Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) capulet75 válasza deicide (#7086) üzenetére


capulet75
addikt

De komoly. :D Felszippantotta a kaját.Nem pöcsöl sokat a rágással. :N
Viszont szuperül igazodik. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7152) capulet75


capulet75
addikt

Itt van pár szuicid kutya télről.A legjobb hogy az egész csak cirkusz.Igazából játszanak.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7153) capulet75


capulet75
addikt

És még egy:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7154) kircipeti


kircipeti
senior tag

Ma is voltunk a Dunan, de tul magasan van es nem tudtunk lemenni a partra.

Ez meg egy multkori kep:

(#7155) total90 válasza capulet75 (#7152) üzenetére


total90
veterán

Balról a 2. kutya az mindent visz :DD Szép ebek.

(#7154) kircipeti

Hozzánk a Tisza van közel, gondolkodtam, hogy leviszem a vízmániást... de tegnap láttam a Tisztát és tiszta sz*r. Felétek a Duna nem koszos?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7156) kircipeti válasza total90 (#7155) üzenetére


kircipeti
senior tag

Pedig biztos ertekelne a folyovizet Pocok is. Persze ha koszos, akkor inkabb ne, nehogy elkapjon valamit.

Nem tunt koszosnak, nem uszkalt a tetejen semmi. De azert nem innek bele :DDD

(#7157) fero02


fero02
veterán

Hi all!

A közeljövőben szeretnék egy német juhász kutyát vásárolni. Jelenleg különböző oldalakat bújok és olvasom, h mi az, amire egy ilyen ebedlinek szüksége van. Volt már régebben több kutya is itthon, de rengeteg hibát követtünk el a neveléseikben. Ezt szeretném korrigálni a következő ebnél, így szívesen vennék minden tanácsot, segítséget, útba igazítást.

Továbbá, aki ilyen fajtával rendelkezik azokhoz lenne még olyan kérdésem, h honnan lenne érdemes vásárolni a kölyköt (itt leginkább az ismert fajta betegségek elkerülése végett érdekelne), stb stb...

Minden választ előre is köszönök! :R

Üdv!

(#7158) total90 válasza kircipeti (#7156) üzenetére


total90
veterán

Értékelné, az 100%, mert vízmániás... csak tele volt dzsuvával a víz. Mindenféle vackok úszkáltak rajta és úgy nem engedem bele. Marad az itthoni pocskolás :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7159) Kidus válasza Eagl3 (#7148) üzenetére


Kidus
őstag

Az en spanielem nem mert bemenni egy hetig a vizbe, hiaba dobaltam neki botot, hiaba latott madarat, tobbi kutyat, akkor sem.
Meguntam, levittem a Dunara, es jo ivesen behajitottam a stegrol.
Ezt meg eljatszottuk ketszer, kozben megdicsertem jol, onnantol nem volt problema.
Illetve volt, nem akart kijonni.
A tulparton uszott a kacsak utan arral szemben.... ;)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#7160) Eagl3 válasza Kidus (#7159) üzenetére


Eagl3
veterán

Igazából az a helyzet, hogy először mikor nagy kánikulába vittem a tóhoz, nekifutásból belevágódott, úszkált egy darabig meg ivott, aztán rájött, hogy nem ér le a lába és beparázott... én meg már vetkőztem, hogy megyek utána, de végül is kiúszott.
Nah, azóta bátortalan a vízben, viszont ahol leér a lába, ott eszméletlen mit művel. Ezért sem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet beledobni a mély vízbe, lehet, hogy utánna már abszolút nem menne bele. Majd azt csinálom, ha olyan helyen vagyok, hogy beúszok vele, hátha... mondjuk az sem tragédia ha nem úszik, a lényeg, hogy a vízbe bemegy.

(#7161) deicide válasza capulet75 (#7152) üzenetére


deicide
veterán

Én mondjuk a fényképezőgépet is irigylem, de a kutyák ettől függetlenül gyönyörűek...

ps: azon én is csodálkozom, hogy Duma hogy nem öklendezik, amikor rágás nélkül nyeli a farhátat...

