Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) pzstm válasza xy.zsolt (#3400) üzenetére


pzstm
titán

biztos jó topik? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3402) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#3400) üzenetére


xy.zsolt
őstag

bocs srácok, ezt másik topikba szántam :DD

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3403) Ablakos


Ablakos
őstag

A kezdőképernyőn megjelített hírcsatornákat (Felfedezés) hogyan lehet személyre szabni, hogy a kívánt hírújságból is hozzon cikkeket? (pl.hvg) Jelenleg 80% az index.hu cikket listázza.

(#3404) nicu71 válasza Ablakos (#3403) üzenetére


nicu71
addikt

Erre én is kivàncsi lennék,én sehogy se tudtam hozzáadni/levenni úgy emlèkszem igen.Egyébkènt nálam is túlsúlyban van az index :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3405) Syl


Syl
nagyúr

Ma reggel újra kezdte :(((
Edge indít,
céges outlook.office.com, jelentkezzen be,
privát outlook.live.com, jelentkezzen be....
:W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3406) Tökimanó válasza Ablakos (#3403) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha nem az eredeti nyitólap kell feltétlenül akkor egy kis kerülővel megoldható. Keresd meg ezt az oldalt! [link] Regisztálj és olyan híroldalakat raksz be amilyent akarsz. Utána már csak be kell állítani kezdőlapnak. Másik lehetőség, bár itt nem kimondottan híreket hanem bármilyen oldalt berakhatsz : [link] Nálam ilyen az egyik része, de variálható saját ízlés szerint.
[kép] ezt is be kell állítani kezdőlapnak vagy új oldalnak és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#3407) Ablakos


Ablakos
őstag

win11-edge
Hol található az egér mozdulat beállítás? még url-el is próbáltam (edge://settings/appearance/mouseGesture), de semmi.

(#3408) Ablakos válasza Ablakos (#3407) üzenetére


Ablakos
őstag

Ezt jól elrejtették. Csak --enable-features=msEdgeMouseGestureDefaultEnabled,msEdgeMouseGestureSupported opcióval használható :O

(#3409) Dan-szan válasza snakebait (#3395) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Szia, nálam is ilyen és ami nagyobb baj fogalmam sincs hogyan lehetne javítani.

Más.
Ha külföldi, földrajzi helyzet miatt blokkolt oldalt szeretnék olvasni az Edgeben levő beépített VPN alkalmas ennek megoldására?
Ebben, ezzel van valakinek tapasztalata? Mennyiben nyújt kevesebbet mint egy fizetős verzió?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#3410) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
Tegnap óta eltűnt a 'Webes rögzítés' korábbi megszokott 3 részes felugró ablak jobb szélén lévő választási lehetőség. Ezzel lehetett pl. Excelbe menteni táblázatokat 'html' formátumba. Valaki használta ezeket? Esetleg másnál is megváltozott?
Verzió: 117.0.2045.47 (Hivatalos build) (64 bites)

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3411) andreas49 válasza andreas49 (#3410) üzenetére


andreas49
senior tag

Esetleg meg tudná valaki nézni, hogy a lenti képen bekeretezett részen van-e gomb? Nálam az tűnt el. Köszi a segítséget előre is.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3412) xy.zsolt válasza andreas49 (#3411) üzenetére


xy.zsolt
őstag

frissítettem.....itt is eltűnt.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3413) andreas49 válasza xy.zsolt (#3412) üzenetére


andreas49
senior tag

Visszatettem kb. 1 hetes Macrium mentést és helyreállt.
Lehetséges, hogy a hibát a két időpont között történt W11 frissítés okozta, így most készítek egy friss mentést és csak utána engedem a szokásos W11 keddi frissítést, így kiderül, hogy ki a ludas.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3414) junior11


junior11
veterán

Üdv, titeket is "zaklat" a böngésző hasonló dolgokkal? Pl. mikor végleg ki szeretnétek lépni belőle, be szeretnétek zárni. [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3415) xy.zsolt válasza junior11 (#3414) üzenetére


xy.zsolt
őstag

engem ilyennel nem, de a sajátkészítésü bővítményre 2hetente rákérdez, hogy engedélyezem-e a kikapcsolását :W Ilyenkor csak annyit tehetek, hogy rábökök arra, hogy kérdezzen rá 2hét múlva. Ez így megy 1-2 éve, mióta az új edge elindult....szánalmas

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3416) junior11 válasza xy.zsolt (#3415) üzenetére


junior11
veterán

Ez csak az egyik a több ilyen bosszantó ajánlgatásai közül...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3417) liszi70 válasza junior11 (#3416) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nekem ilyeneket nem szokott feldobálni. :F Mit csinálok rosszul? :D

(#3418) junior11 válasza liszi70 (#3417) üzenetére


junior11
veterán

Engem kispécizett magának a MS :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3419) Dan-szan válasza junior11 (#3414) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nálam is csinálja :(((

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#3420) liszi70 válasza junior11 (#3418) üzenetére


liszi70
nagyúr

Másfél órával az után, hogy azt írtam, nekem nem szokott ilyeneket feldobálni: [kép] :D

(#3421) junior11 válasza liszi70 (#3420) üzenetére


junior11
veterán

:DDD :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3422) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
Van-e olyan beállítási lehetőség az Edge-ben, hogy kikapcsoljam a verzió frissítést, valamint olyan letöltőhely, ahonnan korábbi verziót tudok letölteni?

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3423) junior11 válasza andreas49 (#3422) üzenetére


junior11
veterán

Szia, kikapcsolni tudtommal nincs lehetőség a frissítéseket, amúgy nem is ajánlott, főleg a biztonsági rések foltozása miatt.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3424) andreas49 válasza junior11 (#3423) üzenetére


andreas49
senior tag

Olyan funkciót vettek ki az utolsó frissítéskor, melyet napi szinten használtam.
Van korábbi mentésem, amit vissza tudok tenni, de 1 órán belül le frissíti azt is.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3425) xy.zsolt válasza andreas49 (#3424) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez ilyen sajna......majd visszakerül a következő frissítéssel, vagy nem. Gondolom minél többen jelzik nekik a hiányát annál előbb

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3426) Ablakos válasza andreas49 (#3424) üzenetére


Ablakos
őstag

Itt a frissítést hekkelik.

(#3427) andreas49 válasza Ablakos (#3426) üzenetére


andreas49
senior tag

Köszi az infót, remélem egy darabig ez jó lesz.
A Windows 11 frissítései nem érintik az Edge változtatásait? Bár a jelzett cikk szerint már külön választották. (mert jelenleg azt is késleltettem 5 hétig)

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3428) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Ha .pdf fájlt nyitok meg, egy pillanatra a tálcán bevillan az Edge ikonja, de utána eltűnik, persze a fájlt sem nyitja meg. Mi lehet az oka? .pdf fájlba akarok beleírni, azért kellene az Edge. Egyszerűbb, mint a PDF24-el.

[ Szerkesztve ]

(#3429) nicu71 válasza pinnacle (#3428) üzenetére


nicu71
addikt

Windows 11 legujabb build?Ugyanez a helyzet,a megoldás szintén érdekelne 😅

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3430) pinnacle válasza nicu71 (#3429) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Win 10. Most rakom fel ezt (KB5030300). Neked is valami frissítés ronthatta el.

(#3431) Attix82


Attix82
őstag

Üdv.

Ötlet ez miért lehet? FB Messengerbe a linkek helyén egy kis kék vastag vonal jelenik meg. De visszamenőleg is nem csak a mostaniak. Mozillaba rendben van, másik gépen amin Win 7 van ott is rendben van, mondjuk az már régi verzió lehet.

(#3432) Attix82 válasza Attix82 (#3431) üzenetére


Attix82
őstag

Malwarebyte okozta a böngészőbe ezt.

(#3433) pinnacle válasza nicu71 (#3429) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Alaphelyzetbe állítás segített. :)

(#3434) Ablakos


Ablakos
őstag

Ha egy weblapot (vagy pdf fájlt) duplikálok, akkor ujraindítás után mindkettő ugyanazon a pozíción lesz. Nem jegyzi meg, hogy az 1. laptető, a 2. lapalja ponton tartott.
Ez másnál is így működik?

(#3435) simongab


simongab
senior tag

Sziasztok! A W7 alatti " nem támogatja" felirat eltávolításáról nem talált valaki valami működő megoldást?

(#3436) markknight


markknight
veterán

Valaki tudja, hogy az Edge miért importál automatikusan dolgokat a google chrome-ból? Ma reggel csak úgy se szó se beszéd áthúzta a melóhelyes chrome adatokat (mindent..) aztán miközben törölgette az ide nem illő bookmarkokat, ismét ráindítózott és megint megjelentek az importált könyvjelzők. Mindenféle automatikus import ki van kapcsolva. Van rá megoldás?

