Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149790) Dani3457 válasza rasotamas (#149789) üzenetére


Dani3457
tag

Aha értem , vissza olvastam pár oldalt és ez a ryzen 2600 processzor elég jól hangzik, láttam fentebb egy másik hardverest aki szintén 150k környékén szeretett volna, hát ha ennyire drága az miniITX akkor microatx se lenne rossz mert ősszintén szólva azért szerettem volna mert pont olyan az asztalom hogy asztal közé be tudnám tolni, bár ez méret függő nekem microATX is jó lenne max lemérem be-e férne. Szóval ryzen 2600 szeretnék akkor árba kijönne ? cpu : 40k lap: 20-25k ram: 20k ssd:12k táp:15k ez durván 110k fentről írtam az árakat. És egyébként most esik le hogy a kártyát eltudnám adni valamennyiért akkor használtan vannak 40k környékén gtx 580, szóval szerintem meg tudnám oldani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.