Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#18736) Kecso0017


Kecso0017
csendes tag

Üdvözletem Mindenkinek!
Tehát:

Elég régóta WOW-ozok én is meg a barátnőm is eddig megoldottuk h legyen vmi gép ami barátnőm is tud játszani most viszont eljött az idő h beruházzunk neki is egy gépre. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem h szerintetek milyen procit érdemes venni? Milyen VGA-t? Az egész gépre kb 70 max 75 ezret szántam Amit én terveztem az sajnos nem jött össze mert a kinézett procihoz (AMD Phenom II X4 Black Edition 965 3,4GHz processzor) elég borsos árú alaplap dukáll, köszönhetően a processzor magas teljesítményének. Szóval erről a proceszorol letettem. A kérdés az lenne h milyen procit/alaplapot ajánlanátok?

Amit én gondoltam nagyvonalakban:
[Alaplap: Ez lenne ugye a kérdés
Proci: Ez is kérdés
Ram: Kingston ValueRAM 4GB 1333MHz DDR3 memória kit (2x2GB) kb 6000Ft
VGA: VTX3D AMD Radeon HD 6670 1GB GDDR3 kb 15000Ft
Ház: HKC 7051ND fekete számítógép ház KB 8000 Ft ebben van egy táp 430W tudom nem nem vmi jo dem ig nincs keret lecserélni addig jó lesz. :)
Többit nem irom mert nem tartom annyira lényegesnek ( Winchester, DVD iró)

Tehát olyan 35-K körül kéne ehez a confighoz egy proci meg egy alaplap amin mar el tud játszani barátnőm diavetítés nélkül :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.