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7162) macikos


macikos
addikt

A 13 éves kutyánk most pisilt egy hatalmas véres foltot, benne egy nagy, alvadt vérdarabbal :Y Tudom nem lehet így megmondani, de mi lehet a baja?

(#7163) wwhy válasza Eagl3 (#7146) üzenetére


wwhy
veterán

jól teszed, h nem vágod bele a vízbe:) utána még a kerti slagtól is félni fog; kényszerhelyzetbe kell hozni, h ússzon utánad, azaz jó lenne vmi kisebb folyó, ahol te a túlsó parton vagy; vagy kerti medencében együtt úszkálni :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7164) flensburg válasza Winner_hun (#7137) üzenetére


flensburg
tag

Nem tudom mert nem jártam Macsar Suliba,,,Német Országban nötem fel!!!!!

És képzeld el még a Macsar abc-t se tudom ....
Amugy meg minek szólógatsz be itt :F
Ez itt nem a hejes irás rol szól hanem kutyák roll..Ha még nem tünt volna fel-Tisztel Magyar Egyetemi Tanár úr :P
Aber weist du was,,was intrasiert dich das..Tut es dier vileicht weh das ich nicht Ungarisch kan????? :W

[ Szerkesztve ]

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7165) Bibby válasza macikos (#7162) üzenetére


Bibby
addikt

Igazad van, nem lehet megmondani. :U
Belső vérzés, vesebaj, kullancsfertőzés... egyik sem túl biztató.

Ελευθερια η θανατος

(#7166) Winner_hun válasza flensburg (#7164) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amugy meg minek szólógatsz be itt
Mert itt olvastam a förmedvényedet.

3 netes fordítóból egy se tudta lefordítani amit - elvileg - németül írtál a végére, ezek után teljesen mindegy hogy hol nőttél fel..

Amúgy tényleg ennyi amit tudsz helyesírásból vagy csupán igénytelenség az egész?:F A ragozásokból nem épp az jött le hogy ne menne a magyar..

Az aláírásod meg 4 soros, 3 a megengedett...;)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7167) deicide


deicide
veterán

Egy pár kép délutánról:

Mi így labdázunk... :DDD

Köröm makró

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7168) capulet75 válasza macikos (#7162) üzenetére


capulet75
addikt

Azonnal vidd el olvoshoz.Lehet babézia,vese problémák,nagyon fontos hogy minél hamarabb orvoshoz kerüljön!!!!!

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7169) capulet75 válasza deicide (#7167) üzenetére


capulet75
addikt

A karom makró bebizonyította hogy a kutyád a velociraptortól eredeztethető. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7170) deicide válasza capulet75 (#7169) üzenetére


deicide
veterán

:DDD Szerencsére befelé néz, így ránk nincs veszéllyel...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7171) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Szurok 3.5 hónapos. Szurok nagy. Babaszőr helyén gyönyörű, fényes vastag bunda van. Szuroknak a jobb füle mindig feláll, a bal is próbálkozik néha-néha. Színei egyre jobban kezdenek kialakulni, egyre több helyen tűnik el a fekete, és jön helyére őszes, vagy sárgás-vöröses szőr. Már ritkán harap, általában lehet vele szépen nyugodtan játszani, simogatni. Ül, fekszik, pacsi megy, marad, és a gyerét még gyakoroljuk, de azt is ügyesen csinálgatja. Kedden megyünk az utolsó oltásért.

Képek hamarosan, nagyot fogtok nézni, hogy mekkora lett ;)

(#7172) sp@rtan válasza sp@rtan (#7171) üzenetére


sp@rtan
senior tag

[link]
Na hát itt volna 3 friss kép, nem túl jók, majd holnap kimegyek és lövök róla normális képeket.
(a palackos-papucsos kép azért került fel, hogy lehessen látni oldalból mekkora)

[ Szerkesztve ]

(#7173) flensburg válasza Winner_hun (#7166) üzenetére


flensburg
tag

Foglakoz a magad dolgával,vagy ha ennyire untatkozol ,Talizunk és adok Német órákatt,Te meg Macsart,,na ennyi erröl...Vagy kezdek el én cikizni,hogy nem tudod a Németett????Nem azt montam,hogy nem tudok magyar,hanem azt,hogy nem jártam soha Magyar suliba,,,Kis korom ota éltem kint,,,
:C Netes forditás ez jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :C ,,,,,,, :R

[ Szerkesztve ]

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7174) Kidus válasza flensburg (#7173) üzenetére


Kidus
őstag

Hat baratom, en tudok nemetul, de te ahogy elnezem, nem nagyon.
Vagy csak irni nem.
A kakaskodasod meg rendezd le mashol, esetleg privatban.
Ohh igen:
A forum nyelve a magyar.

