Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stellaz


stellaz
addikt

Azt tervezik, hogy a komplett francia felsőoktatásból kitiltják, akit a használatán kapnak és visszahozzák a kézzel írt dolgozatokat és a szóbeli vizsgákat.
Máris mennyi haszna van a dolognak.

Egyébként teljesen nonszensz, hogy forrásmegjelölés nélkül szolgáltat adatokat, információkat, így teljesen ellenőrizhetetlen végeredményt szolgáltatva.
Szerintem amekkora reményt fűznek hozzá, akkora károkat fog okozni, bár nagyon sok helyen egyszerűen be fogják tiltani a jelek és a józan ész szerint.

Ráadásul el fogja mérgezni az internetet a hibás megoldásaival, ami még több hibás megoldáshoz fog vezetni. Az infóit emberektől veszi, de ha az emberek ettől szedik majd az információkat, akkor az körkörös visszacsatoláshoz vezet majd és egyre nagyobb hülyeségeket fog kiadni magából.
Amikor nekem József Attila bemutatásakor a '48-as szabadságharcos szerepét taglalta, akkor azért leesett, hogy utóellenőrzés nélkül ezt így nem lehet használni. Ha meg elvégzem az ellenőrzés, akkor gyakorlatilag megoldottam a feladatot, legjobb esetben némi gépelést megspórolt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.