Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szaki1 válasza pici79 (#547) üzenetére


szaki1
tag

Még nem vettem semmilyent, most szeretnék venni Pg-525 kompatibilis Black-t, de a sok gyártmány közúl nem tudom melyik lenne a jó választás.
Ezért kérdeztem itt, hátha valaki ismeri a tintákat és tud ajánlani egy jót.

(#552) pici79 válasza szaki1 (#551) üzenetére


pici79
csendes tag

eredeti Ink-Mate jó lehet, Imexis Kft, Szeged... keress rá :)

(#553) dedix válasza szaki1 (#550) üzenetére


dedix
tag

Jobban jársz, ha veszel egy szetett ebből, én már évek óta használom és tuti minőség. Elállnak és később úgyis szükséged lesz a többire is.

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#554) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Canon PIXMA MG5550-hez szeretnék eredeti Pigment fekete tintapatront.
Adatlapja szerint PGI-550PGBK kell, honnét érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#555) HF77


HF77
senior tag

üdv
segítsetek nekem. egyáltalán nem vagyok otthon a témában...
hozzájutottam két tonerhez:
Canon C-EXV13 black és egy Xerox magenta 006R01519
milyen gépekbe jók illetve ha megválnák tőlük megközelítőleg menyit érhetnek..?(original dobozos mindkettő)

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#556) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Németből rendeltem utángyártott patront Lexmarkhoz..
Szerintetek az létezhet,hogy az utángyártott patront nem jelzi fullosnak a gépemen a nyomtató programja? A német azt irta,hogy ez miatt látszódik csak negyedéig a töltöttség.Félek,hogy ezt a negyedet lehasznlja,utána még hiába van a patronba,már üresnek érzékeli a rendszer.. Ez igy működik?
Kétlem,hogy tisztitási gondja lenne.

There should be Nr. 26/27 on the label. Please clean the are of contact and the printhead systematic with a wet cloth, to remove the dirt, such as finger-prints or ink-leftovers. Try to activate the cartridge once again, as well as the "printhead-cleaning" function. (Did you remove the protecting film completely?) The level indicator isn't working properly for some Printer-models. The ink-cartridges should work accurate despite of the advice. The level indicator only works for Lexmark with original cartridges. If your printer isn't printing with the alternative cartridges, you can change them of course. Please send us feedback in this case. We apologize for this and any inconvenience it might cause. If you have further questions please do not hesitate to contact us. Best regards Mit freundlichen Grüßen Ihr Tintendiscount Markus Börngen"

[ Szerkesztve ]

(#557) WiZARD


WiZARD
addikt

Ricoh SP 201 tonert keresek, utángyártottból milyen márkát érdemes nézni?

Vagy az eredetit érdemes lehet feltölteni? Mi a töltés/újrahasználás korlátja?
Gyárilag 500 lapot bírt, chipet tiltva azóta is vígan nyomtat (200 lap körül járok)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#558) Bandinho


Bandinho
tag

Sziasztok!
Van egy DCP 1510E tipusú nyomtatóm. Utángyártott tonert vettem most bele. Nem tetszik neki és azt írja cseréljem ki a tonert. Viszont amúgy meg nyomtat. Lehet fixálni valahogy ezt a problémát? Köszi.

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#559) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok! Canon Pixma 5053 típusú nyomtatóhoz, milyen utángyártott patront vegyek?

Köszi hogy segítesz!!!

(#560) Alf65 válasza Bandita4141 (#559) üzenetére


Alf65
csendes tag

Canonhoz még nem, de Epsonhoz és HP-hoz többször (mindig) Aicon tintákat veszek a nyomtassolcson-nál.
Töltőkészletnek ezPrint ugyanonnan.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#561) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

sziasztok,
Brother DCP-1512E típusú lézer nyomtatóhoz szeretnék venni utángyártott tonert. Jelenleg két félét néztem, de nem tudom melyik lenne a jobb választás:
ECOPIXEL BROTHER TN-1030
ICONINK BROTHER TN-1030
Esetleg van valakinek tapasztalata bármelyik márkával kapcsolatosan? Akár adott típusnál vagy csak márkánál.

(#562) hitchins


hitchins
őstag

Epson sx510 nyomtatom van.
Mostanaban sajat leginkabb itthonra nyomtatok doksikat igy utangyartott patronra valtottam. EZ print majd Eco Pixel markara ( T0715 multipack)
Amire kell arra mindketto megfelelne egy problema van hogy kb a feleig tudom elhasznalni a patronokat mert utana kiirja hogy a patron nem felismerheto ezert csereljem ki.

Miutan kicserelem -ugyan olyanra - tokeletesen mukodik.

Gondolom valojaban nem a patron hibasodik meg hanem valamiert ugy erzekeli az utangyartott patront hogy kifogyott. Ezzel mit lehetne tenni?
Lehet nyomtaton valami software updatet csinalni? Esetleg van olyan utangyartott tinta amivel ez nem jelentkezik?

(#563) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

az mennyire normális, hogy utángyártott (ecopixel) vadiúj fekete patronra a HP 6700 Premium nyomtató azt írja, hogy negyedig van és hamarosan kiürül? :F

https://geekpulse.hu

(#564) envagyok


envagyok
veterán

HP Deskjet 2620-hoz kellene fekete és színes patron.
Nekem mindegy, hogy gyári, vagy jóminőségű utángyártott, a legolcsóbb megoldást keresem.
A fekete kifogyott és valószínűleg beszáradt,a színesbe még van bőven, de a sárga része beszáradt.
Van módszer a beszáradás megszüntetésére?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#565) xtremer


xtremer
tag

Sziasztok használ itt még valaki Canon ip 4200/5200/4300/5300 van egy nagyobb szatyor patronom hozzá sajnálnám kidobni szívesen odaadnám neki használja el :) (nem továbbértékesítésre :N )

(#566) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sziasztok!
Epson WF-C5710 nyomtatóhoz keresek tonert, nagy kapacitásút.
Ecopixelbe futok bele, de nem tudom, jó minőségű-e a tintája és nem fog-e a nyomtató sipákolni.
Hol érdemes venni?
Köszi! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#567) lamiki válasza macilaci78 (#566) üzenetére


lamiki
senior tag

Kérdésed itt tedd fel, ott még válaszolnak is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#568) macilaci78 válasza lamiki (#567) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A típusra rákerestem, de semmit nem adott a kereső. Workforce keresőszóra is 12x találatot, az is zömmel a 2xxx sorozatról. Köszi, azért betettem a kérdést. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#569) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani jó minőségű, utángyártott patronokat Canon IP 1200 nyomtatóhoz? A 2 eredeti együtt, többe kerül, mint a nyomtató. (Szokásos sztori.)

Előre is köszi a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#570) Patrik epson válasza kuyarashi (#569) üzenetére


Patrik epson
kezdő

Helló!
Szerintem ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#571) kuyarashi válasza Patrik epson (#570) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszi, már túl vagyok rajta.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#572) mojito75


mojito75
csendes tag

Sziasztok,
Oki led nyomtatóhoz utángyártott tonerrel van valakinek tapasztalata?
Ha megosztaná megköszönném..

(#573) edeleny


edeleny
őstag

Hali.

Van egy HP 2321-es nyomtatóm! 305-ös patron megy bele. ( meg a gyártó oldala szerint a fekete 307, de hiába vettem meg nem fogadja el)

Az előző ráfolyós titntából marad egy csomó! A közeli boltban mondták, hogy 5000 az uj, de 3000-ért rátölt.
Ezt itthon a feketével minden további nélkül meg is tudom tenni.
DE
A színek milyen sorrendben vannak a színes patronon. Jól összekevertem őket! :)
Tehát balról jobbra hogy következnek?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#574) pici79 válasza mojito75 (#572) üzenetére


pici79
csendes tag

Mi sokat adunk el, 0,5% alatt van a garancia. Milyen típus?

(#575) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok,

Megköszönném, ha ajánlanánátok Brother HP-B2080DW lézeres nyomatóba a gyári TN-B023 toner helyett valami alternatívát.

Előre is köszönöm!

(#576) pici79


pici79
csendes tag

Bruttó 3.300ft-ert tudok nekwd adni Brother tnb023-as tonert.

(#577) PociAti válasza Soockit (#575) üzenetére


PociAti
senior tag

Nehéz indulatok nélkül beszélni....

A piacon egyik leggazdaságosabb toner helyett keresel valami olcsó hamisítványt???
7.000 Ft alatt lehet kapni eredeti tonert, mely 2.000 oldalra elegendő. Kb. 3 Ft 50 fillér egy oldal.

Szinte semmilyen más alkatrészből nem áll ez a tonertípus, mint magából a tubusból és a festékporból.

Inkább add el a nyomtatódat, és vegyél valami mást! Sokkal jobb az a készülék annál, minthogy valami szeméttel etesd, ami nem csak a fényhenger élettartamát csökkenti, hanem a gépet is teleszemeteli. A piacon többnyire olyan gépek vannak, amik 2-3-szor, vagy még annál is drágábban üzemeltethetők ennél. Még azok sem érdemlik meg, hogy szemetet (olcsó szénport) töltsenek bele, de egy ennyire gazdaságos géppel ezt tenni szégyen lenne.

Pedig, gold, silver, diamon, super, eco és egyéb - önmagában is gyanút keltő - fantázianéven, tényleg mindenféle rettenetet össze lehet vásárolni. És ha a teljes képet nézzük: garanciavesztés, alkatrészek, mint pl. fényhenger idő előtti elkopása, a berendezés belsejének beszennyeződése, igénytelen minőség, akkor az olcsónak tűnő megoldás gyakran többe kerül.

A napokban ugyanettől a gyártótól került a kezem alá egy gép, 400.000 oldal felett járnak vele. Elég rövid idő alatt tolták bele ezt a mennyiséget (néha napi 1000 oldal fölé mennek), és még működik. Bár 200k-nál a lézer és a fixálóegység élettartama már lejárt, egy nagy generált már meg kellett volna ereszteni, de toner és dobcserén kívül eddig hozzá se nyúltak. Mechanikailag látszólag teljesen rendben van a gép. Utángyártottal szerintem az 50k-t se élte volna meg ha azt vesszük, milyen mocskot szoktak azok a tonerek kiereszteni magukból.

(#578) Soockit válasza pici79 (#576) üzenetére


Soockit
aktív tag

PociAti,

teljesen igazad van, meggyőztél :)
Rendeltem is egy gyárit, eddig is mindig azt vettem bele és nagyon elégedett voltam, mert egy tonerrel 1600 oldal felett sikerült nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

(#579) mojito75 válasza pici79 (#574) üzenetére


mojito75
csendes tag

MC563DN a típusa.

(#580) Fistman


Fistman
csendes tag

Üdv, Epson XP 610 szkenner-nyomtatóhoz keresek új patront, konkrétan feketét és sárgát.
Utángyártottban gondolkodom mert ez már egy viszonylag kifutott modell, sok helyen nem kapható eredeti gyári patron, ami amúgy is elég drága lenne nekem

Eddig Eco Pixel vagy TonerPartner/TonerDepot sajátmárkásban láttam, vagy ehhez hasonló, megéri ezekkel próbálkozni vagy valaki esetleg tud jobbat?

(#581) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Sziasztok!

Epson WorkForce WF-7710DWF típusú nyomtatómhoz szeretnék egy szett (eredeti) tonert (C13T27154012, C13T27114012) vásárolni, hol érdemes keresni? Van esetleg a hivatalos forgalmazókon kívül alternatív forrás is, esetleg itt a fórumon valaki?

(#582) pici79 válasza szabo.csabi (#581) üzenetére


pici79
csendes tag

Szia, mi árulunk itt. [link]

(#583) Rayner válasza szabo.csabi (#581) üzenetére


Rayner
őstag

Szia, én itt szoktam venni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#584) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Canon Pixma MP550 nyomtatóhoz eddig gyári patronokat használtam, de sajna "árérzékennyé" váltam így más megoldást keresnék. Tudnátok ajánlani olyan CLI-521 utángyártott színes patront, amit bátran bele tehetek ? Köszi.

(#585) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Olyan szerencsében vagyok, hogy üzemeltetnem kéne egy HP Color Laserjet M479DWt és kifogyott a fekete és a többiből sincs sok.

A gyári toner pakk vmi 180.000Ft. Nem szoktunk utángyárottal szórakozni de erre kéne vmi alternatív megoldás mert ez az ár abszurd.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#586) pici79 válasza Dare2Live (#585) üzenetére


pici79
csendes tag

Szia! Megoldódott?

(#587) pici79 válasza JozsBiker (#584) üzenetére


pici79
csendes tag

Szia, találtál patront ami megfelel az igényeidnek?

(#588) ballersa


ballersa
csendes tag

ITT vannak jó árban minőségi utángyártott patronok,tonerek.És garanciával adják,ráadásul nyomtató garanciával is! Ha bármi kárt okoz a nyomtatóban az utángyártott patron,toner szervizelik ,tisztítják,javítják a nyomtatót!

[ Szerkesztve ]

(#589) PociAti válasza ballersa (#588) üzenetére


PociAti
senior tag

A cégnek az alkalmazásában állsz, vagy tulajdonosa vagy?

Borzalmasan átlátszó hirdetésnek tűnik a hozzászólásod!

Miért pont ezeket a konkrét noname hamisítványokat ajánlgatod, miért nem valamelyik másik ugyanilyen névtelen hamisítványokat?

Gondolom ezekről a utángyártott kellékekről sincs semmi információ. Kik gyártják őket, milyen egészségkárosító anyagokból készültek, miket tartalmaz (pl. titán-dioxid), milyen vizsgálatokon mentek át?

Ennek a mondatnak a vége különösen erős átverésnek tűnik:
"És garanciával adják,ráadásul nyomtató garanciával is!"

Forgalmazók a hivatalos oldalukon garancia kizáró okaként tüntetik fel a nem eredeti kellék okozta meghibásodást. Tehát ezektől a hamisítványoktól ha elromlik a nyomtató, azt a hivatalos szerviz már nem fogja garanciálisan megjavítani.

A házon belüli kontárkodást nem hinném hogy egy lapon szabadna említeni a gyártói garanciális ügyintézéssel.

(#590) ballersa válasza PociAti (#589) üzenetére


ballersa
csendes tag

Kedves PociAti!
Az első kérdésedre azt gondolom nem csak ez a két válasz lehetséges,ez gondolom a fórumot követők számára is teljesen nyilvánvaló! Egy elégedett felhasználót el sem tudsz képzelni,aki a jelzett helyett helyen vásárolt és akinek más a véleménye mint a tiedé? Csak kérdezem?Nézd meg a facebookon a jelzett helyet,és ott valós emberek mondanak valós véleményeket. Ezt ennyire nehéz elfogadni,hogy létezik ilyen is?
Minőség…..ez megfelel? És ezek másik márkanév alatt futó termékek. Gondolod talán itt is tulajdonos vagyok,esetleg minden nem eredeti terméket én akarok reklámozni?Egy fenét!Fogadd el,hogy a gyári kellékeken túl is van élet! Ha visszaolvasol a topikban sok nem eredeti kellék használó nyilatkozik elégedetten,miért fáj ez neked?
Amúgy a hamisítvány az az ha egy eredeti terméket ugyancsak az eredeti terméknév alatt,de nem azonos minőségben ad el valaki.De itt nem erről van szó! Ezek nem az eredeti hamisítványai,ezek másik márkanév alatt futó termékek,közel azonos paraméterekkel,de sokkal olcsóbban! Ezt azért illene nem összekeverni!

De akkor hadd kérdezzem meg én is,hogy a gyári termék nem ugyanilyen minősítésnek kell megfeleljenek? Illetve ha ezt nem gondolod valósnak akkor lehetőséged van ezt szóvá tenni mint félrevezetés,pedig nem az! Nyilván sért bizonyos érdekeket,mert a kellék gyártás nagy üzlet.
Azt jó néven vesszük,én is,ha konstrúktívan hozzászólsz,de ne minősítgess feltételezések alapján!Én megosztottam egy tapasztalatomat,ennyi,nem több,nem kevesebb!
Senki nem mondta,hogy garanciaidőn belül kell kisérletezni költség optimalizálással,hisz akkor ugrik a garancia,ez nyilvánvaló!

Fogadj el egy példát tőlem: Lejár a 3 év garancia új autóra,szerinted hány ember fogja méregdrága szakszervízbe vinni karbantartásra? Van elég szakképzett szervíz amelyik megoldja ugyanazt sokkal olcsóbban!
De nyilván neked ezt is nehéz elfogadni.De én ellentétben veled ezt megértem!
Tartsuk már tiszteletben egymás véleményét,majd eldöntik mások,hogy mit kezdenek azzal az infóval amihez itt hozzájutnak.Köszönöm.

Sztem te valamelyik nyomtató szakszervíz alkalmazottja vagy tulajdonosa vagy,mert nagyon átlátszó az érvelésed! Ez akár vicces is és stílszerű is lehetne a te első mondatod és feltételezésed apropójaként,de sztem ez sokkal közelebb állhat az igazsághoz mint a te első bekezdésed! :)

[ Szerkesztve ]

(#591) PociAti válasza ballersa (#590) üzenetére


PociAti
senior tag

Facebook tele van hamis accountokkal. Én is azok közé tartozom akik letiltották, az internet s*gglyuka. Az ott történtekkel való takarózás önmagában elég kínos.

Ez önmagában elég sokat elárul a jelenségről:

(#588) ballersa
"És garanciával adják,ráadásul nyomtató garanciával is!"

(#590) ballersa
"Senki nem mondta,hogy garanciaidőn belül kell kisérletezni költség optimalizálással,hisz akkor ugrik a garancia,ez nyilvánvaló!"

Vegyed bátran, nem lesz semmi baj! Garancia van rá!

Probléma esetén pedig megtörténik a kihátrálás. Hisz nyilvánvaló, hogy ugrik a garancia. Azaz a felelősség áthárítása a naivan megtévesztett vásárlóra.

(#592) Dyraxx


Dyraxx
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy MLT-D116L utángyártott tonert a Samsung fekete-fehér nyomtatómba, az árukeresőn a legalja 3000 Ft. körül van de az ár elmegy egészen 10-13E Ft-ig is (Ez a Victoria, IconInk, ColorWay szint). Engem inkább a 3-5000 Ft.-os árkategória érdekel, nyomtatni nem sokat nyomtatok, a 400 lapot nem érem el egy év alatt szerintem, inkább az lenne a lényeg, hogy amit nyomtatok, az jó minőségű legyen, ne legyenek csíkok meg ilyenek rajta és ne legyen tompa a színe. Viszont annyi márka van, hogy nem tudom eldönteni, melyik a használható és melyik a bűnrossz, kerülendő. Ebben tudnátok segíteni?
-Green World
-Refill Max
-PrinterDepo
-Tender
-Online Toner
stb, stb

És emellett van egy rakás noname is. Melyiket érdemes megvenni ebben az árkategóriában szerintetek?

https://www.arukereso.hu/nyomtato-patron-toner-c3138/utangyartott-samsung/mlt-d116l-p209029136/

(#593) ballersa válasza Dyraxx (#592) üzenetére


ballersa
csendes tag

Szia.

Próbáld meg az alábbi helyeken...persze bárhol másutt is megteheted,nem csak itt találsz,de itt biztosan van garancia! Kipróbálod,aztán ,ha minőségi ,kompatibilitási gondod van vele visszaviszed és annyi!Mit veszítesz?
Én vásároltam ezeken a helyeken és nem volt minőségi problémám.

MintaPrint
Iconink

Próbáld ki ,aztán jelezz vissza.Ezáltal segítesz másokat a vasárlásban a tapasztalataiddal.

[ Szerkesztve ]

(#594) Horn Ákos válasza Dyraxx (#592) üzenetére


Horn Ákos
kezdő

Van 2300 forintért is :Y
https://www.tintatenger.hu/116L-penztarcabarat-utangyartott-kazetta
Vedd meg a legolcsóbbat!
Én eleinte a drágábbat vettem,utána áttértem olcsóbbra és nem volt közötte különbség.A gyártási sorja is ugyanott volt a két toneren.Teljesen ugyanaz a két termék,csak az egyiknél megfizettetik veled a drágább csomagolást.Kétszeres áron kínálják ugyanazt az utángyártott tonert. :W

(#595) Libra07


Libra07
csendes tag

Sziasztok!
Úgy látom, elég régen volt hozzászólás ebben a topic-ban. Remélem még él.
Az lenne a kérdésem, hogy mi a tapasztalatotok az utángyártott HP Laserjet tonerekkel kapcsolatban?
Milyet érdemes venni, van -e különbség a különböző márkák között? Nem trollkodást várok, hanem valódi felhasználói véleményt.

Egy csomó márkát látok mindnehol: "Diamond", "Zafir", "Green World", "Eco Pixel", "Orink", "White Box", "HQ Premium", ...stb.
Van minőségi különbség? Én például azt néztem, hogy melyik márkának az árusítását vállalják fel a nagyobb cégek is. Dolgoztam anno nagyobb számítógépes cégnél. Ők nem szeretnek szívni folyamatos garanciális problémákkal. Olyat forgalmaznak mindenből, ami megbízható.
Ennek alapján 2 márka tűnik szimpatikusnak: "Diamond", "Zafir", de a "Diamond" kicsit vonzóbb. A forgalmazók többen vannak és ismertebbek.
A noname fehér dobozos típusokat hagyjuk, a mögé még egy márkanév sem mer beállni.
Valakinek véleménye ezekről vagy másokról? Mit használt és mi volt szimpatikus neki? Melyikkel volt megelégedve?

