Aktív témák

  • parandroid

    félisten

    válasz mdk01 #4795 üzenetére

    Az olcsóbb konzumer cuccok, igen. A komolyabbak anyagában színezett magnézium (vagy egyéb fém - lásd még metal alumminium) ötvözetből készülnek, ezek legfeljebb karcolódnak, de még a karcokkal szemben is sokkal ellenállóbbak.

    Nem egy, gyárban ide-oda dobált, cipelt céges notival találkoztam (HP nc széria, Dell Latitude-ök, Compaq Armadák, n610c-k, utóbbi időben pedig IBM T-k és néha X-ek), némelyik van már vagy 5 éves, még P3-as cucc, de kopott egyik sem volt. Karc a nyúzottabbakon volt azért dögivel, de amit szerencsétlenek kaptak, ez a minimum. Viszont többségük (merem állítani, hogy 90% felett) csak akkor volt ''szervízben'', amikor valami szoftverfrissítést végeztek rajta.

    Az iménti kérdésedre: amíg nem tudod, milyen érzés lezöttyenni a nappali közepén a kényelmes fotelba, öledben a notival, és hozzáférni az egész világhoz az interneten keresztül (ezt a postot a kagylófotelben félig fekve írom :D), és a telefonod rendszeresen szinkronizált név- és címjegyzékéhez, teendőihez és feljegyzéseihez (plusz még az SMS-ekhez is, csak én olyat nem használok), és mindezt egy darab kábel nélkül, addig szerintem ne nyilatkozz. ;) Természetesen mindez kiváltható más módszerekkel is, de ez a noti lényege alapvetően. Na jó, 3,5 óránként 2 órára rá kell dugni a töltőt, ez még egy bosszantó hiányosság.

    p

Aktív témák