Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

''Átalakultak a hagyományos férfi-nő szerepek. Nem egyszerűen közelítettek egymáshoz a típusok, hanem lassacskán össze is mosódnak. Vannak nők, akik a hagyományos szerepeket félretéve határozott, keménykezű, törtető, karrierista szinglik lettek. A férfiak egy része pedig elnőiesedett, rászokott a kozmetikusra, ránctalanító krémekre.
A meteroszexuális életérzés hasonlatos a szingliéhez. A metroszexuális férfi nagyvárosban él (a kifejezés is a metropolisz szóból származik) – legtöbbször – egyedülálló, de folyamatosan keresi az igazit. Hogy aztán minden éjszaka megtaláljon egyet… Hajt a mennyiségre és a minőségre is. Napról napra, folyamatosan újjászületik - a fodrász és a szolárium között.
A metroszexuálisok sokat keresnek – és sokat költenek. Három dologra: kozmetikumokra, divatra és a kedvesükre. Hódításaikban férfias ösztöneik hajtják, de női praktikákkal dolgoznak. Feminin és maszkulin tulajdonságaikat tökéletes harmóniában tartják. Talán ezért is hódítanak olyan könnyedén. Férfiasan reagálnak ha az kell, de érzékenyek és empatikusak úgy, ahogyan azt mi nők szeretjük.
A metroszexuális férfi öltözékét, sőt frizuráját, illatát is gondosan választja ki. Lehet a haja melírozott, összefogott, szélfútta – de mindig tökéletesen áll. Van hidratáló kréme, szemkörnyékre ránctalanító, pakolása pórusösszehúzó. Szemöldökét is rendszeresen formába szedi, rendezi. Imádja az ékszereket, amelyeket gondosan választ ki, hogy azok öltözékével, és természetesen a legújabb divattal összhangban legyenek.
Egy amerikai felmérés szerint jellemzően a reklámszakmában, a médiában vagy a művészetek terén dolgoznak. A társadalomkutató intézet szerint továbbá Európában már a 35 év alatti korosztály negyven százaléka metroszexuálisnak mondható.
Persze ennyire azért nem egységes a kép. Különbséget kell tenni azok között, akik Beckham-hez hasonlóan valóban megengedhetik maguknak ezt az életformát, a hedonizmus és a nárcizmus csúcsát. És vannak a kevésbé szerencsések, akik csak ácsingóznak rá, és külsőségeikben próbálják utánozni a kiváltságosokat. Amit megtehetnek: szolárium, csípőnadrág, hajzselé…
A metroszexuális - a külsőségek ellenére - nem biztos, hogy homoszexuális. Sőt, általában heteroszexuális, illetve biszexuális. Hiszen nem egy magához hasonlót csodál, hanem egész egyszerűen önmagát…''

Eddig az idézet. Na most lehet, hogy én vagyok maradi, de erről teljesen lemaradtam. Próbálok az ismerettségi körömből ilyen metroszexuális arcot előkotorni, de nem ismerek személyesen egyet sem. Egyáltalán létezik ez az egész, vagy csak úgy kitalálódott a méidában? Vagy ez lenne a férfiak válasza a szingliségre? És kis hazánkban vannak metroszexuális hímek (Demszky Gáboron kívül... :DDD)?





[Szerkesztve]

(#2) TéKrys válasza divot (#1) üzenetére


TéKrys
senior tag

Demszky mint metroszexuális, ez jó :C bár sztem inkább metrob*zi.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3) Szőrös  válasza divot (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Valamelyik műsorban is volt erről szó /gőzöm sincs már hol láttam/. Lehet benne vmi bár én más jelzővel illetném őket amit nem írok le mert irgumburgum lenne belőle.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) faster válasza divot (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Bővebben: link

Szerintem csak kidolgoztak a női magazinoknak egy elméletet unatkozó emberek, hogy legyen miről cikket írni, meg ''jelenségetvizsgálni'', meg olyan okos, tűnődő kijelentéseket tenni, hogy ''devajonmiazokasenkinemérti''.

(#5) iwu


iwu
addikt

oké, hogy a kereskedelmi csatornák ársztják a szemetet, de legalább a phn ne alacsonyodjunk le arra, hogy ilyenről beszélünk!!!

b.z.k-k...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#6) divot válasza iwu (#5) üzenetére


divot
veterán

Hát ne beszélj.

