Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#444) scansat


scansat
tag

Sziasztok

Switch-et keresek, rack szekrénybe valót és legyen vagy 24 portja. Házi használatra lesz, ezért minden port gigabites legyen a belső hálózati forgalom miatt. Pár TV....számítógépek, 3 kamera, WiFi AP, szóval minden ami egy házban fellelhető rá lenne dugva. A problémám az, hogy az egész rack szekrény a padláson van, ahol azért nyáron van vagy 30-40 fok, télen meg (gondolom) -5.
Most a Vidanetes modem, egy Ubiquiti EdgeX, és kettő darab TP-Linkes switch van, de sajnos kinőttem őket. Meg kell mondjam, hogy a lakásba gyártott kis 6 és 7 portos switch-ek több éve bírják a klímát odafent és hiba nélkül. Nem hittem volna. Most is a bővítés miatt kell távozzanak. Nem akarok harmadikat. Bevallom azt sem tudom egyáltalán kell-e nekem hogy menedzselhető legyen. Egyik kis switch az, de nem szoktam piszkálni, nincs miért.
Tud valaki strapabírót ajánlani erre a klímára..és persze nem túllihegve a feladatot. Kb 80 ezer környékére lőttem be az árat. Aliexpressen találtam -10 fokon is üzemképest, jó az ára is de a szállítás majd ugyanannyi. Na meg számomra ismeretlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.