Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 10 – Alapanyagok/készételek többféle felhasználása
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
agent_k
őstag
válasz
HUN_Sector
#49831
üzenetére
Nem dehogy is.
Preferenciáim: keskeny ház, nem a kezemet szétvágó sorjás él, lealább 2db 3,5hdd, a winyókat is érő huzat, itx. Nincs ilyen ház. Úgy vagyok vele, hogy veszek egy másik node 304-et aztán elteszem a polcra.... A másik alá. Azt legalább könnyű szerelni, elfér benne a táp és nem lesz még magasabb tőle, tök feleslegesen. A merevlemezek kapnak elég levegőt a 0-24 üzemre. Mivel nagy ventik vannak benne ezért csendes is lesz. Ott tartok, hogy nincs alternatíva. -
hegegabi80
addikt
válasz
HUN_Sector
#49831
üzenetére
Nem vagy egyedül. Sok jó ház lenne/lehetne, ha több dologra is odafigyelnének. Sok ház kicsi apróságokon csúszik el.
Na meg amikor majdnem atx méretű a mitx ház, hmmmm..... Ez kb olyan mind a tápokon a floppy csati, főleg még némelyik sfx-nél is. -
Seep
senior tag
válasz
HUN_Sector
#49831
üzenetére
Ha kicsit engedsz a hossz limitbol akkor Cooler master NR200P
-
Qkackca
őstag
válasz
HUN_Sector
#49831
üzenetére
- amúgy nem hinném, vagy velem is 
Olyan mintha a marketinges csapatok át vették volna az uralmat, kb minden téren, 1-2 éppen menő címszó alatt kitolnak x+1 cuccot, ugyanarra az alapra építkezve.
Közben, meg a nem arra vágyó, nagyjából a régebbi, hagyományos dolgokat használó réteget azt úgy nagyjából totál kifelejtik.
Itx alapú házakból is vannak akkorák majd mint egy atx, aztán igazából mégis alig fér el bennük egy normális hűtés, vagy netán egy 3,5-ös hdd, pedig sokszor tök jó design/elrendezés lehetne, ha mondjuk 1-2 centivel nagyobb lenne (pl én egy chieftec bt-04-et szeretnék, mondjuk 2 centivel nagyobb méretben, minden irányban)
Vagy mondjuk, nem nagyon találok olyan mai házat amibe be tudnék rakni 6 db (de inkább legyen hely 7-nek) 3,5-ös hdd-t. 5 éve kb bármelyikbe befért... -
válasz
HUN_Sector
#49831
üzenetére
Metis Plus + egy üveges?
Épp tegnap gondoltam rá, hogy lecserélem a plexijét üvegre, kemény 1800 Ft-ból meg is van ez nálunk Fehérváron.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vezetékes FEJhallgatók
- Epic Store Ünnepi Ajándékozás - 4. nap: Sorry We're Closed
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Battlefield 6
- Milyen légkondit a lakásba?
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- Yettel topik
- Redmi Note 14 Pro+ 5G - a tizenhármas átka
- További aktív témák...
- G.Skill Aegis DDR4 DDR4-3000 CL16-18-18-38 1.35V 16GB (2x8GB)
- Kingston 16GB DDR5 5600MHz KCP556US8-16
- Kingston FURY 64GB (2x32GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Beast Black XMP/EXPO - 1 év bolti garival! -
- Fejlesztés hiányában megmaradt 8GB SK Hynix 2400MHz DDR4 SO-DIMM
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4089
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RX 5600 XT 6GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- Eladó Pegatron R7 240 4GB videokártya
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon!
- Lenovo T14 Thinkpad Gen3 WUXGA IPS i5-1245U vPro 10mag 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
- amúgy nem hinném, vagy velem is 

