Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#19106) eks


eks
csendes tag

Sziasztok!

Elhatároztam, hogy veszek itthonra egy asztali PC-t, mert a MacBook-omba vettem egy SSD-t, és egyrészt nem férek el rajta, másrészt szeretném megtisztítani mindentől, ami nem munkával kapcsolatos. A cél tehát az, hogy maximum nettó 100 ezres keretből kihozzak egy olyan gépet, amin hétvégén el tudok játszogatni régebbi, vagy kicsit újabb játékokkal (Need For Speed, Colin McRae sorozat, CS:Source, Test Drive), illetve akadás nélkül tudok zenélgetni is (Cubase, különböző VST pluginek), vagy alkalomadtán videót vágni (ez igazából nem különösebben szempont).

Itt egy konfig, amit összeklikkelgettem, és 97000 nettóból el lehetne hozni:

Alaplap: Asus P8B75-M LE
Processzor: Core i5 2320 QC 3,00G S-1155 6M
RAM: Kingmax 2x4GB DDR3 1333MHz
VGA: Asus GT640 2GB DDR3 128bit
Ház: M-Tech M27-02 midi torony, 420W-os táppal
HDD: Seagate 1000GB 7200 32M SATA 6Gbps

Minden véleményt megköszönök! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.