Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3800) HUNited válasza Trailblazer (#3799) üzenetére


HUNited
őstag

A vicc hogy amelyiket megvettem azt se fejlesztik már nem is tudom hány éve... Minden évben újat kellene venni? Azt tuti nem :D

rErEaT, crok:
No a mentéseknél akkor kb semmit se ér a mentés, mivel egyesével be kell állítani mindent, és ellenőrizni mit vett ki a mentésből és mit nem, az kb. pont ugyan az, mint nulláról beállítani. Nem igazán értem ezt a jajj banki app parát (minden tranzakciót hitelesíteni kell), de mondjuk vacakul is vannak megírva de nagyon. Ha csak belépni kéne még nem lenne para, de elfelejtenek mindent, a widgetek elrendezését, az értesítési beállításokat, nomeg ezeket újraregelni némelyiket egy horror. Aktiválás jobbra balra, de a kedvencem amikor asztali PC-ről belépve kell engedélyezni a mobilos bejelentkezést (MBH nevű trágyadomb). A Gránit bank ilyen téren nem gáz, meg az Unicredit se (más téren annál inkább, pl újraindítás után nem fogadja el a biometrikus azonosítást), de a CIB-es bejelentkezésnél egyszer!!! elírtam a kódot (mert nem a jelszót kérte hanem valami szerződéses izét amit eddig csak egyszer kellett használni, de persze nem normálisan volt leírva) és személyesen kellene bemenni újat kérni... Egy online nyitott számlához wehehe szánalom. Szerencsére az nem az én számlám.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.