Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#411) Rivaul válasza VeZo8 (#410) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia.

Volt pár kérdésed de igyekszek válaszolgatni. Ez egy elég összetett játék. Vannak kedvelt hősök de simán egy hősre nem igazán lehet alapozni és az sem jelent semmit hogy valami nagyot sebez. Storyba pl egy critical rate team 3* maxos hősökből is többet ér mint mindenféle rank4 4*-ból. Aw és aq már más mert ott azért a hős egyéni képességei számítanak. Erre bevált: amcapok, widow, boszi, gilo, doki és még pár hős. Ezek vagyok kevésbé sebződnek, vagy nagyot sebeznek, vagy életet töltenek és leveszik/kikapcsolják az ellenfél pozitív tulajdonságait.

A t4 szerzése lassú de hatásos módja a havi heroic teljesítése. Vagy a heti1x rendezett t4 aréna. Az hogy 9-10 harc után elhasalsz, nem azon múlik hogy milyen jó vagy. Nem ilyen egyszerű. A játék addig nehezedik míg el nem dobod a streaket. Erre van teknika hogy mikor milyen hősöket kell használnod hogy kikerüld ezt a nehezítést és "végtelenbe" nyomhasd. A fórumba van sok ilyen, pl én is írtam "kicsiknek" egyet.

Az alliba nem árt adakozni. ha ott vagy és kiveszed a jutalmakat akkor tedd bele a munkád és a részed is.

2* nem éri meg maxolni sem foglalkozni vele. Ha nincs sok 4-ed akkor a hármasok már jók és azokat nevelgesd válogatás nélkül mindet.

Elektra dupolva elég vad mert ha az ellenfél élete 20% alatt van akkor ő csak criticalt üt a továbbiakban.

Kicsit nagy vonalakba írtam le mert nem sok időm van de az alapok megvannak így. Ha konkrétan érdekelnek dolgok akkor kérdezgesd és igyekszünk válaszolni :)


astorre19

Az ilyet vitrinbe kéne mutogatni :W :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.