Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6451) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok! Le lehet valahogy tölteni az eddig használt összes e-mail címet amire eddig leveleket küldtem? Van ennek valamilyen módja? Köszönöm a választ.

(#6452) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Hol kell ki kapcsolni a biztonsági mentést ?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#6453) ledgeri válasza Brekecs (#6452) üzenetére


ledgeri
nagyúr

kép alapján: melyiket?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6454) Brekecs válasza ledgeri (#6453) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Miért nem enged biztonsági másolatot készíteni ? milyen biztonsági mentést és hol kapcsoljam ki ?
Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#6455) ledgeri válasza Brekecs (#6454) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha win 11-ed van, akkor személyesen nem tudom, mert "olyat még nem láttam", mármint az OS-t.... Topikjában kérdezz rá!
Viszont pár hete futólag láttam egy videót youtube-on, hogy az a személyes mappás mentés azért baj, mert hiába is kapcsolod ki, az adaok gépeden belül nem ugyanott fognak lenni, mint alapból bekapcsolása előtt... (most épp youtube-blokkolt helyről írok, így nem tudom kikeresni) lépéseit visszaadni nem tudom, tanulságom nem az volt belőle...!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6456) Brekecs válasza ledgeri (#6455) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Újra lett telepítve a win11, van egy személyes onedrive azzal nincs semmi gond szinkronizál mindent ahogy eddig is, viszont van egy vállalati onedrive ez írja a hibát !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#6457) ledgeri válasza Brekecs (#6456) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az írja ezt a hibát, de mi a célod? Melyiket megtartani? Kell a kettő? Win topikba azért még hasznos lenne beírni!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6458) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Office 365/Outlookban tudnátok segíteni?
A kereső funkcióval lenne problémám.
Céges és magán is egybe van, vagyis 2 emailécímet kezelek, de ez igazából szerintem nem releváns, mert külön, mappában szoktam keresni, adott esetben néha fiókban, de azt is külön.
Adott egy példa:
Postaládára keresek, tehát almappák is érintettek.
Keresek egy kifejezést, egy szót, ami jellemzően nekem a tárgy mezőben szokott lenni, vagy esetleg melléklet, és vagy komplett címzett.
Beírom, keresés...és kb 1300 találatot ad :DDD
Ahol talál, ott sárga, de természetesen nem időrendben, hanem össze vissza.
Első kérdés: Be lehet állítani, hogy csak a találatokat adja ki, ami sárga?
Második: Időrendi sorrend? Mert pl múltkor benyaltam egy találkozót, mert nem a 24 es évet adta elsőnek, hanem a 22-est, ami egy órával korábban volt.....

havri

(#6459) Tompkins


Tompkins
tag

Sziasztok!

Feleségemnek lenne szüksége otthoni feladataihoz Office-ra (csak Word, Excel, PowerPoint). (Nekem céges O365 van.) Van 2 iskolás gyerekünk is, de tudtommal nekik nincs Office hozzáférésük. Honnan és mit ajánlotok most venni? Láttam, hogy korábban voltak akciók illetve tudom, hogy O365-re van családi csomag, de egyrészt nem tudom, nekünk kellene-e O365, másrészt szerintem nem használnánk ki a családi csomagot jelenleg.

Köszi!
T.

(#6460) bon válasza Tompkins (#6459) üzenetére


bon
őstag

www.tisztaszoftver.hu, igényeljél a gyerekeknek.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#6461) Tompkins válasza bon (#6460) üzenetére


Tompkins
tag

Köszönöm szépen, ez jó ötlet! Megnézem.

(#6462) --Peter--


--Peter--
friss újonc

Sziasztok!

Van egy régebbi windows7-es céges laptopom, amit anno kilépéskor megkaptam. Ezen Business Office 365 Pro plus volt előfizetve, amit kilépéskor felmondtak.

Ha most magánszemélyként vennék rá sima Office 2016-ot, akkor hogyan csináljam?
Mehet simán mellé telepítve, vagy töröljem a 365-öt?
Vagy átírható a licence-nél a product key?
Outlookban lévő sok év levelezésem megmarad?

(#6463) kammler válasza --Peter-- (#6462) üzenetére


kammler
senior tag

Abból semmi baj sincs, hogy a licenc váltása menübe beírod az új termékkulcsot. Elég rugalmas az office, ha jó a termékkulcs. Valószínüleg le fogja tölteni, ami kell neki. Így telepítgetned se kell. Én egy mókolt KMS-es verzióról is álltam át MS 365-re. A leveleket helyileg is tárolja elvileg. Egy helyi gyorsítótárat is hoz létre, így megvan offline is, meg megvolt az exchange szerverükön is. Ha most is látod őket, nem aktív előfizetéssel, akkor meg tuti gyorsítótárazva van. Azt le nem törli. De keresd meg a fáj,l fiókbeállítások menüben. Ott van, hogy adatfájlok. Ott az elérési útja. Ha nem pár kilobájt akkor az tuti az offline levelek. Full manuális uninstall újratelepítés után se bántja (de azért másold le onnan, hagyd ott, csak biztos, ami biztos copy). Aztán meg kell nyitni az outlokkal újratelepítés után. De az eredetit, ne a másolatot, ha ugyanott meghagyta. A másolat meg törölhető. De szerintem nem kell manuálisan újratakni.

[ Szerkesztve ]

(#6464) bon válasza kammler (#6463) üzenetére


bon
őstag

Nem fogja elfogadni, office 2016-ra akar váltani 365-ről, ami elég jelentős visszalépés. Törölnie kell a régi office-t és felrakni az újat. A levelezés meg kicsit rizikós, mert megint visszalépésről beszélünk és simán lehet, hogy a jelenlegi adatbázissal nem tud mit kezdeni a régi office. Én minden képpen vennék egy személyes vagy családi Office 365-öt.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#6465) kammler válasza bon (#6464) üzenetére


kammler
senior tag

Én meg odaírtam mit csináltam, és miért írtam. hogy működhet. Természetesen szrk rá ki mit csinál. Majd mindenki megoldja magának.

[ Szerkesztve ]

(#6466) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok! Olyan problémával fordultak hozzám telefonon, hogy otthon telepítenék a tisztaszoftveres Office 365-öt 14 év alatti gyereknek. A gyereknek van sulis loginja, de abba a problémába ütköztek, hogy ezen felül kell hozzá egy szülő e-mail-je. A szülő megadta a saját e-mail címét telepítésnél, de nem fogadja el az Office, így nem is tudnak tovább menni. Mi lehet a probléma megoldása? Köszönöm!

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#6467) havri1 válasza Energie X (#6466) üzenetére


havri1
félisten

Én amikor igényeltem az ingyenest a gyereknek, egy "sulid.hu" emailt kellett regelni a gyereknek mint jogosult.
Ezt az emailt használja az ingyenes office.
Változott?

havri

(#6468) kali válasza Energie X (#6466) üzenetére


kali
legenda

Szia!

A szülő (törvényes képviselő) e-mail címe a regisztrációhoz kell, de az Office Portálra történő belépéshez és az o365 aktiválásához már az a felhasználónév (e-mail cím formátumú), amit a regisztrációkor kapott a diák.

havri1: *@sulid.hu nem igényelhető már 2021. december 1-től, akkor változott. Azóta más a domain és más szervezet is kezeli.
Illetve van néhány olyan iskola is, ahol saját tenant van és mindent ők intéznek.

[ Szerkesztve ]

(#6469) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Office 2016 hun, hogyan tudnék más nyelvű helyesírás ellenőrző nyelvi csomagot telepíteni?

(#6470) cd930


cd930
aktív tag

Sziasztok!

Milyen csomag most a leggazdaságosabb Onedrive tárhely bővítésre?
O365 családi vagy hasonló?

Köszönöm! :R

20+ éve a Prohardveren

(#6471) edeleny


edeleny
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Ofice termékkódot. Papíron online aktiválás.
Amikor oda ér, akkor ez a kód már aktiválva van.
Telefonos aktiválás.

Van két telefonszám:
Az egyik, a vezetékes, ha kicsörög, és felveszi az automata a következő szöveg van:
Köszönjük, hogy felhívta a Microsoftot. Köszönjük, hogy felhívta a Miscrosoft, viszont hallásra. És kilép Vezetékesről nem si lehet hívni.

A másik szám, tovább megy, három számot sorol, hogy biztonsági okokból üssem be a telefonba. Először azt hittem én vagyok a hülye. Aztán már az egész család azt hallgatta. Vagy 20x lement, azt ütjük be amit mond, de nem jó annak az idiótának! Ja, ezt vezetékesről nem lehet hívni!

Most mit lehet csinálni?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#6472) havri1 válasza edeleny (#6471) üzenetére


havri1
félisten

Ez nagyon fake kódnak tűnik. Hol vetted? Milyen számokat hívsz?

havri

(#6473) edeleny válasza havri1 (#6472) üzenetére


edeleny
őstag

Pepita.hu

Azt a számot hívom, amit az Office ki ír!
Tehát, az aktiváláskor ő ad meg telefonszamot.
De lelkemre mondom, sokat kekeckedik, jön a kmscript!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#6474) nfsu17 válasza cd930 (#6470) üzenetére


nfsu17
veterán

Igen, az O365 családi lesz az.

Ha ez az oldal nem kamu, akkor jó lehet. [link]
Ha kamu, akkor inkább alza: [link]
emag-on 30k
Évekkel ezelőtt 22-23k is volt (sőt, talán 18-ért is húztam be alzáról*), na olyanok már nemigen lesznek.
*jaja, most néztem vissza, 2019-ben 18.650-ért húztam be.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.