Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Tv válasza source12 (#450) üzenetére


Tv
senior tag

A nyomtató beállításainál kell lennie a karbantartás/ tintapatron beállítása menüpontnak. Ott tudod kiválasztani, hogy mely patronokat használja. Legalábbis a régebbi epsonomnál így volt.

(#452) kaszas19


kaszas19
senior tag

Sziasztok.
Kérdezném tőletek hogy valaki használt már ilyen utántőltőt és ilyen szettet? HP 337 és 343-mas patronhoz venném meg ha jó csak akkor.

[ Szerkesztve ]

(#453) TA68


TA68
senior tag

Ez vajon milyen minőségű patron lehet? Svájci gyártmány. [Peach]
[Peach Patronen]

[ Szerkesztve ]

(#454) TA68 válasza TA68 (#453) üzenetére


TA68
senior tag

Akkor válaszolok magamnak, sz@r.....

(#455) baly2u2000


baly2u2000
tag

Epson Workforce WF-3520 gépállatom T1306 és T1295 (multipakkok) tintákat szereti.
Sajnos sok helyen nem tüntetik fel a gyártót sem, jó lenne ugyanolyan UGY-t rendelni hozzá a jövőben.
Milyen chippel rendelkező Ugy patront ajánlotok helyette és honnan szoktátok rendelni az adott márkát?

u.i. Képnyomtatás nincs, a színhűség miatt sem megyek a falnak de nem bánnám ha nem száradna be 1 hét alatt.

Köszönöm a válaszokat!

(#456) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi!
Van egy HP LaserJet P1102w nyomtatóm (CE285A tonerrel) és azt szeretném kérdezni, hogy hol érdemes tonert venni? Eredetivel foglalkozzak csak, vagy jók az utánagyártottak is? Ahogy néztem utángyártott már van 3k körül neten (ez gyanúgyan olcsó nekem) amíg eredeti 15k körül kezdődik.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#457) kaszas19 válasza ZS3NI (#456) üzenetére


kaszas19
senior tag

Hali
Nekem HP C4180-as nyomtatóm van abba a eredeti patronok 6k ba kerülnek vettem utángyártottat hozzá 3k alatt és silány minőségű volt a patron csíkozott meg folyt is ebből leszűrheted hogy annyiért jót ne várj.

(#458) ZS3NI válasza kaszas19 (#457) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha jó látom, ez tintasugaras. Engem direkt a lézer érdekelne, hogy érdemes e ott is utángyártottat venni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#459) kaszas19 válasza ZS3NI (#458) üzenetére


kaszas19
senior tag

igen tintasugaras a nyomtatóm de viszonyításként szántam hogy annyi pénzért ne várj sokat tőle.

(#460) #41635072 válasza kaszas19 (#459) üzenetére


#41635072
törölt tag

Lézeresnél felesleges eredetit fenni, ott nincs számottevő minőségbeli különbség.
(Tapasztalat)

(#461) ZS3NI válasza #41635072 (#460) üzenetére


ZS3NI
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Adok egy esélyt az utángyártottnak. Próbaképp egy ECOPIXEL márkájút választottam. :) Holnap itt is van. Ha esetleg valakit érdekel az eredmény, szívesen megosztom.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#462) 8th


8th
addikt

Üdv, a HP eredeti tintapatronjai tölthetőek? Ha nem akkor HP 78 (C6578A) patronból milyen utángyártottat ajánlotok? 99,9%-ban fekete-fehérben nyomtatok csak sajnos ez olyan vicces egy nyomtató, hogy ha valamelyik szín kifogy onnantól feketében sem hajlandó nyomtatni. Az eredeti nálam most fogyott ki. Igen 2007-ben járt le a szavatossága. :) Megesett, hogy fél évig rá sem néztem a nyomtatóra ennek ellenére soha nem száradt be szóval drága volt-drága volt de csak megérte a pénzét. Viszont most tényleg nincs felesleges 15 000 forintom erre. Jó lesz az utángyártott is főleg, hogy színeset három évente egyet nyomtatok vele. Feketéből már a sokadik utángyártott ezPrint patront fogyasztom de színesből lövésem sincs milyet nézzek. Az teljesen mellékes, hogy milyet nyomtat az sem érdekel ha atom csíkoz vagy mittomén a lényeg, hogy sokáig bírja beszáradás nélkül. Ötletek? És még valami: Canon Pixma IP1700 nyomtatóhoz kapható itthon CISS szett? Mert ha igen akkor lehet inkább azt állítanám talpra az amúgy is sokkal szebben is nyomtatott mint a HP-m.

link javítva

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#463) Tron13


Tron13
csendes tag

Hát akkor segítsetek. Van itt egy HP F4580 multifunkciós csoda gép. A színes patron 300 as " CC643E "sajnos kiürült. Után töltöttem, de hiába. A csoda gép nem akarja újra elfogadni. Azt böfögi fel folyamatosan, hogy a patron nem eredeti és egyébként is üres.

Hogyan lehetne rávenni a gépet, hogy ne akarja nézegetni a tinta szintet?
Esetleg azt érzékelje, hogy mindig tele van a patron?
A patront rávenni, hogy legyen kedves és a jelenleg valós szintet mutassa?

Som

(#464) 8th válasza 8th (#462) üzenetére


8th
addikt

Létezik mindkettőhöz de nem necces a távol keletről rendelni ilyesmit :F HP Deskjet 960c, Canon Pixma iP1700

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#465) baly2u2000 válasza baly2u2000 (#455) üzenetére


baly2u2000
tag

Ha azóta esetleg van valakinek tapasztalata, kérem ossza meg.
Most City Ink Express CISS-eket nézegetek, próbálta már valaki?

(#466) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Nyárára, de már most kellenének a tintapatronok az Epson SX200-as nyomtatóba feladatsorok végett.
Párszor vettem utángyártottat, de mindig megszívtam vele, pocsék színei voltak, még a fekete is árnyékosan jelent meg. Legutóbb vettem bele eredetit 8-9k-ért, szép éles volt. Színesbe nagyon nem nyomtatok, csak feketében többnyire. Mivel járnék jobban?

(#467) jordan9


jordan9
csendes tag

Sziasztok. C IP 4850-be hol érdemes venni utángyártott minőségi patront??? Köszi a segítséget vagy tanácsot.

www.htphoto.hu

(#468) gar8


gar8
tag

Sziasztok!

Egy Samsung SCX-3205 készülékem van és most elég kedvező áron 5199 - ért találtam hozzá 1500 oldalt tudó utángyártott tunert a Nyomtatóeleség nevú netes boltban.[link]
Azt mondták három év garit is vállalnak a tunerre.
Van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal vagy hohy milyen utángyártott tunert érdemes venni a fenti típushoz?

Köszönöm!

gar

(#469) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Hali!

Epson Sx200 nyomtatóhoz, milyen utángyártott ajánlott?
Köszi. :)

DIGI 500 ról 1000-re

(#470) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok Canon mg5350/hez milyen jó minőségű utángyártott tintapatront ajánlottok?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#471) szoszo75 válasza Zjunior (#470) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Szerintem az Orink az elég jó.

DIGI 500 ról 1000-re

(#472) Rusher4587


Rusher4587
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék, nagyon nem értek a nyomtatókhoz és úgy tűnik, beleestem egy patron-csapdába.

Pár éve rokonaim vettek egy Lexmark Prospect Pro 205-ös multifunkcióst.
Az eredeti patronok most fogytak ki, és velem szereztettek be patronokat. Mikor megláttuk az itthoni horror árakat, azonnal le is csaptunk ebay-en egy olyan ajánlatra, amiben tíz patront kaptunk egy itthoni áráért:
http://www.ebay.com/itm/320666632822?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Persze, utángyártottról van szó, de nem gondoltam semmi rosszra, mert a saját Canon-om vígan működik utángyártottal...
Miután megérkeztek és behelyeztem őket, a nyomtató inkompatibiliásra panaszkodott. Mint megtudtam, ez valószínűleg a patronokban található chipnek köszönhető.
Kérdés: van-e megoldás erre, vagy kuka a megrendelt patroncsomag?
Van olyan utángyártott patron, ami egyáltalán működik ezekben a gépekben? Miért gyártanak és forgalmaznak egyáltalán ilyeneket, ha nem működnek?
Lehetséges, hogy az eladó rosszhiszeműen árulja ezeket a vackokat? (ha bizonyítani tudom, hogy tudatosan rossz, de legalábbis ellenőrizetlen kompatibilitású patronokat adott el nekem, akkor visszakövetelhetem a pénzem)
Fecskendővel festékátpakolás a régi patronokba működhet? Vagy tudok valamit csinálni a chipekkel?
Előre is köszi a segítséget!

Si vis pacem, para bellum!

(#473) Peter_


Peter_
tag

t0715 utángyártott partronból milyet ajánlanátok? Epson sx100-hoz kellene.

(#474) Peter_ válasza Peter_ (#473) üzenetére


Peter_
tag

Végülis kaptam Eco Pixel márkájút, szépen magyarul is rá van írva a dobozára, hogy mikkel kompatibilis.
Egyszerre cseréltem ki minden színt, de az Epson sx100 nyomtató programja azt írja, hogy nem kompatibilis patron. Ilyenkor mi a teendő?

(#475) Peter_ válasza Peter_ (#474) üzenetére


Peter_
tag

Végülis visszaraktam az eredetit, azokat elfogadta. Majd kivettem őket, leállítottam a nyomtatót áramtalanítottam, frissítettem a nyomtatódrivert, újraindítottam a számítógépet.
Ezután visszakapcsoltam a nyomtató elosztóját, rámentem a patroncserére, betettem a patronokat és működik :)
Hogy melyik oldotta meg nem tudom, de felismerte. Még úgy néz ki fejet kell tisztítanom, mert beleszáradhattak.

(#476) hruodnand


hruodnand
senior tag

Akinek kell,
Canon Pixma IP, IX, MG, MX sorozathoz patron: LINK
Többet rendeltem belőle, így rám maradt. Nem kell töltögetni, berakod és megy tökéletesen. :)

(#477) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Lassan lehet vennem kell tintát a nyomtatómba(hp photosmart 5520) utángyártottra gondoltam, de nem szeretném tönkrevágni a nyomtatót.
Az lenne a kérdésem, hogy utángyártott patronok között van megbízható márka aki nem gagyi tintával árulja a patronokat?

Előre is köszi!

Üdv.:
pac

(#478) rozmla válasza pacman789 (#477) üzenetére


rozmla
csendes tag

Üdv, nyugodtan használhatsz utángyártott patront, csak annyit kell tudnod, hogy legalább hetente egy tesztoldalt minimum nyomtass, mert ezek hajlamosak a beszáradásra. Egyébként én azt ajánlom eredetivel is legalább hetente egy tesztoldal legyen nyomtatva, mivel fúvókákba nyomtatófejbe beszárad idővel a tinta és akkor drága mulatság a javítás.
Patront kapsz több fajtát, én az ezprintet vagy orinket ajánlom, van chipes, és anélküli is utángyártottba.
Patront itt találsz, elfogadható áron, akár gyári csomagot : 364 pack(bkcmy) 8200-ért akár utángyártottat databja 900 Ft ért.
[link]

Szép napot!

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#479) rozmla válasza Zjunior (#470) üzenetére


rozmla
csendes tag

Az általad említett nyomtatóhoz itt találsz patronokat:
[link]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#480) zoli_1989


zoli_1989
tag

Sziasztok!
Egy HP PSC 1217-es nyomtatóhoz kerestem patront és az lenne a kérdésem szerintetek ez a márka utángyártott patronból jó fajta?

Orink HP FU C6657A utángyártott patron OR-CH57

Mert nekem az eredeti túl drága és csak sima dokumentumokat szoktam nyomtatni kevés képpel, de fényképeket nem.

(#481) rozmla válasza zoli_1989 (#480) üzenetére


rozmla
csendes tag

Az Orink és az Ezprint is jó minőségű.
Patronokat itt is találsz:
[link]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#482) zoli_1989 válasza rozmla (#481) üzenetére


zoli_1989
tag

Köszi a segítséget!

(#483) morogx


morogx
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a hozzáértőkhöz:
Nyomtató vásárlás előtt állok, és szeretném tudni, hogy esetlegesen egy Brother MFC-J5910DW típusú jószág az eredetin kívül milyen gyártmányú patront eszik meg különösebb macera nélkül?
Ezen kívül mit tapasztaltok, hogy az ugy. tinták mennyire károsítják - avagy nem - a készüléket, és ez befolyásolja-e a kötelező jótállást?

Előre is köszi!

(#484) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Van egy Canon MG5250-es nyomtatóm, amit családi fotók nyomtatására szeretnék használni.
Újratölthető patron van benn, resetelhető csippel.

Tudtok ajánlani jó minőségű tintát hozzá? eBay,Ali előny, de ha itthon is van olcsó az is jó. A lényeg, hogy jó minőségű legyen a nyomat...

Köszönöm!

(#485) BenQhunria


BenQhunria
tag

Szép estét!
Egy olyan kérdésem lenne hogy , ha újra töltöm a Hp 364 tintapatront, attól még nyomtató üreset fog jelezni ha jól tudom, ez ellen mit lehet tenni?Ilyet hallottam ,hogy "Igen, működni fog, legfeljebb kifogyottat jelez."

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#486) Dluinet válasza Hyperion (#484) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rossmann online 20Ft egy fénykép és nagyságrendekkel jobb képet kapsz, mint a nyomtatóval
csak magadat szívatod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#487) Hyperion válasza Dluinet (#486) üzenetére


Hyperion
senior tag

Viszont szükségem van egyéb nyomtatásokra is. Számomra eddig is megfelelő minőséget nyújtott, szóval a kérdésemet továbbra is fenntartom!!

(#488) tlala


tlala
addikt

Szaisztok,

HP1010-es nyomtatóhoz (Q2612A) milyen megbízható utángyártott patront ajánlotok jó áron az aktuális kínálatból?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#489) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.
Egy samsung ML-2165W nyomtatóm van, és a kezdő toner most fogyott ki.
Mindenképpen után gyártottat szeretnék venni hozzá.
Segítséget szeretnék kérni mire figyeljek oda.
Ha a legszarabbat sikerül megvennem, legrosszabb esetben mi történhet ??
Ezt találtam a legolcsóbban
Szóval mi alapján kell dönteni ??

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#490) Munkas


Munkas
aktív tag

Sziasztok!
HP Officejet Pro 8500-hoz akartam patront venni. Kiderült, hogy 25 eFt körül lenne a legolcsóbb (4 db 940xl) szett. Tavaly még 16-18 körül jár, mikor vettem a nyomtatót 10 eFt körül volt a 4 xl-es patron. A két nyomtatófej idén nyáron „furcsamód” egyszerre adta be a kulcsot, azok 35 eFt-ba kerültek, ezért a nyomtatót nem lenne érdemes lecserélni.

Viszont elegem lett a HP csalásra épülő üzletpolitikájából:
Eladják a nyomtatót, olyan szöveggel, hogy fajlagosan ennek a legkedvezőbb a nyomtatási költsége. Aztán kiderül, hogy a nyomtatófejek is csak 3-4 patroncserét bírnak, és fele annyiba kerülnek, mint az egész nyomtató. A tintapatronok ára is pár év alatt háromszorosára emelkedik. És ez nem belépő kategóriás eszköz volt, az ilyeneket nyilván hosszabb távra tervezik a vásárlók. Néhány év után 4-5-ször annyiba kerül egy oldal nyomatása, mint ígértek, akkor mikor megvettem :(

Szóval áttálnék utángyártottra. Milyen patront, és hol lenne érdemes megnéznem?
Nem baj, ha nem a legolcsóbb, de nem kell csodát tennie sem. Inkább ábrákat meg színes fénymásolatokat szoktam vele csinálni, de a megbízhatóság is fontos.

(#491) zagloba válasza Hyperion (#487) üzenetére


zagloba
aktív tag

Jó minőségű Canon tintát itt találsz:
[link]

Epson R240 -hez keresek tintát!

Valaki tölt epsont?

(#492) hoppy


hoppy
csendes tag

Tudtok megbízható toner utántöltőt? Jó pár helyen szívtam meg, most van egy gyári starter kitem, amit még egyszer talán újra lehetne tölteni, aztán ez is kuka gondolom. Vagy vegyek inkább egy utángyártottat? Az Ecopixelt javasolták, hogy jó márka, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

(#493) zagloba válasza hoppy (#492) üzenetére


zagloba
aktív tag

Én ECO -t használtam és megvoltam vele elégedve!
Még a fényképek is szépek voltak.
Hogy mennyire tartósak azt nem tudom! :-)

(#494) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok,
Van egy epson sx 515 nyomtatóm.
Mostanában nem nagyon volt használatban, viszont most kelleni fog.
Korábban T071x eredeti patron sorozatot használtam ezért egy T7015 multipackot néztem most is, de elég húzos lett az ára.
Van esetleg más olcsóbb alternatíva?
Lehetséges, hogy pár fényképet is nyomtatnék, ezért mindenképpen valami jó minőségű tinta érdekelne. A filléres de ennek megfelelően max dokumentum nyomtatásra alkalmas tintát inkább kerülném.
köszi

(#495) zagloba válasza hitchins (#494) üzenetére


zagloba
aktív tag

Erre a srácra jókat mondanak:
[link]

(#496) felhasználóx


felhasználóx
tag

Sziasztok!
Egy ôsôreg hp laserjet 6L hasznàlok legnagyobb megelégedettséggel, otthoni alkalmankénti hasznàlatra. Eljôtt az idô hogy tonert cseréljek benne mert elfàradt a régi és csíkoz. Szervíz javasolta a tonercserét. Elég nagy szórást làtok az utángyàrtott vonalon is 1800ft és 8000 ft kôzôtt. Mit javasoltok? Lehet venni az alját vagy inkább a a felsôbb àrsávból csemegézzek? A toner tìpusa c3906A.
Elôre is kôszônôm. Ûdv.

[ Szerkesztve ]

(#497) Solyom88


Solyom88
tag

Az utángyártott tintákkal nagyon sok a gond, főleg a tintasugaras gépek esetén. Lézernél már kevésbé problémás, de ott sem probléma mentes.
Aki tintás gépben gondolkozik érdemes lehet ezt választani:
http://prohardver.hu/hir/uj_epson_nyomtatok_nagykapacitasu_tintatartallyal.html
Gyakorlatilag ugyanannyiért lehet üzemeltetni mint utángyártott tintával, viszont a gépeknek megmarad a garanciája. Nem szárad bele a tinta , nem kenődik el stb...

nem a legfrissebb a cíkk, az árak azóta mérséklődtek.

(#498) mclaren777


mclaren777
senior tag

HP 650-es patront nehéz utántölteni?
Tudtok linkelni ajánlott töltőkészletet/tintát hozzá?
Esetleg megbízható utángyártott patront?

Ugyanezeket kérdezném a HP P1102 lézerről is.

(#499) 1989rigo válasza mclaren777 (#498) üzenetére


1989rigo
tag

Üdv én hp lézeres nyomtatókat szoktam javítani és samsungot is de nem javaslom az UT toner használatát mert sajnos több esetben is találkoztam olyannal, hogy a rossz minőségű toner megölte a nyomtató alaplapjának a chipolvasóját. És sajnos tud kárt tenni több alkatrészben is. Amennyit meg lehet spórolni azt könnyen vissza is lehet költeni a szervizelésnél.

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#500) NENSZI


NENSZI
újonc

SZIA!
TUDNA VALAKI SEGITENI ABBA ,HOGY MI A TEENDŐ AKKOR HA UTÁN GYÁRTOTT PATRON VÁSÁROLTAM ÉS AZT ÍRJA ,HOGY NEM KOMPATIBILIS VAGYIS NEM ISMERI FEL.
CANON PIXMA IP 1200 A NYOMTATÓ
PATRON ECO PIXEL PG 40
KÖSZI A SEGITSÉGET :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.