Hirdetés
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- mefistofeles: A furcsa hobbi.....
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kalandor: „Ha engedtem volna a lelkiismeretemnek, az üzlet kevésbé lett volna jövedelmező”
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Cseppino: Windows 11 25H2 frissítés – Újdonságok, AI-funkciók és rejtett beállítások.
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
#74545408 #18075 üzenetére
Ha úgy rögzíted, mint a link harmadik képén, akkor arra az egy megmaradt HDD keretre még mindig felfér 2db 2,5"-es + 2db 3,5"-es meghajtó.
Tehát a 3,5"-esek mennének a keretbe belülre, a 2,5"-esek pedig a keret külső oldalaira. Annyi, hogy utóbbiak közül a CPU-hűtő felé eső példányt meg kell fordítani, hogy a kábelei a ház eleje felé nézzenek. -
mrbig25
őstag
válasz
#74545408 #18072 üzenetére
Igaz, hogy más típusú az alaplap, de az elrendezés hasonló - kép.
Itt egy másik kép, ahol VGA is van. A leendő Asrock lapodhoz hasonló Gigabyte lap van a gépben.
Normál méretű ram elfér alatta, a PCI-e síntől pedig elég távol van.
Szóval a Thermalright HR-02 a felépítésének hála elfér a lapon (az egész borda el van tolva, így nem szimmetrikusak a túlnyúlásai...jobban nem tudom hirtelen megfogalmazni, képeken majd meglátod).
És szerintem a házba is befér majd.
SZERK:
Közben a kolléga megelőzött néhány jobb képpel -
F34R
nagyúr
válasz
#74545408 #18067 üzenetére
milyen vga ? mivel nem nagyon van rendes VRM hutesed ezert monsdjuk egy topflow hutessel lehetne kompenzalni de mivel passzivan akarod igy azt nem ajanlanam. Megahelms egy jo kiindulopont , az is kerdes hogy egyaltalan nem akarsz ventit a hazba ? mert azt tenyleg nem ajanljuk a borda maradhat passzivan de a hatso ventit en bekotnem hagy vigye ki a meleget a hazbol.
Új hozzászólás Aktív témák
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3325
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest