Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70651) elistvan


elistvan
senior tag

Sziasztok!

Keresek 2,5-es hdd külső keretet usb-set. Illetve probléma: 3 éves a Sony E4 androidos telóm, az utóbbi pár napban hihetetlen gyorsan merül az akkuja. A stamina mód be van kapcsolva, a fényerő automatára állítva, az energiagazdálkodási lehetőségeknél a kijelzőt írja legnagyobb fogyasztónak. Softver reseten kívül mit lehet még vele tenni?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#70652) Vangelis válasza elistvan (#70651) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos az akku megdöglött.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70653) bigrock válasza jagada (#70648) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem asszem van a garázsban, de lehet, hogy csak meleg szenya sütő... Vasárnap tudom megnézni.

(#70654) cocka válasza Wiz Khalifa (#70612) üzenetére


cocka
veterán

Meg régebben nem volt minden nyáklapra szerelve.

(#70655) Skagen


Skagen
csendes tag

Érdekelne valakit egy szolgáltató független iPhone 6S rosegold színben? Töltő, rahedli tok jár hozzá, füles nincs - elhagyódott. Aksi 2 napot bír kb. Még nem hirdettem meg, ha helyben elmenne az lenne a legjobb.

(#70656) Ronyman


Ronyman
aktív tag

LCD Monitort keresnék 17"-os környéki elég. Akinek van kérem privizzen! Köszönöm!

(#70657) jFox


jFox
őstag

Xiaomi Redmi S2 4/64 eladó.
Ajánlatokat PÜ-ben! :R

Ez is még eladó:[link]

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#70658) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Emberek!

Nem tudja valaki hol találok ilyen macit?

Lányomnak az élete és már kezd elhasználódni, de semmi infó nincs róla... mármint magán a macin.

Google .-- semmi.

Hátha találkozott ilyennel valaki... nagyon kellene :) egy tartalék...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70659) bigrock válasza Vangelis (#70658) üzenetére


bigrock
addikt

Esetleg Zsarnai piac?

(#70660) --ka válasza Vangelis (#70658) üzenetére


--ka
senior tag

Küldd el a képet a Mackó Mamának!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#70661) XmoD


XmoD
aktív tag

Vadonatuj 2. osztalyu (esztetikai hibak lehetnek) beepitheto huto elado. Sose volt kicsomagolva. 6 honap szervizgarancia mely rajtam keresztul ervenyesitheto!

Info: [link] Iranyara: 35 ezer huf. Szallitasban nem tudok segiteni! Helyileg: Nyiregyhaza


(#70662) jFox válasza --ka (#70660) üzenetére


jFox
őstag

Ez az ami Harsányban van?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#70663) --ka válasza jFox (#70662) üzenetére


--ka
senior tag

Igen.

...én még nem láttam, csak a honlapját.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#70664) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Sziasztok!

Van pár eladó holmim:
full plexi számítógépház (méghogy ablak muhaha :D ) [link] 9 ezer
Sapphire Radeon HD 6870 1GB videókártya [link] 7,5 ezer
Philips FW-C785 hifi 2X120W RMS [link] 5 ezer

Vegyétek, vigyétek!

(#70665) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Adott egy autó, ami egy férfi nevén van, de a nevére szeretné íratni az élettársa. Házasság ugye nincs. Ilyen esetben is fizetni kell az átírást? Ki lehet valahogy kerülni?

Köszönöm a segítséget!

(#70666) WildBoarTeam válasza scapegt (#70665) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Még házasság esetén is ki kell fizetni, csak egyenesági rokoni kapcsolattal, ajándékozással lehet kikerülni (pl. szülő vagy gyerek nevére kerül a kocsi).
A menete így is ugyanaz, írni kell egy adásvételi szerződést csak nem az eladást, hanem az ajándékozást kell a tetején be X-elni, de fizetni ettől kell. Legalábbis amikor én kérdezgettem 2-3 éve, akkor ez volt/lett volna az egyetlen lehetőség.
Vagy marad az üzemben tartói, de annak is van valamennyi költsége (új forgalmi + valami plusz ktg)

Szerk. tévedtem, házasság esetén sem kell:
https://www.biztoshely.hu/hogyan-mukodik-a-gepjarmu-atiras-csaladon-belul.html

[ Szerkesztve ]

blabla

(#70667) scapegt válasza WildBoarTeam (#70666) üzenetére


scapegt
senior tag

A házasságot tudtam, azért is írtam úgy :) semmi kiskapu nincs? :(

(#70668) Depression válasza scapegt (#70667) üzenetére


Depression
veterán

Városháztér 8, átiratás, majd válás. 😂

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70669) scapegt válasza Depression (#70668) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem igazán érné meg :)

De az a gáz, hogy az élettársi kapcsolat is egy közösség, amiből az egyik fél már adózott a kocsi után és most csak azért, mert a nő nevére kerül a kocsi, adózzon ő is még 1x ... szemét egy állam. Ráadásul milyen jogon kérik az eredetvizsga árát?? 1x már közösen kifizették, ismerik egymást, a kocsit is ...

