Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14801) Gyick


Gyick
őstag

Hali!
Vettem egy Ideapad gaming 3-at(2022-es gen7 12650h-val) OS nélkül.Az a kérdésem hogy van ehhez valami Lenovos szoftver amit fel kellene hogy rakjak hozzá?

(#14802) Lalikiraly válasza Gyick (#14801) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Vantage :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14803) Lalikiraly válasza Gyick (#14801) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Majd mesélj már hogy milyen a gép, mert ami Asust vettem viszem vissza, mert egy hulladék.

Mástól is kérdezem, mennyire hangos pl videózásnál és játéknál egyaránt. Akksiról filmezéssel mennyit bír? Meg úgy álltalánosságban. Előre is köszi.

A másik Ideapad 3 17 ese van itt valakinek, ami celeronos? Előre is köszi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14804) Gyick válasza Lalikiraly (#14803) üzenetére


Gyick
őstag

Jatéknál nagyon hangos de cserébe olyan 75 fok körül tartja a procit.Akksit nem próbáltam mennyit bír ki de az a gyenge pontja állítolag.A proci nagyon jó.Szerintem jó választás volt ez a gép nekem.Spiderman,god of war,scorn ilyen játékkokal próbáltam.Spiderman pl high presetel 60fps körül mozog 2560*1080 külső monitorral.Most az hogy full műanyag az egész engem nem zavar

(#14805) Gyick válasza Gyick (#14804) üzenetére


Gyick
őstag

*60-70fok inkább mint 75

(#14806) Lalikiraly válasza Gyick (#14804) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ó hat akkor az Asus hoz képest sokkal jobb. Holnap viszem vissza az asust. Mert egy pofátlan hulladék, hibás. Annál ordító ventikkel is 91 volt a proci...
Gratulálok a gépedhez, használd egészséggel. Én sajna csak részletre tudok ilyet venni, de most jó ajánlat sehol sincs.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14807) Lalikiraly válasza Gyick (#14805) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Jah és az fn + q val tudod a gép módokat állítani.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14808) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!

Lenovo idepad L340 i-9300H processzorral szerelt.
M2 NVME PCI 4.0 mehet bele? tudja a 4.0 verziót?

(#14809) Gyick válasza Tomika86 (#14808) üzenetére


Gyick
őstag

Azt csak a 12.gen-es intel procik tudják tudtommal

(#14810) Tomika86 válasza Gyick (#14809) üzenetére


Tomika86
senior tag

Akkor marad a 3.0 verziós sima Samsung 980 SSD

Köszi

(#14811) carr válasza Tomika86 (#14810) üzenetére


carr
őstag

majd megírnád bekapta-e? köszi

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14812) Lalikiraly válasza Tomika86 (#14810) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Belerakhatod az újabb SSDt szerintem, csak nem hajtja ki ennyi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14813) Lalikiraly válasza Gyick (#14804) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Nézd az a 75 fok iszonyat jó. Hát sajnos engem az Asussal megszívattak, nem kicsit nagyon. Nem vették vissza, arra hivatkozva hogy letelt a három nap. Elküldik szervízbe, ami mint tudjuk egy hónap legalább.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14814) carr válasza carr (#14811) üzenetére


carr
őstag

skacok, ez mi? :-O
https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/Lenovo/Lenovo_V14_G2_ALC/Lenovo_V14_G2_ALC_Spec.pdf
v14 g2 arc, az oké, de ideapad, vagy thinkpad, vagy máspad? :D
dual ram, de no touch.
:O

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14815) Lalikiraly válasza carr (#14814) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Amennyire tudom a V széria külön van. Amúgybinkább Ideapad.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14816) osonte válasza carr (#14814) üzenetére


osonte
senior tag

Üzleti akar lenni, de valójában egy Ideapad 3 Ethernet csatlakozóval. Ideapad 5-ben már van billentyűzet világítás, viszont ott sincs Ethernet csati ha jól tudom.

Nem ThinkBook, ThinkPad kategória, de én szeretem (V15 G2).

