és maradt a gyári.

Nézzétek el nekem az idegességemet, de döbbenet, hogy alapvető funkciókat egyszerűen nem lehet egy okos?telefonnal megcsinálni.
Vagy meglehet, de két óra rámegy, míg esetleg megtalálod az appot rá...vagy nem.
És itt az okos nálam nem merül ki annyiban, hogy a f*sbukot reggel végigpörgetem, hogy ki mit reggelizett és mi lett az eredménye.
Apám nyomógombos nokiájában is van ilyen beállítás btw...kerek 6000 ft-ért.
Komolyan...ha pont fordítva lenne, hogy a 'xarkínai tárcsázó appban nincs ilyen olyan beállítás, akkor ráfogom, hogy ennyiért ez van, mit reklamálok, ez mégsem a nagy ámerika, meg a gyönyörű EU, ahol értelmes, egyetemet végzett profik készítik a programokat.
De nem, a MIUI appja tökéletes (nem, egyelőre nem fogom felhekkelni az indonéz/TW romot, annyit nem ér), évek óta használtam, nem lehet belekötni (nekem).
És itt most nem a hívásrögzítésről (a hiányáról) beszélek, áá, (THX brüsszel..csak így kisbetűvel), anélkül is kalap k@ki ez.

Nem, amúgy nem vagyok MIUI ellenes, ezt az is bizonyítja, hogy 4,5 év Mi9T után megint MIUI-t vettem (anyámnak is hasonló telót vettünk pár éve), csak a kedves EU mindent IS kicsinál és nem enged használni bizonyos dolgokat, mert az asztalnál ülők mindent jobban tudnak.

Elég lett volna letiltani a MIUI appban azt a rohadt hangröngzítést, ha már ez a bajuk, a többi funkció meg maradt volna. THX
SMS app dettó. Szerencse azt alig használom.

Ettől függetlenül jó a teló, marha gyors, keveset fogyaszt, sokáig bírja, ezt a pár dolgot leszámítva nincs visszalépés érzésem.

Igen, ezt a pár dolgot pont megoldaná egy TW/indonéz ROM és akkor minden brutál hibátlan lenne (vagy nem), de én életemben nem romoltam és nem most akarom elkezdeni egy 0 garanciával rendelkező telefonnal.
Egyelőre marad a "megszoksz", esetleg évek múlva meg "megszöksz".

Legközelebb már ígérem higgadtabb leszek.

(#9184) WhiteWalker válasza nfsu17 (#9183) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én a TruePhone-t használom , deka reklám nincs rajta , igaz nekem megvan adva privát dns-hez az adguard.
Teljesen jól működik , szerintem a dual SIM-t is jól kezeli , legalábbis régebben jól működött.

Jah és a Google sz@rokat el kell felejteni ;]

[ Szerkesztve ]

(#9185) hroberto válasza Gabesz1019 (#9182) üzenetére


hroberto
veterán

Én ugyanezzel szívtam a miután frissült a Galéria app.
Eltávolítottam az app frissítését, így sikerült megoldani.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#9186) nanofocus válasza hroberto (#9185) üzenetére


nanofocus
tag

Sziasztok!

Van róla infó hogy Redmi Note 11pro+ 5G-re fog frissülni a hyperOS?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#9187) Pocak89 válasza nanofocus (#9186) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Itt található a hivatalos lista melyik készüknél melyik ROM-nak mi a státusza. [link] A készülékednél partial release van, ami azt jelenti, hogy bizonyos körben elérhetővé tették már.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#9188) gjoco1 válasza nanofocus (#9186) üzenetére


gjoco1
addikt

A topikjában reggel már jelezték , hogy frissült . . .
Nagyon ne várd . . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9189) dave0825


dave0825
őstag

Üdv. Lehet nem pont ide tartozik, de talán jobban képben vagytok itt, mint egy általános telefonos topikban.
Xiaomi 14-et szeretnék, találtam is, de azt mondja az eladó, hogy Xiaomi gyári garancia vonatkozik rá aktiválás után, mert nyereményjáték volt. Hova tartozhat ez a garancia? Van Xiaomi "bolt" Magyarországon, ahova ez érvényes? Nekem kamu gyanús. :B

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#9190) Viktor0610 válasza dave0825 (#9189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaominál nincs olyan garancia, mint az Apple esetén, hogy az az aktiválástól érvényes.
Mindenképp' kérnék valami papírt, ami igazolja a telefon nyeremény mivoltát.

