Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) VGYke válasza Szellem. (#3550) üzenetére


VGYke
addikt

Ezt az Edge bejelentkezést nem értem. Be kell jelentkezni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3552) Szellem. válasza VGYke (#3551) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én amúgy is be vagyok lépve a windows fiókban. Az Edge is bejelentkezve volt mindig és fiókba szinkronizál minden adatot. Ma telepítettem valamilyen nagyon frissítést a windows updateben és amikor újra indult a gép a frissítést követően elindítottam az Edget, folyamatosan jelezte, hogy jelentkezzek be. Bejelentkeztem, de ha bezártam a böngészőt és újra megnyitottam megint ezt csinálta.
Amit fentebb linkeltél parancsokat, lefutattam és most egyenlőre nem csinálja.

(#3553) VGYke válasza Szellem. (#3552) üzenetére


VGYke
addikt

Én is MS fiókkal vagyok a Win-be bejelentkezve, ezért nem értettem. Nem emlékszem arra, hogy az Edgébe külön be kellett valaha is jelentkezni, ha már a fiókomba beléptem. Persze ettől hogy nem emlékszem, még lehet hogy kellett. Kezdőlapom a Google, abba egy másik google adataimmal lépek be, az viszont időnként kiléptet így újra be kell jelentkezni, de ugye az más tészta...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#3554) Szellem. válasza VGYke (#3553) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, ez volt a gond. MS fiókkal vagyok belépve ,de az Edge ettől még kiírta amit jeleztem. Most már csendben van. A frissítés után kezdte a hülyeségét.

(#3555) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Nálam még mindig fennáll a gond, hogy ha bezárom az Edge-t, akkor mindig úfra be kell jelentkezni. A fenti lépéseket elvégeztem, de nem javult meg.

[ Szerkesztve ]

(#3556) andreas49


andreas49
senior tag

Sziasztok,
Az utóbbi időben többször előfordult, hogy fájl letöltésnél a kép szerinti üzenetet kapom:

pedig nincs is Norton telepítve a gépemen, valamint VírusTotal-lal megvizsgáltatva nincs benne kártékony elem. Kerestem a registryben 'norton' kifejezést, de nincs találat. Valami ötlet esetleg?
Köszi előre is.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3557) bon válasza andreas49 (#3556) üzenetére


bon
őstag

Böngészőben értesítések, engedélyeztél egy oldalt amit nem kellett volna.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#3558) andreas49 válasza bon (#3557) üzenetére


andreas49
senior tag

3 weboldalon volt valamilyen engedélyezés, de ezeknek semmi kapcsolata nincs azzal az oldallal, ahol a letöltést megszakította. Közben azokat is letiltottam.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#3559) ripla


ripla
őstag

Újabb gond. Meghülyült a böngésző. Mindig kijelentkeztetett, amikor meg be szeretnék jelentkezni, akkor felugrik az a kis fehér hátterű ablak, kiírja hogy "Várjon", aztán eltűnik a felirat és ennyi, egy fehér hátterű üres ablakot látok ami nem csinál semmit.
Ez lenne a bejelentkezési ablak...

Ötlet?
(Nem fogok Windowst újra telepíteni, ezt már most közlöm előre, nincs időm erre)

[ Szerkesztve ]

(#3560) ripla


ripla
őstag

Csak sikerült megoldanom. A Microsoft oldalán belül hozzárendeltem az accountomhoz egy másik mail címet, bejelentkezésnél a böngészőbe azt adtam meg, miután azzal beléptem, egyből átdobta magát a böngészőt a régi mail címmel megadott kinézetre.... és most megint úgy néz ki, ahogy eddig.... hogy ez az egész most mi volt és miért....

(#3561) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, frissítette már valaki az Edge-t a 124-es verzióra? Én ma reggel nemrég, és azóta egyetlen oldalt sem akar betöteni, csak "karikázik", többszöri próbálkozás után is. Ilyen még sosem volt. Nálatok mi a helyzet?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3562) polonic válasza junior11 (#3561) üzenetére


polonic
félisten

Szia
Nálam ok, nincs probléma.

(#3563) junior11 válasza polonic (#3562) üzenetére


junior11
veterán

Nekem nem tudom mi lett vele, nem nagyon szeretnék gyári visszaállítást, és újból mindent beállítani, de ha nem lesz más, muszáj lesz. Minden rendben, kivéve nem tölt be egy oldalt sem...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3564) junior11 válasza junior11 (#3563) üzenetére


junior11
veterán

Update: érdekes, inkognitó módban lehet böngészni, semmi gond, a saját profilom alatt nem tölt be semmi, restart megvolt ki és be jelentkezés is, változatlan...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3565) Szellem. válasza junior11 (#3561) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Állíts le minden bővítményt és nézd meg úgy. Ha ez sem segít, akkor gyári visszaállítás, vagy újratelepítés.

(#3566) junior11 válasza Szellem. (#3565) üzenetére


junior11
veterán

Később magától helyreállt, semmit sem csináltam pedig. De köszi. Fura, mi okozhatta, ilyen még sosem volt...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#3567) pzstm válasza junior11 (#3561) üzenetére


pzstm
titán

nem is tudom mikor frissült de minden ok ma is.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3568) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok! Mobilos Edge-ben a harmadik felektol szarmazo sutiket erdemes kikapcsolni? Alapbol be van kapcsolva a normális webmegjelenes erdekeben.

(#3569) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Az mitol lehet, hogy neha amikor megnyitok a beallitoasokat, vagy egy ures uj lapot, akkor kephibak jelentkeznek. Ilyen fekete kockas kis kepreszeletek a kepernyo valtozo reszein, de meg is szunik, csak felvillan 2x. Sehol mashol ilyen nem jelentkezik.

Es a korabbi kerdesem is aktiv meg :P

(#3570) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#3569) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A megoldas. MS forumon gyakori problema, cache torles vagy hardware gyorsitas kikapcs. Nekem cache torlese megoldotta.

(#3571) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Az mitől van, hogy néhány oldal kinyitás után 2-3másodperccel elhomályosodik és így bármire klikkelve sem reagál semmit?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3572) Jack Oneill válasza xy.zsolt (#3571) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az sem rossz. Nalam, ismerosnel, baratoknal es minden ceges gépen inditaskor a pofamba villan egy feherseg pár masodpercre. Egyedul Firefoxnal nem csinalja.

(#3573) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Az inditaskor jelentkező feher villanasra senkinek semmi megoldas? Frissen telepitett laptopon is jelentkezik, friss win, barmelyik chromium alapu bongeszonel. Ez valami chromium betegseg?

(#3574) Sweet Lou 6 válasza Jack Oneill (#3573) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nálam meg pont csak Firefox csinálja ugyanezt. GPU driver friss?

sweetlou6.wordpress.com

(#3575) Jack Oneill válasza Sweet Lou 6 (#3574) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Minden a legfrissebb igen.
Arra gondolok, ez valami csodalatos win frissites eredmenye lesz megint.

[ Szerkesztve ]

(#3576) Sweet Lou 6 válasza Jack Oneill (#3575) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Windows-ban meg a böngészőben a sötét téma van beállítva?

sweetlou6.wordpress.com

(#3577) Jack Oneill válasza Sweet Lou 6 (#3576) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Rendszertemat veszi alapul, ami sotet, de probaltam valtoztatni mindenre. Csak akkor nem csinalja, ha a win is vilagosra van allitva.

[ Szerkesztve ]

(#3578) xy.zsolt válasza Jack Oneill (#3577) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Lehet egyszerűbb ha a villanáskor nem nézel oda ;]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#3579) Jack Oneill válasza xy.zsolt (#3578) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egyszer elinditom a bongeszot, utana ugy marad, oke, ezzel megoldva, de rendkivul idegesito, tudvan, hogy korabban ez nem volt es masnal is jelen van. Nalam pl Firefoxnal nincs, de az osszes chromium bongeszonel igen.

(#3580) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok.
Telepítettem pár bővítményt az Edge-hez (bitwarden, floccus, adguard), és borzalmas lassulást tapasztaltam, általában mindenhol, de főleg YT. Van hogy másodpercekbe telik mire kattintás után betölt egy videó, és van hogy 480p-n játsza. Előtte nem fordult elő ilyen. Ha kikapcsolom az említett bővítményeket se lesz sokkal jobb a helyzet. Szerintetek lehet ez az ok és távolítsam el őket vagy máshol keresendő a hiba? Chrome pörög ahogy kell pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.