- sziku69: Szólánc.
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vladi
nagyúr
Nem értek hozzá így nem tudom, de én örülök a legjobban,mert megusztam Vladi mester "kínzó eszkőzét" a " na akkor szerkesszünk kézzel ilyen olyan fájlokat"
Úgysem úszod meg. Egyszer farkasszemet kell nézned a villogó kurzorral...Neked ilyen marginális problémáid vannak. Az, hogy hány csomag van fenn, elhanyagolható kérdés. Az a lényeg, hogy mi fut, és az mennyi erőforrást emészt.
Egyébként pont az ilyen "színes csíkok" veszik el feleslegesen az erőforrásaidat, amiből nem sok van.
-
doc
nagyúr
nyilvan programfuggo, egy oprendszer nem fogja magatol leforditani barmilyen nyelvre a csak angolul tudo programokat
a gimp nalam magyar, szoval nezz korul gimpes csomagok utan a csomagkezeloben, valahol biztos van
sajnos a debian valamiert mindent hatmilliard csomagra szet szed, ahhoz hogy egy program mukodjon, tobbnyire keves ha csak egy csomagjat rakod fel, a nyelvi file-ok meg debiannal tudtommal mindig kulon vannak (meg ugye -dev meg mittomenmik)
ugyanez az oka annak is hogy ennyi csomagod van, de a csomagok szama lenyegeben semmilyen informaciot nem hordoz, Slackware alatt ugyanez lehet hogy csak 200 lenne
a shutdown azert kerult bele a kilepo menube, mert kdm-bol inditod a kde-t, igy le tudja allitani a gepet, egyebkent nem
a kinittel meg ne foglalkozz, az majd akkor lesz baj hogy ilyeneket ir, ha alvo gepet akarsz felebreszteni
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- Asus ROG X13 Flow 2in1 Touch WUXGA 120Hz Ryzen9 5900HS 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 3050Ti Win11 Garancia
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF A620M R7 7700 64GB DDR5 500GB SSD RX 6800 XT 16GB ZALMAN I3 NEO Seasonic 750W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest