Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6493) kasaf1


kasaf1
tag

Sziasztok,
A télen a szendvicssütőn megsült az előző notebook, ezért kénytelen voltam egy hétig egy itthoni gépen dolgozni. Bejelentkeztem rajta a onedrive fiókommal, meg is volt az összes szinkronizált anyagom, tudtam teljesértékűen dolgozni, amikor viszont megérkezett az új gépem, kijelentkeztem, eltávolítottam a fiókot, minden rendben volt. Egészen eddig. Belépett ma a feleségem, hogy dolgozzon rajta, de az office alkalmazások megnyitás legördülőjében ott vannak a fájlok, de azok is, amiket 2 órával ezelőtt mentettem, innen a másik szobából a saját gépemen... :-)
- Nincs csatlakoztatva az én fiókom,
- Nincsenek fájlok offline a gépen,
- A microsoft365 fiókomban nem szerepel az eszközök között a gép,
- Megváltoztattam a jelszót,
- Kijelentkeztettem magam az összes eszközről mindenhonnan,
- Bejelentkeztettem őt, én csak és kizárólag az office-ba (excel) belépve látom az én fiókom a kapcsolt szolgáltatások menüben, de nem eltávolítható, csak a feleségemé.
Van valami ötletetek, hogy mi lehet az oka? Már arra a következtetésre jutottam, hogy office 2016 prof le, és újra fel...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.