Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#121046) ViZion válasza CHIPman (#121044) üzenetére


ViZion
félisten

A programok miatt win7 kell, működik, skylake alatt biztosan.
INTEL Pentium G4560 3.50GHz 1151 BOX volt a terv eredetileg, de kitolták a $ határt, gondoltam az i3 biztosabb, de ha nincs sok difi, akkor ez is elég (a jelenleginél erősebb jóval, és ezen is dolgoznak).
Penya + ASROCK H270M Pro4 lap esetleg? Bár 30k lap a 19k procihoz elég fura kombó. :U

membrandj: akkor lehet, h ez a jobb, skylake már működik itt pár gép, hibátlan. DDR4 és IGP miatt gondoltam az újabb erősebb lenne. Újratervezés :D

HyperX 8GB FURY DDR4
ASROCK B150M Pro4S
INTEL Pentium G4500 3.50GHz 1151 BOX
Ez így? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.