Faster: én is erre gondolok. De a szingli kategória is úgy indult, hogy a női újságok, stb., aztán mára szociológiai kategáriává vált, komoly kutatások foglalkoznak a témával, ilyesmi.
Na most azt képzeld el, amikor a nők 30%-a szingli, a férfiak 30%-a meg metroszexuális lesz...

(#7) tiv83us válasza divot (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem az nem elnoiesedes, ha egy ferfi elmegy a kozmetikushoz mert ragyas a feje, illetve ranctalanito kremet hasznal. Ez mar nem a 60-as evek, miert ne tegyen meg az ember mindent, hogy jobban nezzen ki /akar ferfi akar no/?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) Club válasza divot (#1) üzenetére


Club
őstag

Iszonyatosan gyűlölöm az ilyen cikkeket.
Hogy miért?
Az a pasi, aki nem úszik az izzadtság bűzben, nem suhogs melegítőben nyomja az utcán, nem szereti az állandó kapcsolatokat, igényes magára túl azon hogy megmosakszik és megborotválkozik az már meleg?
Hát:LOL:DDD

Ilyen cikkeket szerintem ilyen monitor mögött bújkáló nyomorult kis gnómok írnak, akik irigykednek azokra az emberekre, akiknek nem okoz problémát az, ha nem a megszokott ''család-modell-t'' követik.
Kérdem én:
Mi a rossz abban ha igenis fontos s parfüm?
Mi a rossz abban ha igenis fontos hogy jól nézz ki?
Mi a rossz abban ha megpróbálod a maximumot kihozni abból aki te vagy?

Ez a cikk kifacsarása annak hogy igenis adnak magukra utóbbi időben egy páran.
Van aki megteheti hogy jobban, van aki nem.

Én szermély szerint igenis szeretem kiválasztani a parfűmömet, a ruháimmal tudok tökölni, mert érdekel hogy jól áll-e rajtam?

Ettől függetlenül nem rúzsozom magam, nem hordok hasirnyát, stb.
De hogy ha valaki nem tompa igénytelen vadparaszt módjára figyel oda magára akkor az miért rossz?
Dögöljek meg ha értem..
Aki ezekre a dolgokra azt mondja hogy ''meterosexuális'', hát...
Most erre mit mondjak?
Amit gondolok?
Azt inkább nem, mert moderálni kéne.

(#9) divot válasza tiv83us (#7) üzenetére


divot
veterán

...és Club is:

Nagyon leragadtatok a külsőségeknél. Én is sokat válogatok ruhailag, és kedvelek bizonyos parfümöket, stb., de ebben nem ez a lényeg, hanem hogy nekem úgy tűnik - már ha valós ez az új(?) kategória -, mint ha ez lenne a férfiak válasza a szingliségre. :F

(#10) Szőrös  válasza divot (#9) üzenetére


Szőrös 
veterán

No igen lehet egy férfi igényes de azért picsáskodni nem kell neki.
lesznek még itt nagy viták úgyhogy részemről ennyi .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#11) Club válasza divot (#9) üzenetére


Club
őstag

Kérdezek tőled valamit:
Te szereted ha egy nő igenis céltudatos, önálló, vannak céljai, szép, igényes, ápolt?

Én konrétan igen!
NAGYON!

És be kell látni: Semmi rossz nincs abban, ha mi pasik is igenis adunk magunkra ahogy tőlünk telik.
Mert ugye azt mindenki szereti ha több lány fordul utána az utcán, vagy ha sok csaj jön oda ismerkedni;)

(#12) divot válasza Club (#11) üzenetére


divot
veterán

A szingliség nem azt jelenti, hogy ''egy nő igenis céltudatos, önálló, vannak céljai, szép, igényes, ápolt.'' A szingliség ott kezdődik, hogy a nő magányos, aztán a többi a körités. Ezért érdekes számomra ez a metroszexualitás, mert nagyon úgy tűnik, hogy ez lesz a magányos férfiak önfelmentő filozófiája.

(#13) Integra válasza divot (#1) üzenetére


Integra
titán

unatkozol?
hogy tudsz ekkora debil topicokat nyitni te bulvárkirály:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Club válasza divot (#12) üzenetére


Club
őstag

Én nem akarok családot.
Miért nem?
Mert nem vagyok olyan típus.
Szerintem ebben semmi rossz nincs.
Vannak dolgok amiket el akarok érni, ebbe nem fér bele egy család.
Majd egy 10-15 év múlva lehet, most semmiképp sem.
Ha más-más lányok ismeretségét keresem, adok magamra, akkor én is ''férfi szingli'' lennék?:F

Ezt nem tudom.
De szerintem ez semmi más, mindössze élvezni azt amit fiatalon lehet.
60 éves koromban már egész másért fognak szeretni;)

(#15) divot válasza Integra (#13) üzenetére


divot
veterán

Csak tájékozódom a világban, aztán akaratlanul is belefutok mindenféle marhaságba. :) De ez kivételesen érdekes kérdés.