(#14817) Lalikiraly válasza osonte (#14816) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ahogy mondod. Használd egészséggel!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14818) carr


carr
őstag

az minek a jele, ha felemeltem a lapost, lehúztam a töltőről, lehajtottam, majd összehajtottam, és vadul sípolni kezdett, és újraindult. :U
Már nem garis aug óta. mik a lehetőségeim? :(

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14819) Lalikiraly válasza carr (#14818) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

De egyébként működik?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14820) carr válasza Lalikiraly (#14819) üzenetére


carr
őstag

igen. azóta nem volt. előtte 1x 2x talán. műájus óta használom

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14821) Lalikiraly válasza carr (#14820) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hát akkor valami programhiba lehetett :)

Én meg közben visszatértem Lenovora. Vettem egy Ideapad 3 17ITL6 ost Celeronnal, majd ha úgy lesz akkor talán karácsony vagy után meglesz a gamer gép de inkább Gaming 3 lesz. Az Acer Nitro 5 marha drága.
De most elvagyok ezzel a kis géppel bőven.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14822) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Srácok, hol tudom a Lenovo oldalán megnézni, hogy a ramot hogy lehet bővíteni a gépben? Mármint hogy van e szabad slot, arra gondolok. Anélkül, hogy szétszedném. Vettem tegnap egy 17ITL6 os Celeronos gépet.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14823) Amilo02 válasza Lalikiraly (#14822) üzenetére


Amilo02
aktív tag

[link] Írj egy pontos típust.

[ Szerkesztve ]

(#14824) zombei


zombei
aktív tag

Valakinek van tapasztalata IDEAPAD 5-15ITL05-el ? Egy i3-1115G4, MX450-es verziót néztem 180e-ért, de nem tudom mire lenne elég. Nézegettem a V15 G2-t is Ryzen 5 5500U-val 150e körül, de az TN panel, meg talán az ideapad-ban kicsit több anyag van. 2,5" bővítést tudná mindkettő, ami fontos lenne nekem, de nem tudom azt érdemes lenne e beáldozni pl egy Swift 3 minőségért.

(#14825) mr.nagy válasza zombei (#14824) üzenetére


mr.nagy
tag

Nekem a kérdéses típus van. Fürge, pörgős egyelőre. Fix 8Gb ram (alaplapi) van benne így nem bővíthető. A webcamera nem túl jó, de más bajom nincs vele.
Viszont a szervíz tragédia (TMX), ha gond lesz vele. Nekem egy hét után megadta magát az USB csatlakozó, egy hónap alatt javították komplett alaplap cserével. Azóta lekopogom nincs gond, most kb. 7 hónapos.

HMNote10Pro

(#14826) Lalikiraly válasza Amilo02 (#14823) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Be

Benne van a listaban a gépem. Akkor még plusz 4 et belerakok.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14827) zombei válasza mr.nagy (#14825) üzenetére


zombei
aktív tag

Azzal van tapasztalatod, hogy egyszerűbb játékok alatt, hogy teljesít ? Pl. Valorant, Starcraft 2, Fortnite

Lalikiraly: Igen, lehet beletenni. Meg egy 2,5" SSD/HDD is mehet bele, csak szalagkábel nem lesz benne valószínű.

(#14828) mr.nagy válasza zombei (#14827) üzenetére


mr.nagy
tag

A játékról nincs tapasztalatom, nem játszok a gépen.

Munkára használom: Office, MSSQL, Rapid PHP, VPN, VNC, Teams, Slack, .... ezek flottul mennek rajta.

HMNote10Pro

(#14829) Lalikiraly válasza zombei (#14827) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ezek elfognak futni rajta. Valorant simán. :) a többi is sztem max alacsonyabb részletességen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14830) Lalikiraly válasza zombei (#14827) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Kabelt adtak hozzá. A ram fontosabb

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14831) carr válasza Lalikiraly (#14826) üzenetére


carr
őstag

12Gb ennek a maximuma, sztem tegyél bele 8at ha van rá keret, nem bánod meg! :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14832) Lalikiraly válasza carr (#14831) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszi a tippet. De pár hónapon belül páromé lesz a gép, én gamer notira hajtok. Így kap plusz 4 et azt viszhall.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14833) carr válasza Lalikiraly (#14832) üzenetére


carr
őstag

akkor meg pláne... ő is meg fogja hálálni. :D ;)
legyél gavallér :DDD

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14834) Lalikiraly válasza carr (#14833) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Jah, hogy még látsz is nem csak nézel. :C :R