(#3437) markknight


markknight
veterán

És ja, minden indításkor visszahozza.. Nem hiszem el.. Ki/Be kapcsolgattam az opciót, megpróbáltam beállítani, hogy csak a cookie-kat syncelje hátha akkor az valami gátat szab a könyjelző importnak, de nem.. ugyanúgy megjelennek. Hát röhej.

[ Szerkesztve ]

(#3438) Cblacksmithc


Cblacksmithc
junior tag

sziasztok, némi segítséget kérnék:

Edge frissítés után nem az az oldalbeállítás fogad, amit már régen beállítottam. Ugye most kékes folyó vízparttal háttérben ott virít az edge logo. Tudom, hol lehetne beállítani olyanra, amilyen volt, de a képernyőn nincs oldalbeállító fogaskerék. (ahol megjelenő tartalmat meg bármit engedélyezni, meg tiltani lehet.)

tud valaki segíteni honnét lehet elővarázsolni ? :U
:R

(#3439) Ablakos


Ablakos
őstag

A kedvencekkel (alias könyvjelző) küzdöm. Nem tudok rájönni, hogy került ide ez a sor, amit lehetetlen kitörölni. Rákattintva egy új weboldalt nyit ki.

(#3440) Tökimanó válasza Ablakos (#3439) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nagy valószínűséggel ezzel lesz kapcsolatos. [link] . Valószínűleg frissült a böngésző és belekerült a munkaterületek nevű újdonság. Vélhetően tudtodon kívül valamit ott csináltál aztán valahogy beraktad a kedvencekhez.

(#3441) Ablakos válasza Tökimanó (#3440) üzenetére


Ablakos
őstag

Valóban, ez egy másik workspace root-ra mutat. Azért nem engedte eldobni.

Köszi.

(#3442) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Megint felteszem a kérdést. Miért néz ki így, csúszik szét az Edgeben az IT caffe fóruma (de csak ebben a böngészőben és csak az IT Caffe)? Chrome, Operában minden jó. Próbáltam alapon használni, nem állítani kinézetet,sem semmit akkor sem jó. Viszont ha felrakok egy régebbi verziót azzal meg jó. Mi lehet a gond?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3443) alratar válasza snakebait (#3442) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem valamit az adott oldal kódjában rosszul értelmez az Edge.
Sajnos én más oldalon is találkoztam a jelenséggel. Azonban vicces, hogy csak a mobilos csinálja ez.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3444) snakebait válasza alratar (#3443) üzenetére


snakebait
senior tag

Azelőtt volt olyan opció, hogy feajálta egy felugró ablak, hogy ki akarom-e próbálni a teljes sötét módot a böngészőben, és ha a kipróbálásra nyomtam akkor minden megnyitott oldal fekete volt. Utána a beállításokban, megjelenítés alatt volt olyan, hogy veboldalak sötét módban való megjelenítése. És egy kapcsoló, ki-be bírtam kapcsolni. Most nem ajálja fel és nincs is az a beállítási lehetőség. Hogyan lehetne ezt előhozni? Már volt tárhely ürítés, mobil újra indítás, minden. De nem tudom állítani teljes sötét módot.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#3445) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ezt miért dobálja fel és mire jó? Na és a legfontosabb, hogy lehet megszüntetni hogy feldobálja?

(#3446) forestia válasza Tökimanó (#3445) üzenetére


forestia
tag

Itt tudod kikapcsolni:
Beállítások/Általános/Letölthető fájlok automatikus észlelése

[ Szerkesztve ]

(#3447) Tökimanó válasza forestia (#3446) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hálás köszönet! :R De hogy ez mikor lett bekapcsolva az rejtély. Én biztos hogy nem nyúltam hozzá. Egyszer csak elkezdte feldobálni.

(#3448) forestia válasza Tökimanó (#3447) üzenetére


forestia
tag

Lehet, hogy az egyik frissítés után ez lett a default beállítás.

(#3449) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Egyik sokat nézett oldalam jobban olvasható lenne nem dark módban, de nincs rá lehetőséd, hogy csak azt kivételek közé tegyem :W

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3450) alratar válasza snakebait (#3444) üzenetére


alratar
addikt

Violá.
Dark mode for websites on Android - Microsoft Community

De szerintem leég hülyén néz ki. :(
A samu böngészője jobban csinálja.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.