(#16) brownus válasza tiv83us (#7) üzenetére


brownus
veterán

i agree:) érdekes módon nekem csak az arcom jobb fele ragyás:):F

(#17) divot válasza Club (#14) üzenetére


divot
veterán

Jómagam 27 évesen házasodtam, és most 32 évesen várjuk az első kisdivotot. ;) Szóval nem kapkodtuk el, de ez korántsem egyenlő a szingli/metroszexuális viselkedéssel.

(#18) tildy válasza divot (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos létezik. Van itt a ph-n is szvsz illyen. Bár mondjuk csak olyanokról tudok, aki a mellkasát,hónalját , egyéb dolgait is itt ott borotválja, + szolizik.
Egyébkétn a véleményem : :Y:Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Tapsi válasza divot (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

A legujabb divat a rózsaszin felső...pasiknak!
NNa ez az igazi lol....:O

(#20) tildy válasza Szőrös  (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Vigyázz mert a végén úgy belédkötnek, mint belém, mikor azt mertem mondani az ilyen magatartásra ,főleg nőknél, hogy díszmaca.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Integra válasza tildy (#18) üzenetére


Integra
titán

úristen!
szégyellje minden pasi magát aki borotválja a hónalját!
fujjj, rohadjanak meg, mert azt a hatalmas hónaljkutyát leszedik, mert egészségesebb, kényelmesebb, meg tisztább...
mondjon le mind!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) Club válasza divot (#17) üzenetére


Club
őstag

Nem is azt mondtam hogy várj 50 éves korodig te is, meg még milliárd ember.
Igenis van akinek meg ez teccik, ergo nem házasodós típus.
Ennyi;)

(#24) faster válasza divot (#6) üzenetére


faster
nagyúr

Hát akkor még csak annyit szeretnék hozzáfűzni a mondanivalómhoz, hogy: ''Vizsgáljuk meg közösen ezt a jelenséget több oldalról is'' :DDD
További jó szekszuálást mindenkinek.

(#25) Club válasza tildy (#18) üzenetére


Club
őstag

:DDD
Igazad is van.
Mindenki bűzölögjön mint egy kuka.
Gratulálok:D

(#26) tiv83us válasza tildy (#18) üzenetére


tiv83us
veterán

A honaljborotvalas szerintem abszolut nem hulyeseg, nyaron igen hasznos tud lenni, mikor mar 7-8 ora melo utan a 37-38 fokban 82%-os paratartalom mellet mar rad van rohadva az ing es buzlesz mint a dogkut. Ez ennyibol hasznos.
Viszont a mellkas borotvalast en is ertelmetlennek tartom, az eleg otvar szvsz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) tildy válasza Club (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Szemöldököd is szeded?:F
Szvsz elkorcsosult a világ , ha ezek az értékek számítanak.:(
Hála égnek engem a párom akkor is szeret, ha nem vagyok midnen pillanatban tökéletes, ha esetleg van rajtam egy kis fleesleg, ha esetleg sebtében csak megfésülködtem azt indultam, ha gyorsan magamra nyomam egy kis parfümöt, akkor is, ha fél nap után izzadtságszagom van, mert egyszerűen eddig tart a tus, meg a napi 3-4 óránkénti deó hatása. stb.
Nem ezek az értékek.

Engem pl. zavar férfiban az ilyen ''tökéletes'' azaz mindenütt megcsinált test látványa. És miért? MErt MŰ.