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14835) carr válasza Lalikiraly (#14834) üzenetére


carr
őstag

ezért imádom ezt a fórumot. :D értjük egymást! :DDD csak semmi b*zulás!: :R :C

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14836) Lalikiraly válasza carr (#14835) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

:DD

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14837) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!
Ideapad gaming 3 gen7.
Az rendben van, hogy windows telepítés során nem megy sem a tapipad, sem a wifi? Régen telepítettem már laptopot, de nem rémlik ilyen.

(#14838) Lalikiraly válasza Elemental (#14837) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Igen, nekem az ideapad 3 nál a tapi nem működött, amíg a win fel nem ment.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14839) Elemental válasza Lalikiraly (#14838) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

Közben feltettem a win 10-et. Továbbra sincs se wifi, se tapi. Az eszközkezelőben kb 10 eszköz kérdőjeles. Felmentem a Lenovo honlapjára, szériaszám alapján kerestem szoftot, végigment a kereső, valamit csinált, majd azt írta, minden friss. Csak már nem volt több időm, rá kellett hagynom. Tényleg manuálisan kell drivereket összeszedni? Amióta win 10-et telepítek, nem is tudom hány éve, azóta egy drivert sem kellet keresnem.

[ Szerkesztve ]

(#14840) carr válasza Elemental (#14839) üzenetére


carr
őstag

lenovo vantage :K

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#14841) Elemental válasza carr (#14840) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi, ránézek.

(#14842) Lalikiraly válasza Elemental (#14841) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Az majd megcsinálja szépen. :) Legjobb program ever.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14843) Elemental


Elemental
addikt

Az rendben van, hogy a vantage a Hardvervizsgálat futtatása alatt az Összetevők betöltésénél egy órája homokórázik?
Win 10 fut a laptopon.
Hardvervizsgálat kell a hiányzó driverek kereséséhez?

[ Szerkesztve ]

(#14844) Elemental válasza Elemental (#14843) üzenetére


Elemental
addikt

Biztos én baszok el valamit, de nekem a vantage sem talál semmi drivert. Azt sem tudom, hol kellene keresni. Már azt a hardver vizsgálat opciót sem találom.
Ha a vantage-ben bal felül a zöld pipára kattintok, akkor azt írja, hogy a jótállás kezdete 2022.04.15. Ennek nem a mostani dátumot kellene hoznia?
Valaki már regisztrálhatta ezt a gépet korábban?

[ Szerkesztve ]

(#14845) Elemental


Elemental
addikt

Sztorno minden.
Felment a win 11 és minden drivert feltett vantage nélkül.

(#14846) Lalikiraly válasza Elemental (#14844) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

A jótállást nekem sem a vásárlástól hozza, pedig biztos én bontottam ki a gépet. Szerintem gyártastól nézi..

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#14847) Pferi válasza Elemental (#14844) üzenetére


Pferi
senior tag

Nekem egy új Lenovo laptopnál ha jól emlékszem regisztráltam a honlapon és ott be kellett írni a vásárlás adatait és a számlát csatolni, és utána a vásárlás napjától adta meg a gyártói 3 év garanciát.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14848) Elemental


Elemental
addikt

Köszi, srácok!

(#14849) BlackDRose


BlackDRose
csendes újonc

Sziasztok! Szeretenék segítséget kérni. Következő a probléma: Van egy vadi új Lenovo Ideapad Gaming 3 15IHU6 laptop, amire fel lett telepítve Win 10 64 bit. rendszer. A telepítés után nincs feltelepülve egy rakás driver, többek között a hang sem. Manuálisan telepítve elindul valamennyi hardver, de nem mind. A Lenovo honlapjáról letöltött hang drivert nem fogadja el. Mit tudok tenni??

(#14850) carr válasza BlackDRose (#14849) üzenetére


carr
őstag

Már félve írom: Vantage? :D
nemtom ti hogy vagytok vele, hatalmas csalódás az ügyfélszolgálat lenovo oldalon amúgy. konkrétan NINCS. :@

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.