- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- antikomcsi: Celebtanya - Farm VIP V.
- Pajac: Gigászkalmár
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- N€T0X|N: Villanydrótkecske
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
AAntii
őstag
"1060-at nem is vettél soha 60-ért, a 1070ti pedig itthon sosem volt olcsóbb 160-nál."
Én nem látom, hogy itt a piaci árakról értekeztél volna, hanem kerek-perec kijelentetted, hogy nem vettek sosem annyiért. Ahogy a szürkeimportot is te hoztad be, mint ultimate érv, alátámasztva a fenti kijelentésed.
A 60 ezres példa annyiban igaz, hogy nem pont 60 volt, hanem 65 ezerrel bezárólag egy hetes időintervallumban még decemberben is vehettél mondjuk 50 darabot (lehet többet is). Ahogy szerintem összességében a topik látogatói vettek is annyit. Vagy a bestmarktól, vagy a netshoptól, ami szintén 27%-os áfás számlát állít ki, hogy azt be is befizeti-e vagy hogy honnan szerezte be a cuccait pedig legyen az ő és az adóhatóság gondja.65 ezres árral számolva hogy jön ki a matek a 1070 ti-k vonatkozásában? Számoljunk 160 ezres árral, mert szerinted is lehetett annyiért venni itthon (a piaci ára lehet nem ennyi volt, amennyiben piaci árnak az aktuális hónap átlagárát vesszük).2,4 db-ot lehetett venni. Számoljunk egy peches darabot (pont az a vicc, hogy az olcsó palitok és manlik egy jó része ráadásul samsung ramos is volt). 20 mh/s és 300 sol. Tehát 2.4-gyel számolva 48 mh/s és 720 sol/s. Erőszakoljuk még tovább a matekot, vagy szerinted se érdemes?
-
cuko
aktív tag
Volt több típusból, több darab is, több boltban. Pl.:
"ha nem mondod hogy bárki tudott volna akár tizet venni belőle, ez teljesen irreleváns ha távolról nézed a képet."
ez alapján a legtöbb 570/580/1060-nak nem volt piaci ára, mert az elmúlt 10 hónapban szerintem többször nem volt elérhető raktárról, mint ahányszor volt 10+ készlet boltokban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen alaplapot vegyek?
- iPhone topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- 3D nyomtatás
- Temu
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Tesla topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- XFX Radeon Speedster MERC 319 RX 6800 XT 16GB GDDR6 256bit // dobozos // 34 cm hosszú, 1,8 KG !!!
- Apple Watch Ceries 7 (GPS+Cell.) 45mm alu
- ASUS ROG G15 Advantage - Ryzen 9 - RX6800M 12gb - 32gb ram - gamer - gyári gari - beszámítás
- Philips FHD monitor ELADÓ
- Samsung S9 FE+ 128GB (hálózati adapter nélkül!) számla+garival kb 1 hetes vásárlás
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Xiaomi Redmi Note 8T 64GB Kék / Új akkuval / normál állapotban / 12 hónap jótálással
- iPhone 16 Plus 128GB, Újszerű, Független, 100%, Töltővel, Garanciával!
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- Csere-Beszámítás! Számítógép játékra! R5 5500 / RX 5700XT / 32GB DDR4 / 480 SSD + 1 TB HDD
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest