Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Van egy Mi A3 készülék. Hogy nézhetném meg,hogy van-e B20?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2502) Viktor0610 válasza V.Stryker (#2501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal a Mi A3-ból csak global van, tehát B20-képes mind.

Samsung Galaxy A54

(#2503) vlevi válasza V.Stryker (#2501) üzenetére


vlevi
nagyúr

Gsm aréna szerint van.
[link]

(#2504) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Szuper, köszönöm mindkettőtöknek. :R

A beárazós topik nem működik nagyon, így engedjétek meg nekem itt a kérdést,hogy egy fél éves ,garis, patika állapotú Mi A3 -at mennyiért érdemes hirdetni és eladni? Doboz, tok, képernőyvédő fólia, szirszarokkal... :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2505) darvinya válasza V.Stryker (#2504) üzenetére


darvinya
titán

Attól függ, eladni akarod vagy hirdetni.
Előbbinél 40eFt(vagy alatta), utóbbinál 55eFt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2506) V.Stryker válasza darvinya (#2505) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2507) vlevi


vlevi
nagyúr

MIUI12 bejelentés az XDA-n.

[link]
Az írás szerint az június végére várható, az első körben, ez szerintem a legkurrensebb modellekre, és a kínai változatokra vonatkozik. A többi készülékre, vagy a nemzetközi változatra meg nem írtak hozzávetőleges időpontot sem.

(#2508) Fortclay


Fortclay
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e esetleg arra mód, hogy a hálózatváltó(4G,3G,2G) beállításait módosítsam? A teszt menüben át tudom állítani a 3G-t WCDMA-ra, azonban az lenne a cél, hogy ezt a beállításokban is megtehessem. :Y :F

(#2509) bena_butus


bena_butus
csendes tag

Tudnátok ajánlani olyan xiaomi redmi telefont, ami az alábbi igényeknek megfelel?

- 64GB belső memória
- dual sim (nem megosztott, tehát 2 sim + SD kártyahely)
- bluetooth (gondolom, ez úgyis mindben van)

Most 3S Prime van 3/32GB-os, de az már kicsi. Illetve néha hívás közben átváltozik a másik fél hangja, mintha víz alól jönne, és nem lehet érteni, amit mond.
Kicsit elvesztem ezekben az elnevezésekben, nem tudom, mi melyik kategória, és irányvonal, Prime, Note, S, A, Lite, passz, nem értem. Illetve ha végre kinézek egy telefont, pl. Redmi 8, akkor az különböző paramétereket takar. Van, amelyik 32-es, van 64-es, a mobilarena teszt az egyiket teszteli, de vajon a másiknál hogy van?

Szóval a fenti paraméterek a lényegesek nekem. Köszönöm, ha tudtok segíteni.

(#2510) Ricardo válasza vlevi (#2507) üzenetére


Ricardo
félisten

Én arra vagyok kíváncsi Pocophone F1 megkapja vagy sem. a vas elég erős, nem is olyan régi.

(#2511) gyulaszu válasza bena_butus (#2509) üzenetére


gyulaszu
senior tag

itt böngésztél már? [link]

gyulaszu

(#2512) trebrona válasza Ricardo (#2510) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi 10 Lite (EU), POCO X2, POCO F1, Redmi Note 6 Pro nem szerepel a listán, ezek még megerősítésre várnak [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2513) Ricardo válasza trebrona (#2512) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm

(#2514) bena_butus válasza gyulaszu (#2511) üzenetére


bena_butus
csendes tag

Igen, néztem, csak nem túl jó a keresője. Gondoltam, megspórolom magamnak az időt, hogy egyenként megnyissam mindet, és kutatómunkát végezzek, hogy vajon megosztott dual-simes-e, amelyik 64GB-os. Hátha van itt valaki, aki már rendelkezik ilyen telefonnal.

(#2515) Viktor0610 válasza bena_butus (#2514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez inkább a Melyik okostelefont vegyem? topikba való kérdés.
Egyébként válogass.

Samsung Galaxy A54

(#2516) bena_butus válasza Viktor0610 (#2515) üzenetére


bena_butus
csendes tag

Oh, köszönöm, azt a topikot nem találtam. A linket is köszönöm!

(#2517) flash-


flash-
veterán

ha újra akarom tenni a telefont milyen programmal lehet backupolni hogy megmaradjanak a dolgok? (alkalmazások és azok beállitásai, minden adat,legalábbis megadjam melyik appot tudjam biztonsági menteni)ez megoldható root nélkül?régen titanium backup tudta roottal..de nem akarok rootolni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2518) darvinya válasza flash- (#2517) üzenetére


darvinya
titán

Már root-al sem fogod tudni app adatok mentését megtenni, hát még nélküle.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2519) vegyszer válasza flash- (#2517) üzenetére


vegyszer
addikt

Sokszor egy hibásan működő app visszatöltött adata is hibát okoz ujrahúzás után.

