Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33969) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Sziasztok! Kerti golden keverék kutyusom van, de ma bent éjszakázik. Nyáron a kozmetikus azt mondta, hogy ilyen hosszú bundában meg fog fulladni, így bőrig vágta. A probléma, hogy azóta egyáltalán nem nő vissza. Ezzel voltunk orvosnál, aki írt fel gyógyszert, amik hatnak is, de ez most nem elég gyors. A fő probléma, hogy elkezdett öklendezni, napi 1-2 alkalommal majdnem hányt. Az orvos szerint csak ennyire izgul (tényleg nagyon fel tud pörögni 11 évesen is), viszont egyre rosszabb lett. Tegnap este egy félperces jelenetet láttam tőle, ma pedig hajnalban többször is hallottam. Kimentem hozzá, hogy mi lehet a baja, és reszketett. Eddig kicsit se fázott soha, most viszont valami nagyon elkapta, szóval azonnal bepakoltam az ágyát és a vizet a nappaliba. Kutyaháza nincs, mert menhelyi, ezért klausztrofóbiás. Amíg nem oldódik meg a probléma, addig a lakásban lesz és WC-szüneteket iktatok be, ha az ajtót nézi. Mennyire jó ötlet úgy visszaszoktatni az udvarra, hogy kiteszek neki egy elektromos fűtőtestet, vagy ráadom egy régi pulcsim?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.