Club tanulj meg kérlek olvasni. Régen is használtak az emberek deót, és parfümöt, de nem borotválták lábukat, hátukat, karjukat, stb. Normálisan higiénikus ember, normális deóval,napi fürdéssel, borotválatlan hónaljjal sem lesz büdös. Kivéve, az olyanokat, akik a kelleténél jobban izzadnak.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) tiv83us válasza tildy (#28) üzenetére


tiv83us
veterán

Mű és egészséges+kényelmes nem ugyanaz. Mellesleg nalam ilyenkor nem a bnom /ami perpill nincs/ a foszempont, hanem hogy ne hulljanak mellettem a vendegek...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) lapa


lapa
veterán

sztem valahol a jólétben kell keresni a gyökereket. ugyanaz fog lezajlani a férfiaknál is, mint a nőknél. 20 év múlva vér ciki lesz szőrös lábbal rohangálni. a nőknél azért történt mindez előbb, mert fontos a megjelenés, szépség mittomén. konsprációs teori hogy az elnevezést a gyantaárusok találták ki a változás / fejlődés gyorsabb elfogadására.

(#31) tildy válasza Integra (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Szeretem amikor kiforgatjáka szavaim. Peace.
Ne dögöljön emg, de nekem tuti nem lesz a párom:)
Mert én biza szeretem ha a férfi megfelelő testrészein, ott ahol általában alapbóla nőknek is lenne, van szőr. Főleg ha olyan kis aranyos huncut kis hónaljszőr, mint a páromé:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) divot


divot
veterán

Ha megtennéd, hogy elolvasod az első hozzászólást... Rengeteg hülyeségtől kímélél meg minket. :)

(#34) Club válasza tildy (#28) üzenetére


Club
őstag

:DDD
Jajj Tildy..
Ezt a borotválkozás dolgot már régebben kiszúrtam, nem szóltam, most viszont mocskosul kijön belőlem.

A szemöldököm szedem-e?
Nem.
Viszont ha a szemöldököm között nő ször, akkor azt igen.
Sajnos fél évente egyszer ki kell.
Nem tehetek róla hogy ilyen a genetikám.
Ettől mű vagyok?
:DDD
Attól mű vagyok hogy nem hagyom hogy azok a dolgok, amiken én magam szívesen változtatok, mert úgy érzem hogy igenis jobban nézek ki tőle(ami valljuk meg nem hátrány)?
Attól vagyok ''picsás'' mert nem hagyom hogy a hónaljszőrzetemet leszedem mert nem akarok dzsungelt?
Nem akarok bűzleni?

Ezek a ''kis felesleg'', meg ez a ''mű emberek vagytok'', meg ez a ''túl műisesen tökéletesnek akar látszani'' dolog egyszerűen baromság.
Miért?
Ha ti vissza akartok süllyedni a kőkorszakba mert nektek az jó ha valaki úgy néz ki mint egy majom, hát tessék.
Én élve jogommal had próbáljak meg igényes lenni, jobban kinézni amennyire csak tudok.

És igen!
Nekem az igényességhez hozzá tartoznak ezek a dolgok.
NEM a DEO, mert a deo, főleg a hónaljdeo is csak szőrtelen hónaljban elképzelhető számomra..
Kicsit beleborzongok mikor belegondolok hogy a hatalmas hónaljszőrzetbe belekentek ilyen deo-t..




[Szerkesztve]

(#35) _seth_


_seth_
veterán

Nem tudom mi ezzel a baj. Egy férfi nem akarhat ''szebb'' lenni? Csak a nők?

Hol itt az egyenlőség??? Mindenkinek szemránckrémet és bőr tangát!!!! :DD

Tényleg borotválkozás helyett arcra próbálta már vki ezeket a spéci szőr növekedés gátló szereket? :))

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36) lapa válasza _seth_ (#35) üzenetére


lapa
veterán

''tanga'' - gyönyörű példa.

(#37) _seth_ válasza lapa (#36) üzenetére


_seth_
veterán

Mire példa? Egy szót kiragadni egy olyan szövegkörnyezetből amiből kiderül, hogy poénnak szántam.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#38) Josh válasza brownus (#16) üzenetére


Josh
tag

Szoktál autót vezetni?

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#39) lapa válasza _seth_ (#37) üzenetére


lapa
veterán

én viszont nem. a #30-ban vázolt teóriáimra tökéletes példa :)

ugyebár ilyen yuppie körökben van színtelen körömlakk, finom rúzs mittomén. nem új dolog csak most adtak neki nevet, hogy a mainstreambe leereszkedjen...

[Szerkesztve]

(#41) tildy válasza Club (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak rajta. Ez kb. olyan mitn a hajfestés.
Másnak akarsz látszani, szebbnek jobbnak, mint aki valójában vagy.
Mindegy , te dolgod.

Szvsz semmi baj nem volt a kőkorszakkal;) Na mindegy.
Sosem fogsz arról meggyőzi, hogy a túlzott igényesség( most tekintsünk el az előbbi hónaljas megszólalásomtól, oké ott legyen borotválva, de máshol ne , szal ez még tartozzon bebel a napi fürdés , fogmosás, borotválkozás, körömvágás, parfüm/deo normál igényesség vonalba ) nem mű dolog. MErt sajnos az. Valószínűleg ha a szőrös mellkas lenne a divat , és az lenne a menő,, még a végén te is használnál oda valami szert;)

A jövő pedig tényleg itt van, már gyantáztatta pár férfi a karját lábát.
Igen és erre írja a divotos cikk, hogy ezek feminim dolgok. Mert ezeket többnyire nőkön végezték eddig.

NE legyen ilyen, de megnézném szorult helyzetbe (rossz példa de esetleg bekövetkezhet.) mondjuk egy háborúban azzal lennél-e elfoglalva , hoyg jajj szőrös a kezed, vagy a szemöldököd köze?;)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) tildy válasza _seth_ (#37) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem rossz példa, hiszen már nemcsak bőrből hanem pamutból is van férfitanga:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) _seth_ válasza lapa (#39) üzenetére


_seth_
veterán

Aham, na igen oda illik a tanga szó :D

:Y De ha jön a tanga is akkor mát a mell nagyobbítás sem lesz messze :Y (Megjegyzem már csinálnak szilikonból férfiaknak kigyúrt mellet :D )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44) _seth_ válasza tildy (#42) üzenetére


_seth_
veterán

Vazze írtam egy szerintem vicces dologot és kiderült, hogy közelibb a dolog mint hittem volna :Y Pamut.... huh megy itt a fejlődés....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#45) Shim válasza _seth_ (#35) üzenetére


Shim
őstag

ha mutatsz nekem szőrnövekedés gátló szert, akkor :R előtted. sztem te a szőr-bőr szétmarós veet-re és társaira gondolsz, azok lemarják a szőrt, viszont nem igaz, h egy hónapig ''selymes'' meg mittomén milyen marad a lábad, miután táncikálva lehúztad a szőrt...hamar visszanő. borosta ellen meg sztem felesleges, rajta kell hagyni pár percig, különben meg borotával egy perc alatt lekapod. max nyersz egy napot :D

amúgy meg, h a témához is hozzászóljak, most, h jön a nyár, én is le fogom szedni a hónaljszőröm, mert nem akarok tömeggyilkos lenni buszon (cloudkill ;]) eddig a legjobb a sima hintőpor volt, jobban bevált, mint a drága deó cuccok, de ez is csak fél napig bírja nálam...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#46) faster válasza tildy (#41) üzenetére


faster
nagyúr

Hehe, szerintem meg az nagyon nem feminin, ha egy nő számítógépet szerel. Nem is választanék olyat, aki ilyen dolgokat csinál. :DD

Ja igen, és pénz számolva, asszony verve jó. :D

[Szerkesztve]

(#47) tildy válasza _seth_ (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

''Megjegyzem már csinálnak szilikonból férfiaknak kigyúrt mellet''
Jééézus atyaég:Y Ez komoly?:F

faster: nem is baj:D Van aki válasszon ilyet is:P (Akkor sem leszek díszmaca ritiküllel. ;) PEace:D Csak poénkodom)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48) lapa


lapa
veterán

sőt mi több, sztem divot fórumtárs is csak vmi sumák megbízott, a totyik végén levonja majd a tanulságot, hogy ez igazából természetes, a sok ellen-flémelő meg elkullog szőrteleníteni a tangavonalát... :)

(#49) Integra válasza tildy (#41) üzenetére


Integra
titán

én tényleg nem akarok kötekedni veled, de már észrevettem, hogy neked szinte mindig mindenben ami külsőséggel, megjelenéssel, ápoltsággal kapcsolatos, bajod van.
és ahogy én kivettem a számtalan e témakörben elkövetett írásodból, számomra úgy tűnik leginkább saját magaddal van bajod.
nem csinálsz magaddal semmit, és aki meg csinál magával, az már nem természetes, gáz etc.
pont ezt szúrta ki aesir is, meg mások is. én csöndben maradtam, de komolyan, most szólok, tartok tőle, hogy most megint ez lesz, mint megannyi topicban már:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) Integra válasza tildy (#47) üzenetére


Integra
titán

van aki vádliját tuningolja fel szilikon párnával.
ha jó a sebész, az eredmény tényleg impozáns.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.