Azaz nem ajánlott

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2520) body007 válasza flash- (#2517) üzenetére


body007
addikt

MIUI-n van beépített bizt. mentés, az nem jó?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#2521) Landsmann válasza body007 (#2520) üzenetére


Landsmann
addikt

Én decemberben csináltam gyári visszaállítást. 3 féle mentést csináltam. Google, MIUI és az eszközre. Maga a telefon kínálta fel a lehetőségeket. Na, újraindulás után a készüléken lévő mentés nem volt sehol. Nem is értem ennek mi értelme, hiszen gondolom mindent törölt a belső memóriából. A Google megvolt, de valami 200 egynéhány mb. A MIUI 530 mb. Ez utóbbiból állítottam vissza dolgokat. DE így is szopás volt. Vagy 5-6 alkalmazás egyáltalán nem került vissza, ezeket újra le kellett tölteni és konfigurálni. Volt köztük fizetett app is, de szerencsére fel lehetett tenni újra, hogy nem kellett ismét kifizetni. Szóval a saját mentés és visszaállítás sem tökéletes, de még mindig ez volt a leghasználhatóbb.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2522) body007 válasza Landsmann (#2521) üzenetére


body007
addikt

Te a felhőset mondod (az is jó), de van ami file-ba ment - amit érdemes lementeni valahova a telóról...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#2523) aprokaroka87 válasza Landsmann (#2521) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem konkrétan el se kezdi pl a Google féle backup-ot az RN7.
A miui féle cloud backup meg csak látszólag csinál mentést...
A Miui offline backup-ja megcsinál valamennyi mentést, de az se hibátlan.

Az hogy pl a Google féle backup-nak mi a baja, nem tudom.

(#2524) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
A lányomnak van egy Redmi 4A, ami jelez, hogy letölthető rá egy 503 megás MIUI 10.2.1.0 rendszer.
De, és ez az érdekes: feleségemnek szintén ilyen van és gyakorlatilag megrekedt a v8.5.1.0 verziónál. Manuális kereséssel sincs újabb. Naprakészt ír.
Mindkettő itthon, hazai üzletben lett véve, anno.
Amelyik nem frissül, azon v8.5.1.0(MCCMIED) MIUI Global Stabil rendszer van.
Ez vajon mitől lehet?
Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#2525) janakbacsi


janakbacsi
őstag

76 %-nál megállt a cloud backup. Ennek mi lehet az oka?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2526) trebrona


trebrona
nagyúr

Találtam a gépemen egy régi Hongmi romot: miuiandroid_multi_HM2013023_WCDMA_JHBCNBA13.0_jb-4.2, elő is kerestem a fiókból. Feltettem rá, kicsit nosztalgiáztam:
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8
kép9
kép10
kép11
kép12
:)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2527) zeon.hu válasza janakbacsi (#2525) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem fogyott el a tárhely?

#?*@&!

(#2528) janakbacsi válasza zeon.hu (#2527) üzenetére


janakbacsi
őstag

itt azt írja, hogy az 5 giga szabadból 6,6 mega foglalt. most akkor mi van?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2529) trebrona válasza janakbacsi (#2528) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem lehet, hogy a mentésed nagyobb, mint a szabad tárhely?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2530) janakbacsi válasza trebrona (#2529) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem. nem tudom mi volt a baja, most megcsinálta. köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2531) vegyszer válasza trebrona (#2526) üzenetére


vegyszer
addikt

Hongmi volt nekem is 6 éve...

Azóta is visszasírom a v5 tárcsázó appot.
Vajon nem lehet azt v11 alá felheggeszteni?
Egyáltalán a tárcsázó appot lehet témázni/moddolni, vagy bármilyen külső tárcsázóra cserélni, ami módosítható?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2532) trebrona válasza vegyszer (#2531) üzenetére


trebrona
nagyúr

Emlékeim szerint igen, lehet témázni.
De kiszedtem neked, nézd meg, tudsz-e vele mit kezdeni: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2533) vegyszer válasza trebrona (#2532) üzenetére


vegyszer
addikt

Igazán köszi, de rendszer appot nem enged így telepíteni.

Lehetséges, hogy teszek vele egy próbát recovery alól valamelyik este.