Samsung Galaxy A54

(#9191) gjoco1 válasza dave0825 (#9189) üzenetére


gjoco1
addikt

Pontosan . . . Ahogy Viktor0610 mondja . . .
Kérdés mennyi az annyi és el kell döntened , ogy bevállalod e harancia nélkül . Mert bizony ez vélhetően félrevezetés . .
Nekem volt hasonló esetem , de mellőztem .
Egy 14 es vas nem olcsó , de megbízható . Elkézelhető , hogy nem lesz szükség a garira , de ha igen , az fájni fog .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9192) dave0825


dave0825
őstag

Kösz mindkettőtöknek, akkor ahogy terveztem, ezt inkább hagyom.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#9193) Atomgeszi válasza dave0825 (#9189) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én valahogy mindig lemaradok ezekről a nyereményjátékokról, de még csak hallani sem hallottam ilyenről. :)

(#9194) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

HyperOS
Ébresztőóra
Beállítom az ébresztőt.
Kiválasztom, hogy Természet hangjai.

El is indul egy ilyen kis kellemes harsona vagy nem tudom mi ez, meg mellé egy kis vízparti vízmosás hang.

Na, de ha elindul az ébresztő, nem ez szólal meg. :DDD

Reggel tök ájult vagyok, általában nem emlékszem, hogy mi szólt, de néha olyan képtelenség szól ehelyett a kis "víz partot most" hang helyett, hogy nem értem, hogy miért?

Most is kipróbáltam, hogy beraktam a Természet hangjai-t, de ez ilyen mindig változó, hogy mit játszik le?
Most pl valami zongora induló madárcsicsergéssel, ami nem igazán jön be a reggeli lelkivilágomnak :F

(#9195) pingwin92 válasza Atomgeszi (#9194) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Igen, az "mindig" változik. Asszem napszaktól és pillanatnyi időjárástól is függően.

(#9196) zsola400 válasza Atomgeszi (#9193) üzenetére


zsola400
aktív tag

Én pl. nyertem (ez inkább vetélkedő volt) soksok évvel ezelőtt egy Redmi 6-ot, amit még a MIUIHU/Magyarország szervezet.

(#9197) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

MIUI alatt is jelentkezett, de most HyperOS 1.0.2.0 alatt is, hogy amikor kinyomom az ébresztőt, majd közvetlen utána feloldom a kijelzőt, leesik a Frame rate 60 Hz-re...és ott is ragad.
Valamikor visszaáll 120 Hz-re magától, de van olyan is, hogy nekem kell manuálisan...

Ez miért lehet? Nem nagy dolog, mert pár másodperc alatt megoldható, de akkor is...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#9198) janakbacsi


janakbacsi
őstag

eléggé kellemetlen dolgot tapasztaltam hyper os-en. alkalmazásfiókos kezdéképernyőt használva a telefon újraindítása után az összes ikon eltűnik a kezdőképernyőről. tapasztalt valaki hasonlót? vissza is tettem a miui-t.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9199) dave0825 válasza Atomgeszi (#9193) üzenetére


dave0825
őstag

Megint találtam egyet jó áron a közelben, tőle ezt a választ kaptam. Mindegyik átverés lenne? :F

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#9200) gjoco1 válasza dave0825 (#9199) üzenetére


gjoco1
addikt

Ha Marketplace , akkor nagyon benne van a pakliban . . . . .Kerüld messzire !
Próbáld magad erről a " piacról " leszoktatni . Csak nézz jobban körbe . Kolompár Vinetu és társai . . . .Itt az Aprón nézegess . Talán ez még biztonságos . Bár ide is beszivárognak már a nepperek . Az utóbbi időben nagyon sok a felfüggesztett újonc .

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.