Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28551) detroitrw válasza mycso (#28550) üzenetére


detroitrw
addikt

aham, valami rémlik
asszem nem ma volt ... :C

(#28552) bnorci71 válasza ronson (#28525) üzenetére


bnorci71
addikt

na ezért jó a családi
bár volt hogy a család az utcán hallotta, hogy Ac-DC koncert dvd-t hallgatok :)
de még sose sikerül végignézni :(

Lajkó
ha azt üvöltik "Thuderstruck" az nem jó?
de már nem akarok jobban halláskárosulni :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#28553) --ka válasza detroitrw (#28542) üzenetére


--ka
senior tag

Igen, valami ilyesmire; vannak lapok, ahol a hátlapfelőli oldalon nincs furat a csatlakozók alatt (szabvány ATX-nél 4 helyett 3), viszont van (pl. előző lap okán) a házban előkészítés neki.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#28554) ronson


ronson
őstag

Hát sokan, ha hülyének néznek ha nem, már a S754 óta én Asrock párti vagyok, azóta sok lapom volt, mind Asrock, de mindegyik kiválóan működött, stabilan és gyorsan. Mára meg ugye abszolút felnőtt a márka.

Bírom, hogy vannak emberek még a mai napig, akik szilárd meggyőződésből vesznek azért Asus lapot, "mert attól gyorsabb a gép", holott mára egyébként is teljesen lecsökkent az alaplapok szerepe a sebességben, mikor már csak lassan a periféria vezérlések vannak a lapon.

Régen még az Abit-ot szerettem nagyon, de az már múlt.

(#28555) spurika válasza ronson (#28554) üzenetére


spurika
senior tag

Erre mondják hogy a tanítvány ránőtt a mester fejére?Mert az asus nak gyártott lapot nem?Vagy annak volt leány vállalata.

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28556) ronson válasza spurika (#28555) üzenetére


ronson
őstag

Így van az Asus value brand-je volt.

(#28557) --ka válasza ronson (#28556) üzenetére


--ka
senior tag

...és akkor kezdtek el igazán fejlődni ASRock-ék, amikor szakítottak ASUS-ékkal!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#28558) spurika válasza --ka (#28557) üzenetére


spurika
senior tag

Milyen jól tették,mert bármerre járok mindenki isteníti. :D

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28559) Lajkó válasza mycso (#28550) üzenetére


Lajkó
őstag

Véletlenül nem egy 9600-as széria után akartad azt a 6600-at belepasszírozni? Mert ilyen anomália is volt anno! :U

Ha már metál, akkor Metalicska a király! Bár régen rengeteg AC/DC nyomatam vénásan! :K
Lehet hogy kérdeztem már, de véletlenül nem Bodnár a vezetékneved? :U

ronson: XFast van mi?? :B

(#28560) sly105


sly105
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek otthon elfekvőben egy 1000-es sorozatú fat psp-je szétbontva? Kellene nekem egy alaplap.

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#28561) mycso válasza Lajkó (#28559) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem, akkoriban előtte, sima 6600-asok voltak, asszem ez volt az első GT-m.

Ha már zene, van pár DTS albumom, bár némelyik csak konvertált, de 1-2 közülük valódi DTS, (általában rock stílus) soha nem gondoltam rá, hogy zenét 5.1-ben hallgassak, de ezekből párat meghallgatva hát majdnem besz@rtam, olyan jól szólnak.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28562) zetecR


zetecR
addikt

Végülis sikerült beröffentenem az alaplapom COM portját virtual XP alatt, így feleslegessé vált a korábban megvásárolt PCI-os soros kártyám. Típusa uPCI-400L.
Fél év gari van rá.

64-bites Win7-ig minden driver van hozzá, 2 hátlapi + 2 onboard soros porttal rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#28563) AtHoS válasza Lajkó (#28559) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szeretem a Metalicskát, de azért csak a Helloween a kedvencem. Nemsemmi a dobosuk

read-only mode on the forum

(#28564) Pttypang


Pttypang
veterán

Eladó pár (sok) ilyen apple füles. Irányár 2K :)
Érdeklődni : 20/2958003

Everybody lies.

(#28565) Lajkó válasza AtHoS (#28563) üzenetére


Lajkó
őstag

Helloween jah, de inkább az Iron Maiden!! :K
A volt asszonyom kanija is ezeket szereti! Szerinted mi állat, amikor megállunk a volt anyós nyári-konyhájában, a fejünket lóbálni szalonspiccesen?! ;] :B

mycso: Ha már DTS, akkor remélem hogy THX! Mert ha nem, az elég nagy vétek...

szerk: Jajj a link majdnem kimaradt! :))

[ Szerkesztve ]

(#28566) ronson válasza Lajkó (#28565) üzenetére


ronson
őstag

A DTS THX nem feltétlen jön össze.
Nekem úgy rémlik, hogy Lucasék, a THX-hez pont a Dolbyval fejlesztették a DD EX-et.
Egyébként a zenére még mindig a stereo az igazi. Nem hiába ebből vannak inkább milliós rendszerek.

(#28567) benvolio


benvolio
őstag

Ha már zenés téma van akkor én is bedobok egyet: Poison-Fallen Angel ;]

(#28568) zetecR válasza benvolio (#28567) üzenetére


zetecR
addikt

Imádom a 80-as éveket...meg a Vice City-t. :D

(#28569) spurika válasza zetecR (#28568) üzenetére


spurika
senior tag

Ismét kiraknám gyerekek ha valakit érdekel.Bármely értelmes műszaki cikkre cerélhető pl:noti,azstali gép előnyben.

[link]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28570) mycso válasza Lajkó (#28565) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A THX nem igazán függ össze vele, no meg nincs THX minősítésű hangcuccom, ugyanis nem érte volna meg a felárat. (szvsz).
Egyébként ezek ilyen 30-70MB-os *.dts kiterjesztésű hangfájlok.

ronson igen mindig ezt mondja mindenki, azért majd egyszer egy "komolyabb" 5.1-en hallgass meg egy eredeti DTS zenét :K
(volt nyár környékén egy Marantz p5003 erősítőm, eladtam, mert nekem az Onkyo házimozim hangja/hangzása sokkal jobban tetszett, pedig nem egy kategória..tehát ez is azért nagyban egyén függő)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28571) ronson válasza mycso (#28570) üzenetére


ronson
őstag

5.1-en valóbban jobban szól, az 5.1-es anyag egyébként vannak ilyen zenéim.
Viszont ezt a "jóságot nem a hangzás hanem a tér adja.

(#28572) zetecR válasza mycso (#28570) üzenetére


zetecR
addikt

Amikor elkezdtem az egyetemre járni (93-ban), az egyik info tanárom elvitt egy hifibuzi/kereskedő emberkéhez hallgatózni.

Akkori áron milliós készülékek voltak.

Egy enyhén lepukkant nappaliban leültettek egy díványra és a Tátrai Band New York-New York-ját rakták be.

Az nem jól szólt, hanem olyan volt, hogy konkrétan, térben meg tudtam mondani, hogy melyik zenész hol áll, ha becsuktam a szemem, TÉNYLEG olyan volt, mintha 1 méterre tőlem álltak volna fizikai valójukban...
Valami eszméletlen volt.

Azóta sem hallottam ilyet, igaz, nem is járok high-end showra és tsai.

(#28573) elistvan válasza zetecR (#28568) üzenetére


elistvan
senior tag

Pont a Vice City stories-t (is) tolom unalmamban PS2-n. Tényleg nem tudja valaki a 77004-esbe milyen fej kell?

Egy nyomtatós kérdés: HP 1015ös lézer foltosan nyomtat. Mi lehet a baja? (Furcsán kattog is munka közben.) A toner fullon van. Oda szürke foltokat rak ahol ürességnek kéne lennie, máshol meg hiányoznak a betűkből.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#28574) Bull Boss válasza zetecR (#28572) üzenetére


Bull Boss
senior tag

és sima stereoba hallgattad? vagy quadrophne?

(#28575) zetecR válasza Bull Boss (#28574) üzenetére


zetecR
addikt

2.0 :K

(#28576) jFox válasza zetecR (#28572) üzenetére


jFox
őstag

Nem a Népkertnél volt véletlenül? Mert ott én is jártam, csak Clapton-t hallgattam.
Az is szépen szólt. :K Ja és valami lávakövön nyugvó lemezjátszóról szólt szigorúan.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#28577) zetecR válasza jFox (#28576) üzenetére


zetecR
addikt

Nem, valahol Tapolcán.

(#28578) atollox


atollox
csendes tag

Keresek:

1db 80-120GB körüli PATA hdd-t
1db 160-320GB körüli PATA/SATA hdd-t
1db 300-400W "noname" tápot (codegen, mercury, lc power, stb.)

Ha csere / beszámítás is játszik, akkor írok bővebb a listát (webkamerák, switchek, 256/512MB ddr1 modulok, P4 2,8Ghz/800 cpu, Celeron D 2,66GHz/256/533 cpu, AGP MX440 128MB stb.).a cuccaimról.

Miskolci/kazincbarcikai átvétel.

(#28579) Gyíkac válasza atollox (#28578) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

hello,

valami csoda 300W táp ha érdekel, kiporolva 2 kondi tartósabb, erősebb kondira cserélve.
Cseréhez küldj egy listát:)

átadás helye: Miskolc

(#28580) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Miskolcon 2011.decemberében vásárolt teljesen bontatlan Accelelero Twinturbo Pro hűtő eladó. 5850-re lett véve de eladtam a kártyát és így nem tudom használni.

Aki nem ismerné bátran ajánlom , ha igazán jó és csendes hűtést szeretnél.

Ára: 8000 Ft

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#28581) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Egy Phenom II 555 Be típusú processor eladó!

A processort garantáltan 4 magosítható és nálam vízzel hűtve 3950 mhz-n is stabilan helyt állt.
Amit garantálok: bármely erre alkalmas alaplapban minumum 3700 mhz-n lehet használni.

Termékeim között megtalálható az alaplap is. Együtt 34000, külön alku tárgya.
Garancia: több mint egy év rajtam keresztül.

Képet hétvégétől Privátban adok!!

gyári hűtés sajna nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28582) scapegt


scapegt
senior tag

Eladó egy Norbi Update - A karcsúság receptjei c. ÚJ könyv!

(#28583) --ka válasza scapegt (#28582) üzenetére


--ka
senior tag

...nnna ez gyorsan ment! :D
Bocs', nem tudtam kihagyni!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#28584) Lajkó válasza ronson (#28566) üzenetére


Lajkó
őstag

Majdhogynem teljesen igazatok van, de a THX címkét azért nem ragasztják rá egy hatezres masinára! Nem azt mondtam, hogy csak azzal lehet lejátszani, csak próbáltam az elvárható minimum minőséget megcélozni vele! :R

(#28585) zetecR válasza --ka (#28583) üzenetére


zetecR
addikt

:D

(#28586) ronson


ronson
őstag

Inkább vegyetek notit. :D

HP 2510p Business Class subnotebook eladó

Üzleti mivolta miatt, szép állapotban. Ez nem kopik, nem nyekereg. Masszív magnézium ötvözet váz.

12" 1280x800 LED háttérvilágítású kijelző
Core 2 Duo U7600 2x1.2GHz ULV
2GB DDR2 ram
80GB HDD
Intel X3100 VGA
Wifi b/g/n
Gigabit LAN
Bluetooth
Kártyaolvasó
Ujjlenyomat olvasó
Touchpad + pöcökegér
Firewire
DVD-RW
3G előkészítés, SIM kártya hely, antenna, csak modem kell bele.
Német billentyűzet, matrica készletet adok.

Akksi 3 cellás 100%-os, 2 óra aktív netezéssel, wifi-vel, de az ebayen lehet venni hozzá 9 cellást is.

Egyetlen apró hibája, hogy a touchpad ki-be kapcsoló érintő gomb nem megy.

Atomos netbookot csúnyán helyben hagyja.

Van hozzá dokkoló és HP táska.

54.990-

(#28587) scapegt válasza --ka (#28583) üzenetére


scapegt
senior tag

Ezt most hogy érted? :) Ajándékba kaptam, de itthon már volt egy, nem tudok vele mit kezdeni. Ráadásul én paleozok, nem update-ezek.

(#28588) --ka válasza scapegt (#28587) üzenetére


--ka
senior tag

...csak gondoltam, hogy mission accomplished. :C
Azt a paleo-t nem is értem, mire képesek a nők! :N

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#28589) gabesz78 válasza elistvan (#28573) üzenetére


gabesz78
tag

Szia

Ha a HP LJ 1015 kattog és foltosan nyomtat akkor valószínűleg a fuserfólia van szétszakadva benne, de a foltos nyomtatást okozhatja még a hibás tonerkazetta is, de az nem jár kattogással. A fólia cserét pár ezerből meg lehet úszni.

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#28590) spurika válasza gabesz78 (#28589) üzenetére


spurika
senior tag

PS2 es játékkonzolt cserélnék AM3 as alaplapra ha van valakinek. :R

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28591) scapegt válasza --ka (#28588) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha befejeztem volna (bár szakácskönyvet elég nehéz szvsz :) ) akkor nem írtam volna oda, h ÚJ a könyv :)

(#28592) gaben1117 válasza scapegt (#28591) üzenetére


gaben1117
senior tag

Látom az aláírásodban hogy Archos 101-esed van. Meg vagy vele elégedve? Jól muzsikál?

(#28593) Atomin


Atomin
csendes tag

Elado a vilag....

Nekem most csak ennyi van

(#28594) - iSO -


- iSO -
tag

300W-400W körüli tápegységet vennék!

Köszönöm:
iSO

(#28595) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Eladó.

[ Szerkesztve ]

(#28596) kbalazsa


kbalazsa
senior tag

Bang! társas kiegészítők érdekelnek, ha van valakinek ilyen, ne tartsa vissza :)

Ami érdekel:
- Wild West Show
- Gold Rush

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#28597) spurika válasza spurika (#28590) üzenetére


spurika
senior tag

Ha szükségetek volna rá.

[link]

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#28598) atollox válasza Gyíkac (#28579) üzenetére


atollox
csendes tag

"2 kondi tartósabb, erősebb kondira cserélve."

Erről láthatnék egy képet? Pontosan milyen kondik lettek cserélve és mi került a helyükre?

:R

(#28599) Gyíkac válasza atollox (#28598) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Hi,

okés, hazamegyek szétszedem és megnézem egyáltalán ez -e az..:D

de átlagban 1200-1600 körüli 10V-os kondikat tesznek bele, vagy 12V-os hasonló értékű vagy 2200 .as 10v-os került a helyére:)

este teszek képet.. De van most nálam érintetlen is..:D bár én a kondizottban jobban megbízok:)

(#28600) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Kisebb méretú alu koffert keresek (kb. 40x30x15) lehetőleg szivacs béléssel. Más méretű is érdekelhet.
Ha esetleg tudtok boltot Miskolcon, ahol ilyenekkel foglalkoznak, akkor azt is szívesen veszem.

Köszi. :)

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.