/system/priv-app/Contacts/ mappában van egy contacts.apk
Ide kellene beemelni? Vagy ese a /system/app/Contacts/ mappát kellene neki létrehozni, és oda?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2534) trebrona válasza vegyszer (#2533) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tippre az első.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2535) spike70


spike70
tag

Hömbölög a fiókban egy Redmi 2 Pro. Neki adnám valakinek, előtte akartam csinálni egy gyári beállítás visszaállítást.
5.1.1 Android, MIUIHU 8 7.5.11 Fejlesztői Rom van rajta.
Rányomok a gyári adatok visszaállításra-Telefon visszaállít. Megjelenik egy figyelmeztetés hogy minden adat elveszik. Visszaszámol az OK gombnál. Megnyomom, visszadob az előző oldalra majd lefagy.
Van erre valami megoldás?

(#2536) vegyszer válasza spike70 (#2535) üzenetére


vegyszer
addikt

Recovery alól egy wipe factory reset, és rendben lesz (de előtte választd le az összes Google/Mi fiokról, eszköz keresést kapcsold ki).

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2537) spike70 válasza vegyszer (#2536) üzenetére


spike70
tag

Próbáltam Recoveryből, ha gyáltalán jól emlékszem hogy kell (bekapcs+hang fel). Bejön egy ilyen világoskék-sötétkék felület, nagyrészt kínai szöveggel. Angolul egyedül a download, fastboot és recovery gombok vannak feliratozva. Plusz alul egy fekete felületen négy dolog van felsorolva kínaiul. Mindegyik után FAIL áll. Ha rányomok a recoveryre csak újraindul, minden marad a régi.

(#2538) vegyszer válasza spike70 (#2537) üzenetére


vegyszer
addikt

Esetleg egy két kép róla.
Te mokoltad a telót eredetileg is?

Általánosságban képben vagyok, de hirtelen nem vágom, ez melyik recovery lehet.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2539) spike70 válasza vegyszer (#2538) üzenetére


spike70
tag

[kép] Mókolgattam, de jó három évvel ezelőtt. Nem nagyon emlékszem már mit hogyan. Memória chippet cseréltek benne, akkor került rá ez a recovery.
(A képet csak egyszer akartam.)

[ Szerkesztve ]

(#2540) vegyszer válasza spike70 (#2539) üzenetére


vegyszer
addikt

Itt a jobb alsó világoskék lehet a jó emlékeim szerint. Nekem ez 6 éve volt...
Ez csak egy előválasztó.

De a kikapcsolás után a hang le, hang fel, plusz power gombbal elvileg egyből a recovery-be megy a boot.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2541) spike70 válasza vegyszer (#2540) üzenetére


spike70
tag

A jobb alsó gomb angolra vált, de onnan nem sikerült. Viszont a három gombos működik. Erre nem emlékeztem, vagy lehet nem is ismertem. Jó lett, ez a lényeg.
Köszi!

(#2542) vegyszer válasza spike70 (#2541) üzenetére


vegyszer
addikt

Azért próbál meg bebootolni a telót.
Nézd meg, hogy tényleg nem kér-e Google/Mi fiók jelszót.
Csodás dolog ez factory reset protection.
Ha beindítva beenged, és a fiókok alatt is tiszta az eszköz, akkor tudja más is használni majd.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2543) spike70 válasza vegyszer (#2542) üzenetére


spike70
tag

Kérte volna mind a kettőt visszaállítás után, de tovább enged nélküle is. Működik, gondolom majd simán belép a saját google fiókjával.

(#2544) havri1 válasza spike70 (#2543) üzenetére


havri1
félisten

Ha a készülékkeresés aktív, akkor nem fiókot kér hanem adott fiók jelszavát, és nem tudod kikerülni.
Hacsak nem olyan régi miui van rajta, amin ez a funkció még nem működött ( talán 5 vagy 6 miui óta van ez a lock)

havri

(#2545) spike70 válasza havri1 (#2544) üzenetére


spike70
tag

8-as van rajt. De nem jelszót kért. Hanem jelentkezzek be, ha akarok. Mint egy új telefonnál.

(#2546) vegyszer válasza spike70 (#2543) üzenetére


vegyszer
addikt

Wifit kapott?
Ha úgy is rendben van, akkor sok gond talán nem lehet.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2547) havri1 válasza vegyszer (#2546) üzenetére


havri1
félisten

Ja igen, a net fontos tényező:)

havri

(#2548) spike70 válasza vegyszer (#2546) üzenetére


spike70
tag

Igen. Azt kérte először.

(#2550) body007 válasza #46372352 (#2549) üzenetére


body007
addikt

Ez elég szubjektív de én nagyon szeretem, leginkább a miui miatt használok sok éve xiaomi telókat. A launcher-t én instant cserélem smart launcher-re de ez is egyéni preferencia kérdése. Hátrány (ha az), h jól meg van bonyolítva (összetett) a beállítások szekció de van benne faxa kereső, bármit megtalálhat benne az ember.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.