Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) tildy válasza vati (#75) üzenetére


tildy
nagyúr

Életemben nem volt ilyen panaszom mint kettőslátás, szemfájás, fejfájás, szemérzékenység, ''kifolyik a szemem a monitortól'', meg a többi horror amit leírsz! Soha semmi panasza nem volt a szememnek azon kívül, hogy nem látok élesen szemüveg nélkül, és meg se kottyant napi 10 óra monitornézés - leszámítva ezt a lassú romlást.

Ilyenek nekem sem voltak, viszont szemcsit ki nem állhattam , amint lehetett (14-15 éves koromban) már csináltattam is a lencsét.Ugyanis én csak ált. iskola kezdetekor kaptam szemüveget, előtte nem volt.

Kontaktlencsével meg mindig a probléma volt.Vagyis eleinte nem , de később begyulladt a szemem, vagy ha épp jó is volt, akkor meg homályosan láttam.

A monitort azért kellett távolabb tolni, mert túl közelinek éreztem, jobb ha hátrébb van.

Egyelőre nagyonjól elvagyok, sőt abszolút nem bántam meg!
SŐőőőőőőt!
Csak az a baj , hogy a tb nem támogatja...Mindenesetre anyámat sem sikerült meggyőznöm, pedig irigykedik rám, de sajna nagyobb a félelme...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.