- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Karácsonyi telefonajánló 2024 (cikk)
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
petymeg
addikt
Üdv!
4. éve Galxy Note9-et használok, a legnagyobb megelégedéssel (na jó, néha a mérete zavar). A külseje jó állapotú, de már generálozni kellene , akksicsere, mikrofoncsere, USB csati csere... stb. biztos lesz vagy 30-40 ezer Ft a szervíz. Igazából cserélni kellene a telefont, DE nemigen találok olyat ami megfelelne: bővíthető tárhely, jack csatlakozó, sztereo hangszóró, szép kijelző, minőségi anyagok és összeszerelés, a Sony 1 IV és a Sony 5 IV felem meg ezeknek maradéktalanul, de nem vagyok hajlandó 5-600 ezret kifizetni érte mert egyszerűen nem ér annyit (nem csak a Sony, a többi sem, sőt a többi méginkább nem ér ennyit).
Most van lehetőségem venni egy kvázi új Note9-et kb 100 Ft, de nem biztos, hogy jó ötlet egy 4 éves telefont venni bármennyire is jól sikerült modell (nincs rá szoftverfrissítés a 10-es droid az utolsó)
Vagy van egy Note 20 Ultra, ez is kvázi új kb 200 ezer, igaz ebben már nincs jack csati, valahogy megszokom... Mégiscsak újabb darab, még biztonsági frissítés is lesz rá vagy 3 évig.
Szerintetek melyik a jó döntés? Vagy van esetleg valami jó vétel új telefonok közül 2-300 ezerért? Az Asus Zen 9 tetszene még de abból is kivették a tárhely bővítés lehetőségét. Rossz az irány, egyre kevesebbet adnak, egyre drágábban. Évek óta ez a trend.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Aki HAGYOMÁNYOS (nem okos-) telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide!
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- sziku69: Szólánc.
- Politika
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Tőzsde és gazdaság
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- IKEA (HAVREHOJ) tablet tartó
- Beszámítás! Xiaomi Redmi Note 10 Pro mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI PRO Z690 i7 14700K 64GB DDR4 2TB SSD RTX 3070Ti 8GB Fractal Design Meshify C CM 750W
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest