Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- GoodSpeed: Nem vénnek való vidék - Berettyóújfalu
-
LOGOUT
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
amargo
addikt
válasz
Marcelldzso
#16506
üzenetére
Nagyon leegyszerűsítve (én is csak annyira olvastam utána, hogy tudjam, hogy az LTE6 modem kell nekem) CA - Carrier Aggregation annyit tesz, hogy összefog több Band-et. Azaz Pl van egy B3-as elsődleges és van egy B20-as többedleges összefogás.
Ezen a táblázaton látszódik, hogy melyik szolgáltató hol szolgáltat és mit: [link]
A telenor és a telekom osztozkodik a B3-on azaz, ha haza ér mindenki és a B3-ra szépen rátelepszik, akkor az leterhelt lesz és az addigi sávszélesség mindjárt elveszik. (Én olyan helyen lakom, ahol nyaranta rengeteg ember fordul meg, azaz durván letudják fogni a tornyokat), de a B20-on akkor még vígan lehet használni. De azt tudni kell, ha mindenki "csúcs" eszközöket használ, akkor a versenyhelyzet erősödni fog. Nálam a tetőn van 2x2 es MIMO antenna, a ping is elfogadható volt vele a sebesség pedig bőven elég (60-30ms és 50-200Mbit).A torony elhelyezkedése mind1 vagy is nem egészen arra felé kell irányítani az antennát, ha olyan, ez a térkép elég jól mutatja merre van a lefedettség.
LHGG-be is modem van, létezik LTE6-os változata is meg LTE4-es. itt látszódik a modem ezt bármikor tudod cserélni: [link]
Szerk:
És akkor még ott van az MTU is, amit nekem állítanom kellett
Új hozzászólás Aktív témák
- DDC Pumpa kiegészítők: top, bottom (hűtőborda), tartály,
- Bomba ár! HP ProBook 440 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- iPhone 15 PRO 256GB kék titán gyönyörű KÁRTYAFÜGGETLEN! Akkumlátor 94%! Fulldoboz!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad V15-IIL: i5-10GEN I 8GB I 256-512SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Xiaomi Mi 10T Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Kuriózum: Ozark Trail (amerikai) fejlámpa 600 lumen
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3913, 100% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus A-data 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

ekkold
