Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11438) reelc válasza JohnD (#11436) üzenetére


reelc
veterán

Nincs tapasztalatom velük, és nem is értek a témához, de én mindenféleképpen valami ismertebb márkát fogok venni.
Keress rá a topikban a nevükre. Ha nem lesz semmi, az is árulkodó lehet - senki se próbálta be. Ha nincs a helyieknek tapasztalata, értelemszerűen negatív sincs - de ez nem jelent semmit.

Hirtelen eszembejutott, amikor haver nagyon kínai 1200Ft körülre kijövő "gamer" egeret vett külföldről. Annak is jók voltak az értékelései, és pár hónapot bírt is neki. :)
Más ismerősöm meg 22e-es okostelefont vett, utána nagyon megbánta, 10-zel többért sokkal jobb lehetett volna.
Azt akarom mondani, hogy a gyanúsan olcsó, itthon relatíve ismeretlen márkákkal óvatosan bánnék. Bármiről is legyen szó.
De a te pénzed, ugye.

Engem már az mellbevágott, amiket a Kingston bizonyos típusairól olvastam itt. Pedig régi motoros, vagyis van sok tapasztalata, ismert márka, kedvező ára, és mégis úgy néz ki elég sok szériája nem ajánlott. Azt sem tudom kiindulási alapnak tekinteni, hogy egy jó 5 éves példányom van, ami jó, de az régi széria.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.