Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz ubyegon2 #15398 üzenetére

    Jajj már te is ezen a dokkolón pörögsz? Nem az a kérdés, hogy fizikailag mi hova van dugva. Szépen látszik hogy van 4 eszközöm: sda, sdb, sdc, sdd Ezekk közül az utolsót(?) kiválasztja, hogy nesze erre telepítsd. Ez a gondom. Hogy nem listázza ki az összes rendszer által felismert meghajtót.

    Mert nem telepíteni akarom, hanem kinyomozni hogy tényleg hiba-e. Értsd, másoknak is csak egyet ajánl fel függetlenül attól, hány meghajtó van a rendszerben. Ubuntu.hu fórumán már visszaigazolták, hogy másnak is csak egy meghajtót lehet kiválasztani a meghajtóválasztó menüpontban Ez egyértelművé teszi, hogy mások által is reprodukálható bug. Még akkor is ha ezt mások másképpen értelmezik, és meg akarnak győzni arról, hogy a "valami más" opció a jó megoldás számomra. Én nem a problématakarom áthidalni hanem megoldani azt, hogy a telepítő ezen pontja jól működjön. Tényleg lehessen választani a meghajtóválasztó menüpontba. Elég frusztráló hogy egész hétvégén ezt próbálom magyarázni, és segítséget kérni a készítőkkel való kapcsolatfelvételre, mivel nem tudok külföldiül.

    Én se akartam bántólag fellépni, nem az volt a célom, csak vicces hogy szinte mindenhova ezt írod.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés