Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#148138) SyMbioTe válasza Lottheus (#148106) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog


(#148106) Lottheus
Szia!

Háttértárak + táp az rendben van.

Lap: Én szerintem nézz egy jó B360/B365 lapot, BIOS frissítéssel, és legyen isma K nélküli proci.
Proci: Sima 9700. Intelnél elég nagy felára van a tuningnak, és nem éri meg annyira, mint amivel többe kerül.
Ram: Manapság játékok alá azért 16Gb elég. De ha van keret, mehet a 32Gb is.
VGA: OK.
HDD: Adott.
SSD: Én szvsz ha van keret, úgy csinálnám, hogy egy M.2 NVMe a rendszernek, és minden másnak satás. Pl.: 250Gb Kingsont A2000/KC2000, Adata SX8200Pro, Gammixx S11 ~16-18k
1Tb Cruical MX500, Samsung 860 Evo ~36-42k
Ház: Jó választás, elférsz benne, igen. :K
Táp: Adott.
+Hűtő: Felesleges ekkora, ha nem lesz "K"-s proci. Elég lenne akér Pure Rock, FSP Windale 4/6, SilentiumPC Fera4, Arctic Freezer 33/34

Hűtőkön általában gyárilag van paszta.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.