Tudom, most páran azt mondják, hogy vegyünk eredeti HP toner-t. Nekik is igazuk van, aki megengedheti magának, az vegyen eredeti toner-t. Jó minőség, megbízhatóbb és szépen nyomtat. Nagyon sokáig én is ezt csináltam, hogy megóvjam a nyomtatóim minőségét. Soha nem bántam meg.

Sajnos most azt látom, hogy az eredeti HP toner-ek ára olyan szédületesen magasra ment fel, hogy szinte megfizethetetlen. Ami nekem kellene az 91eFt illetve 171eFt meg hasonló árakon mozog. Mi van? Utángyártottban pedig ugyanez a típus kb 16eFt!!!
Ez nagyon nagy különbség. Ennyivel nem jobb egy eredeti HP toner! Számomra irracionális az árkülönbség!
Nálam számos alkalommal megtörtént egyébként az is, hogy az eredeti HP tonerből dőlt a por és úgy kellett porszívózni a nyomtatót. Tehát a HP márka sem feltétlenül garancia, ott is történnek balesetek. És szerintem utángyártottból is vannak minőségibbek. Épp ilyet keresek.
Anno Kyocera nagy nyomtatóhoz is végül találtunk egy olyat, amit hosszú évekig vásároltunk az eredeti helyett, az ár töredékéért, és nagyon jó minőség volt az is.
De ezt nem elsőre találtuk meg. Az elején belefutottunk néhány gyengébb márkába.
Azoknak ezek voltak a hibáik:
- nagyon vékony műanyagból volt a doboz, nyeklett-nyaklott
- az OPC henger nagyon gyorsan elkopott és csíkozott
- a tömítés gyenge volt és annak mentén folyt a por

Tehát szerintetek milyen utángyártott HP Laserjet toner márkát érdemes venni? Van különbség? Esetleg a sok forgalmazó közül, hol érdemes vásárolni? Felőlem lehet reklám is, csak ne olyat ajánlgasson az alkalmazottjuk, ahol ugyanaz dupla annyiba kerül.

Köszönöm mindenkinek!

(#596) Shadowduet


Shadowduet
tag

Sziasztok!

HP Deskjet 3050A-ba keresek utángyártott patronokat, tudtok ajánlani valamilyen kultúrált minőségű gyártót? Eddig 80%-ba gyári volt benne, de annyira minimálisan nyomatunk vele (havi max 10 lap), hogy a legutóbbi ami benne volt beszáradt, és ahogy nézegettem az eredeti elég drága lett mostanság. Próbáltam már tölteni őket, de nem igazán jött össze. Köszönöm a válaszokat.

(#597) sir0cco


sir0cco
tag

Sziasztok. Brother DCP-T310-hez keresek utángyártott töltőt. Valaki tudna ajánlani? :R

(#598) pici79 válasza sir0cco (#597) üzenetére


pici79
csendes tag

Szia!

Ha még aktuális:

Fekete
Színes

(#599) pici79 válasza Shadowduet (#596) üzenetére


pici79
csendes tag

(#600) pici79 válasza Libra07 (#595) üzenetére


pici79
csendes tag

Szia!

Azt tudnod kell, hogy az esetek döntő többségében bulk-ban érkeznek a kazetták, és mindenki a saját dobozába pakolja. Könnyen előfordulhat, hogy a Diamond dobozban lévő kazetta ugyanaz, mint a fehér dobozban lévő. Sőt, van olyan is,mikor a konkurencia tonert megvásárolja valaki ( ha elfogyott a saját terméke ) és átdobozolja a terméket.

Én azt mondom ( lassan 20 év kereskedelmi tapasztalatával ), hogy a töltött kazetták minősége általában gyengébb, mint a clone, azaz utángyártott termékeké. Ha tudod, kerüld a töltött termékeket. Keress olyan céget, aminek van rendes ÁSZF-,e elérhetősége és normális kiszolgálása.

Ha további segítség kell, írj bátran :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.