(#70670) AtHoS válasza scapegt (#70669) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Be is vagytok jegyezve a megfelelő helyen élettársi kapcsolatra? Amúgy meg itt az alkalom precedenst teremteni az élet egyéb területén már alkalmazott és kedvezmény igénybevételére jogosító élettársi viszony figyelembe vételére itt is. (ha jól tudom gyermek után járó adókedvezmény igénybevételére már jogosít a bejegyzett élettársi viszony)

read-only mode on the forum

(#70671) bnorci71 válasza scapegt (#70669) üzenetére


bnorci71
addikt

ilyen a jogrendszer.
üzembentartó nem jó?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#70672) scapegt válasza bnorci71 (#70671) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem, át kell íratni :(

(#70673) WildBoarTeam válasza scapegt (#70672) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Csak egy ötlet és az sem biztos, hogy lehet, de...
Ha van közös gyerek, akkor az Ő nevére kell íratni az apa nevéről. Az ugye 6+6ezer, utána meg átíratni az anya nevére, ami megint 6+6ezer, így összesen 24 ezerből megvan, viszont macerásabb, mert 2x kell menni.

A kérdés viszont az, hogy lehet-e :F

blabla

(#70674) scapegt válasza WildBoarTeam (#70673) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha gyerekre íratja valaki, akkor az autót csak a gyámhatóság engedélyével lehet eladni. Az a macera meg nyilván senkinek nem hiányzik. Ha ki kell fizetni, akkor ki kell fizetni :( Sajnos 64.000 Ft-ról beszélünk, nem kevés.

(#70675) diablo1984 válasza AtHoS (#70670) üzenetére


diablo1984
veterán

A bejegyzett èlettársi viszony csak az egyneműekre vonatkozik, tehát a melegekre....

(#70676) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok ,lett pár cuccom csoki - kóla értékbe vihető. [lim-lom] Ha érdekel valakit jelezze :U

(#70677) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Van egy GT 210-es vgam és állandóan összeomlik a driver alatta,akármelyik van fent.
Ezt mivel lehet orvosolni?

Tiszta hülye aki nem normális

(#70678) Depression


Depression
veterán

Sziasztok!

Keresek nagyon sűrgősen egy megbízható központi fűtésszerelőt.
El fogom áztatni az alattam lévőt, annyira folyik a csapnál. :O

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70679) Feriboy2 válasza LaciMc82 (#70677) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

DDU-val (Display Driver Uninstaller ) próbáltad már legyalulni a drivereket?
ha csak simán uninstallálod a drivereket akkor maradhatnak vissza fájlok, beállítások stb. amik gondokat okozhatnak. a DDU letöröl mindent.

(#70680) derrik


derrik
őstag

Eladóak az alábbi objektívek:

Sony E csatlakozás :
-Zeiss 16-70 f4 ZA oss 180.000-huf
-Sony 30mm f3,5 macro 40.000-huf
-Sony 50mm f1.8 oss 65.000-huf

Canon fd :
-Canon fd 50mm f1.8 12.000-huf
-Canon fd 50mm f1.4 22.000-huf
-Vivitar auto 200mm f3.5 15.000-huf

m42 csatlakozással :
-Porst 50mm f1.7 10.000-huf
-Exakta 35mm f2.8 9.000-huf
-Exaktar 28-70 f4 Macro 9.000-huf

(#70681) bnorci71 válasza Depression (#70678) üzenetére


bnorci71
addikt

ha jól gondolom ez társasház, akkor viszont az közös tulajdon keresd a közös képviselőt, van amelyiknek van állandó karbantartási szerződése iparosokkal

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#70682) Depression válasza bnorci71 (#70681) üzenetére


Depression
veterán

Hogy ez nekem eszembe se jutott. Köszi. :R

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70683) elistvan válasza elistvan (#70594) üzenetére


elistvan
senior tag

Van egy Logitech 2.1-es hangfalszettem illetve egy vezeték nélküli bill+egér kombóm eladó.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#70684) AtHoS válasza diablo1984 (#70675) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én éves adóbevallásnál emlékszem valami élettársi viszony esetén közös gyerek után igénybe vehető adókedvezményre az APA részéről, ott rémlik, hogy X évvel korábban élettársi viszonyt kellett bejegyeztetni "valahol". De tényleg csak rémlik, mert azóta módosult már az igénybevétel és xx hónapos magzat után is igényelhető már a kedvezmény. De lehet az élettársi viszony bejegyeztetése még most is szükséges, ha alapból nem házasok a anya és az apa

Szerk.
Ez rémlett nekem [link], de marhára nem emlékeztem a részletekre :B Élettársak: juttatások csak bejegyzett kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#70685) gvass


gvass
tag

Sziasztok!

Xiaomi telefonok javításával foglalkozik valaki, vagy tud valakit ahová lehet vinni szervizelni ?

A következő a gond:
A gyereknek vettünk egy Redmi 6A telefont kb egy hónapja. Frissítés közbe nem volt türelme kivárni a végét és kikapcsolta. Azóta The system has been destroyed hibaüzenet fogad bekapcsoláskor, Fastboot és recovery módban is indul, de mást nem enged.

Amit eddig próbáltam vele:
MIflash unlock progival próbáltam feloldani, hogy lehessen új romot húzni rá, de nem engedi, mert nem lett fejlesztői módba rakva, ezért 99% után leáll a folyamat.
Miflash ezért nem is megy mert először unlock-olni kellene.

Előre is köszi!

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#70686) jFox válasza gvass (#70685) üzenetére


jFox
őstag

Ezzel próbáltad? [link]
Esetleg a zip fájlt fel egy SD kártyára és recovery-ből feltenni?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#70687) gvass válasza jFox (#70686) üzenetére


gvass
tag

Nem indul el a rendszer, csak MI Flash-ből lehetne romot feltenni, de nem engedi, zárolva van a telefon.
Este a recovery-t megpróbálom, köszi!

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#70688) Skagen válasza gvass (#70687) üzenetére


Skagen
csendes tag

A Recovery menübe sikerül belépni? Ha oda sem, akkor gyártottatok egy téglát, ha igen, akkor még van remény, esetleg ott egy factory resettel próbálkozni, vagy a menürendszer függvényében egyéb lehetőséget választani.

(#70689) Bull Boss válasza Depression (#70678) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Szia! Csapcseréhez fagyasztani kellessz a rendszert. Tudok adni számot ha kell, de ha fűtenek akkor már felejtős, mert azt 2 géppel se fagyasztják le...

(#70690) Depression válasza Bull Boss (#70689) üzenetére


Depression
veterán

Szerencsére bnorci71-nek igaza volt, már ma kint is volt a lépcsőház szerződéses szereplője, és még pénzt sem kért. (borravalót azért kapott.) Sőt, ránézésre megmondta, hogy a fürdőszobai is ugyanolyan. Hozzáértés, és el is kezdett folyni az is. Azt is megcsinálta.

KÖSZI mégegyszer. :R

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70691) Depression válasza Depression (#70690) üzenetére


Depression
veterán

Fránya javító. :W

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70692) gvass válasza gvass (#70687) üzenetére


gvass
tag

Sikerült megcsinálni :))
MI Flash pro, a megoldás, fel kell tenni az MTK drivereket, látja is a telót, majd Recoverybe rakni elindítani a MIassistant üzemmódot, és a MIFlash Pro-ban a recovery menüpontban mehet is móka.
Van öröm és boldogság.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#70693) jFox válasza gvass (#70692) üzenetére


jFox
őstag

Gratula és köszi az infót. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#70694) Caldera válasza gvass (#70692) üzenetére


Caldera
aktív tag

Legközelebb ne a gyerekre bízd a frissítést.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#70695) #81556480


#81556480
törölt tag

Miskolcon krómoznak valahol?

(#70696) Skagen válasza #81556480 (#70695) üzenetére


Skagen
csendes tag

Ha minden igaz, a Repülőtéri úton a Zsigmondyval szemben, azon az ipari parkos részen van egy cég, szinte rögtön szemben a kereszteződéssel, ott mártanak.

(#70697) HookR


HookR
addikt

És eloszálásról tud valaki Miskolcon?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#70698) #81556480 válasza Skagen (#70696) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ahha, az a környék rémlik nekem is régebbről, de sose tudtam a pontos címet/cèget, hogy kik is csináljak.

(#70699) jagada


jagada
őstag

Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért vették le műsorról a Mi kis falunk című sorozatot?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#70700) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv! Keresek régebbi, 2007-2010 közötti macbookot, ha valakinek van eladó kérem írjon! Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.