Assuming Control

(#7175) flensburg válasza Kidus (#7174) üzenetére


flensburg
tag

Má Bocsi de nem én keztem,Ha ezt nem veted volna észre,,,,?????

Én is tudom ,hogy nem irok helyesen de mé kel ezér szekálni,,,,
Nem elég tudni a németett ,,Más amitt ithon tanitanak és más az Északi,,
Sehe ganz ruhig da nach!!!

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7176) Kidus válasza flensburg (#7175) üzenetére


Kidus
őstag

Elhiszem, en is Nemetorszagban tanultam nemetul.
Viszont ez a topic nem errol szol, es a vitat jobb lenne kerulni.
Megbeszelitek privatban, ha akarjatok, ennyi.

Assuming Control

(#7177) flensburg válasza Kidus (#7176) üzenetére


flensburg
tag

Hagyon csak logva,,és kész :R

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7178) Winner_hun válasza flensburg (#7177) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7179) flensburg válasza Winner_hun (#7178) üzenetére


flensburg
tag

:C :R :C

Helyes irásom gyatra,Külföldön nötem fel,,ezért is nem írok helyesen ,,Bocsi mindenkitől akinek ez bánttya a szemét.flensburg felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7180) capulet75 válasza sp@rtan (#7172) üzenetére


capulet75
addikt

Szurok nagyon szép és nagyon aranyos. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7181) kircipeti válasza sp@rtan (#7172) üzenetére


kircipeti
senior tag

Jajj, itt a nagy keveredesben elsiklottam felette.

Nagyon szep kiallasu a kicsijuhasz! Foleg a pillepalackos, papucsos kep tetszik :)

(#7182) total90 válasza sp@rtan (#7172) üzenetére


total90
veterán

Szép kutya :K

Épp ma kínáltak nekem is egyet, csak hát van egy határ a gazda és köztem... pedig elhoztam volna.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7183) sp@rtan válasza total90 (#7182) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Köszöni mindenkitől a dicséretet Szurok :)

Láttam twitteren, gabor85 akarta ajánlgatni :D

(#7184) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Legújabb trükkünk Amperrel Adj egy ötöst!

i9 / 4080 / 32"

(#7185) Kidus válasza pigatt (#7184) üzenetére


Kidus
őstag

Aranyos :D

Assuming Control

(#7186) sp@rtan válasza pigatt (#7184) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Nagyon aranyos!
Szurok pacsit tud adni, vagyis rárakja a mancsát a kéztenyeremre :)
Lehet ezt is megtanítom neki.
Még gondolkozom, hogy a 'gurul1-t megtanítsam-e, elég hülyeség, de szvsz nagyon aranyos :B

[ Szerkesztve ]

(#7187) total90 válasza sp@rtan (#7183) üzenetére


total90
veterán

Hja :K
Fent vagy twitteren?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7188) deicide válasza pigatt (#7184) üzenetére


deicide
veterán

:C Nagyon jó.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7189) capulet75 válasza pigatt (#7184) üzenetére


capulet75
addikt

A hintaágyas punnyadás az nagyon aranyos. :C

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7190) pigatt válasza capulet75 (#7189) üzenetére


pigatt
őstag

Tudja mi a jó! :DDD
Véletlenül kint felejtettem a párnát és mikor kinéztem már rajta aludt.

i9 / 4080 / 32"

(#7191) capulet75


capulet75
addikt

Így kell ezt csinálni!
:D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7192) iwu válasza capulet75 (#7191) üzenetére


iwu
addikt

jó kis képek kerültek fel, grat a tulajoknak:)

a video mindent visz:):):)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7193) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Tegnap túl estünk az első kullancs élményen. Még nem fúródott bele teljesen mert nagyon könnyen kijött úgy, hogy nem szakadt bele. Most pisi checkolás van amikor csak tudom. Hány napig kell fokozottabban figyelni, hogy nem-e bevitt valamit az a dög?

i9 / 4080 / 32"

(#7194) capulet75 válasza pigatt (#7193) üzenetére


capulet75
addikt

Ha könnyen kijött akkor valszeg semmi para de 2-4 hétig csekkold a kutyát.Ne hallgass azokra akik megelőzésnek imizolt ajánlanak.Azt csak akkor szabad adni neki ha tényleg babéziás lett.Viszont akkor ragaszkodj hozzá hogy az állatorvos adjon neki 2-3 palack infúziót.Ki kell "mosni" a kutya veséjét.Nagyon nem tesz jót nekik de nincs más megoldás sajnos.Ja, minden palack infúzió után vinni kell pisilni.

A blogomban van részletesebb infó.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7195) pigatt válasza capulet75 (#7194) üzenetére


pigatt
őstag

Rendben, köszi a tippet!

i9 / 4080 / 32"

(#7196) capulet75


capulet75
addikt

Ja,és még valamit a kullancsokról:elterjedt baromság ( bocsánat de tényleg az ) hogy ki kell tekerni a kullancsot.Nem.Sőt az sem baj ha beszakad a feje de amennyire lehet minél jobban a tövétől kell kitépni és egyetlen határozott és gyors mozdulattal.A bacik a kullancs potrohában vannak!Nem rakunk rá gázolajat sem.Az a kocsiba való nem kutyákra.Lehet hogy megdöglik tőle a kullancs de így van ideje a virusokat "átpumpálni" a kutyába.Tartson mindenki otthon digitális lázmérőt ami csak az ebé.Az egyszerübb darabb 1000 forint szint bármelyik gyógyszertárban.Ha a blöki levert és étvágytalan,nincs mese,kutyát lefektet a földre és seggébe a lázmérőt.Kb 6-12 mp alatt meg van az eredmény.Nem kellemes sajnos senkinek de alkalomadtán a kutya élete múlhat ezen.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7197) deicide


deicide
veterán

A kullancsokról: Mielőtt felraktuk a Scalibor nyakörvet, napi 1-2 kullancs volt a termés, aztán miután ráraktuk, utána is volt még 1 hétig 1-2, de azóta (kopp-kopp) semmi. Én alig akartam elhinni, de működik.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7198) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Hmm, és ha csak itthon van kutyus, ritkán megyünk vele picit sétálni, de akkor se erdőben, akkor is érdemes rakni rá valami kullancsriasztót?

Más.
Szeretnénk venni Szuroknak egy hámot, szétnéztem ezekben az állatos webshopokban, és ezt találtam megfelelőnek: [link]. Méretre tökéletes. Szerintetek? Később, ha elérte a végső méretét, lehet kap majd egy komolyabbat, majd meglátjuk mennyit fogunk sétálni.

[MOD]: most hallom,hogy nagyon ugat valamit. Kimegyek kérdezem apát, mit ugat. Mondja, füvet vágott,és félt a fűnyírótól, elrohant előle. Most megállt a fűnyíróval, és Szurok áll és ugatja a fűnyírót :DD Megállás nélkül

(#7187) total90] :K <-link

[ Szerkesztve ]

(#7199) kircipeti válasza sp@rtan (#7198) üzenetére


kircipeti
senior tag

Mindenkeppen erdemes rarakni, nem csak erdokben vannak kullancsok.

Ham ugyben nez szet itt is. Most is van egy csomo akcios kozottuk. Tartos, jo minosegu cuccok.

(#7200) sp@rtan válasza kircipeti (#7199) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Hmm, ilyen profi hámot szerintem majd nagy korában kap, most elég lesz szerintem a 2 ezres is. Az a baj, hogy gyorsan kinövi. A linkelt hám az 55-80cm között állítható, és ő olyan ~60centi körül van, szóval az még egy ideig jó lesz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.