Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 23:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2614) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
Vodafone elég hektikusan kezel néhány applikációt.
Ha sebességtesztet csinálok, akkor minden tökéletes, azonban ha pl. Tik-Tok vagy egyéb stream szolgáltatást használok, akkor be-beszaggat, laggol a videók lejátszása. Wifin nincs ilyen problémám.
Arra gondoltam, hogy amikor az adott app elindul, automatikusan bekapcsolja a wifit a teló. Ez eddig sima liba.
Ha kilépek belőle, akkor pedig állítsa le. Ez is megy.

A problémám ott van, hogyha váltok két ilyen alkalmazás között, akkor lefut teljesen a makró, mivel a háttérbe kerülés miatt az "első" appot bezártnak érzékeli. Ezért, kikapcsolja a wifit, majd mivel a másik app is a szabályban van, vissza. Próbálkoztam stopperrel, hogy ne fusson le, de annyit értem el, hogy annyival később kapcsolja ki, majd vissza a wifi-t.
Próbálkoztam az If paranccsal is, de valószínűleg nem igazán értettem meg a működését. A while/do pedig még kínai.

Tegyük fel a szabályban tik-tok és tik-tok downloader van benn.
Szóval egy olyan makró kellene, ami pl. Tik-Tok indításánál bekapcsolja a wifit, majd ha pl. Tik-tok downloaderre váltok, akkor ne kapcsolja ki, amíg vált a két app között. Ha esetleg egy olyan megoldás is lehetne, hogy mondjuk egy olyan késleltetés lenne a makróban, hogy teszem azt pl. 2 percig nem a szabályban lévő appok futnak, akkor a pl. 2 perc után kilövi a wifit, viszont amennyiben 2 percen belül visszatérek a szabályban lévő appokhoz, akkor maradna a wifi.

Remélem érthetően írtam le, mit szeretnék.
Köszi a segítséget!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.