Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) Viszlát válasza .bruszli. (#15750) üzenetére


Viszlát
addikt

:D

Nem teljesen ül a dolog, de az ronda és finom, ezek a kutyuk meg rondák de nagyon jó fejek. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15752) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Valóban így van. A bullteriereket vagy mindentől jobban imádja valaki, vagy nem. Hosszú évekkel ezelőtt mi nálunk is majdnem lett. De aztán egy másik fajta erős egyéniség lett belőle, a boxer.
Ők meg ilyenek pl.: [link]
:DDD

(#15753) Lompos48 válasza ro_bert17 (#15752) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Az én biglim is hasonlóképp reagál (ellopott) erős mentolos cukorkára. Nem eszi meg és hetekig eljátszadozik vele.

(#15754) ro_bert17 válasza Lompos48 (#15753) üzenetére


ro_bert17
őstag

A legelső boxerünk kb. 4 hónapos volt, amikor nagyon-nagyon beteg lett. Hányás, nem evett, nem ivott stb. Hiába vittük állatorvosokhoz, az utolsó napokban már "hátra vonult a kertben, hogy elbújjon"... :( Aztán a faluban javasolták a pálinkát. Mivel nem veszíthettünk vele semmit, ezért kipróbáltuk.
Nos ezután évekkel később is még, amikor pálinkás üveg nyílott, az illatát (szagát) érezve egyből morcososan kezdett morogni. :)

(#15755) canniball válasza ro_bert17 (#15754) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem értem: mi a történet lényege? Megitattátok vele a pálinkát? Vagy meggyógyult a szagától?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15756) ro_bert17 válasza canniball (#15755) üzenetére


ro_bert17
őstag

Arra akartam utalni, hogy szerintem néha fantasztikusan reagálnak számukra irritáló, vagy nagyon különleges dolgokra.
bocs ha nem ment át

(#15757) Lauda válasza ro_bert17 (#15752) üzenetére


Lauda
félisten

;] :DDD

(#15758) Tulipanti


Tulipanti
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem kutyás kérdésben. Tegnap szerettünk volna befogadni egy félig hajléktalan 8hónapos kutyust. Behoztuk de nagyon sírt, amikor ott voltam vele akkor nem volt baj. Visszavittük délután, de azóta is bánt a dolog, hogy hagynunk kellett volna még, hogy szokja a dolgot. Mit gondoltok, megszokná a helyet egy idő után? Saját elkerített helye lenne.

Köszönöm előre is a tanácsokat!

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#15759) fattyu válasza Tulipanti (#15758) üzenetére


fattyu
veterán

megszokja...

olvass utána hogy lehet megszoktatni kutyussal az egyedül levést.

visszavittük???? :W :F

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#15760) Idiofil válasza Tulipanti (#15758) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Egy fél nap után már vissza is vittétek?

"Those who want respect, give respect"

(#15761) Tulipanti válasza fattyu (#15759) üzenetére


Tulipanti
tag

Ne nézzetek szívtelennek. Van háza ahol van meg kap enni minden nap, csak mégsincs igazi gazdija.
Annyira megijedtünk tegnap, hogy az a boldog kutyus nálunk bent olyan szomorú. Azóta is gyomoridegem van, hogy elrontottuk ezt a dolgot. :(

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#15762) canniball válasza Tulipanti (#15761) üzenetére


canniball
nagyúr

Persze hogy sírt, hiszen ki lett ragadva a jól megszokott közegből. Az idő viszont jó gyógyír (lett volna)...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15763) bigbuda


bigbuda
aktív tag

sziasztok, itt van a kis Tysonkánk... Bankár szeretne lenni mindenképpen :D

https://www.youtube.com/watch?v=NPMyY4R47m8

(#15764) Winner_hun válasza Tulipanti (#15758) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem baj ha sír, abba fogja hagyni. Amúgy ha sír is rá kell hagyni, nem szabad engedni neki mert akkor mindig nyivákolni fog ha akar valamit és addig csinálja amíg meg nem kapja. Határozottnak kell lenni, kutyanevelésnél ne csak a szívedre hallgass mert nagyon elronthatod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15765) Winner_hun válasza bigbuda (#15763) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pff én kutyám ilyen lenne gyorsan lenevelném róla. Nem szeretem az ilyen agresszív vakarcsokat. Tudom ez nem fog tetszeni de attól még ez a véleményem. Egyáltalán nem tartom az ilyeneket jópofának meg aranyosnak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15766) bigbuda válasza Winner_hun (#15765) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Mi így szeretjük és az ilyen viselkedés a csivavák velejárója. Igazad van, hogy alapvető esetben nem ez lenne a normális viselkedés. De tud nagyon aranyos és kedves is lenni. Mindemellett nagyon jó jelző :)

Azért vakarcsnak nem nevezném... Nem szereti ha így hívják, de nyugi nem mondom el neki hogyan nevezted... :D

[ Szerkesztve ]

(#15767) fattyu válasza Winner_hun (#15765) üzenetére


fattyu
veterán

minden saját kutyám egyszer próbálhatja meg a rámmorgást illetve odakapást.

2 egyéb nevelés közben gondolta úgy hogy elég volt és jelezte hogy hagyjam már. Mondanom sem kell olyan lecke volt hogy többet nem fordult elő.

meg az ifjabbik vakarcs második este rámmorgott mert a vacsija felé nyultam... Na az nyilván finomabban ( 9 hetes gyerek ) de ott is átt lett dumcsizva hogy nem babám....

értem én másfél kiló meg mittomén, de az a kutya amelyik ilyet megenged a gazdájával ott gondok vannak a rangsorban meg a helyén kezeléssel

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#15768) TazLeacher válasza bigbuda (#15766) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor is ilyen vicces lenne, ha egy 50-60 kilós roti lenne? Akkor is ilyen jól mosolyognátok rajta? Mert amikor egy ilyen kutya csinálja, az jópofa, amikor egy nagy kutya, az már rohadt agresszív dög lesz rögtön...

Mi így szeretjük és az ilyen viselkedés a csivavák velejárója.

Nem, az ilyen viselkedés a rosszul szocializált és/vagy nevelt kutyák velejárója, és igen, sajnos elég sok csivava ilyen.

(#15769) iwu válasza Winner_hun (#15765) üzenetére


iwu
addikt

egyik haveréknek van vesztije, nah, ők mindig kiakadnak, mikor elmondom a véleményem erről.
Osztom te és fattyu nézetét, nincs az a körülmény, hogy a kutya rám morogjon.
Elveszem tőle a szájából csirkefarhátat is. Látszik, hogy nem érti, de meg sem moccan...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#15770) Winner_hun válasza fattyu (#15767) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálunk sétánál volt hogy 2 skótjuhászt valamiért nem szeretett a kutyám, kerítésnél csinálta mind a 3 kutya a fesztivált. Aztán meguntam, megragadtam a grabancát, odébbraktam. Ekkor rámmordult egy kicsit, kapott egy pofont, azóta egy nyekkenés nem volt a kerítés felé. Volt ez 2-3 éve. Az utóbbi 1 évben meg a 2 kutya már nincs is ott.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15771) bigbuda válasza TazLeacher (#15768) üzenetére


bigbuda
aktív tag

felesleges rágódni nektek ilyeneken.

(#15772) TazLeacher válasza bigbuda (#15771) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rágódik a nyavaja, csak hülyeségeket ne beszéljél. Nincs olyan, hogy ez ilyen "morgós fajta". Mond azt, hogy lesz@rom, neveletlen a kutyám, és kész.

(#15773) Idiofil válasza bigbuda (#15766) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Akkor is tud egy kutyus aranyos lenni, amikor meg van nevelve.
Persze mindenki tegyen úgy, ahogy szeretne, de ilyenkor felvetődik bennem, hogy pl ha a szájában van a pénz/akármi, Te pedig nagyon sietsz, de nem kapod meg, akkor is aranyos?

"Those who want respect, give respect"

(#15774) Tulipanti válasza Winner_hun (#15764) üzenetére


Tulipanti
tag

Igazatok van. Tegnap én annyira megijedtem, hogy nem érzi jól magát, hogy gondolkodni se tudtam.
Szegénykémet még a macska is megijesztette, odament a kerítés mellé és a cicus folyamatosan mondta neki olyan hangon amit még macskától nem hallottam.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#15775) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Akkor én is bemutatnám Athost.:)
19 hónapos Amstaff.


Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15776) qdak


qdak
addikt

kutyákok :)

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15777) Lauda válasza qdak (#15776) üzenetére


Lauda
félisten

Aranyosak, jo vid! :R

(#15778) bzoley


bzoley
veterán

Lassan 48 órája új gazdái vagyunk Lilinek. Sintértelepről mentette ki egy egyesület(mint sok másikat), hogy gazdát találjanak neki. Kórházba került ivartalanításra, mi onnan hoztuk el Pénteken. Papíron 8 hónapos. Nagyon gyámoltalan, félős, de már kezd barátkozni az új helyével.
Ahol rátaláltam,
kórházi, és itthoni képei(jól látható a különség)

[ Szerkesztve ]

(#15779) Lompos48 válasza bzoley (#15778) üzenetére


Lompos48
nagyúr

:C

(#15780) Lauda válasza bzoley (#15778) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#15781) TazLeacher válasza bzoley (#15778) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gratulálok, és nagy :R neked.

(#15782) bzoley válasza TazLeacher (#15781) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi!
Most az illemhelyre szoktatás tűnik a legfontosabbnak, mert úgy látom, ahol eszébe jut, ott potyogtat. Ha elkísérem, és mondom neki, akkor már ott is elvégzi a dolgát, ahol mindig kéne.
Aztán a pórázos sétálást kell még tanítgatni, mert eléggé tart tőle, a legtöbb esetben behúzza a kéziféket.
És persze rávenni, hogy nem kell félni a macskától :)

(#15783) giigz válasza bzoley (#15782) üzenetére


giigz
veterán

Jár neked egy :R Befogadni egy kutyát, nemes tett :D

Ja, és tényleg ilyen b@szott nagy nyelve van, vagy csak a képen tűnik úgy? :D

(#15784) bzoley válasza giigz (#15783) üzenetére


bzoley
veterán

Kicsit talán túloz a kép, de néha elég pimpás tud lenni :)
Főleg ebben a melegben.

(#15785) fattyu válasza bzoley (#15778) üzenetére


fattyu
veterán

sooook boldogságot!!!

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#15786) Bjørgersson válasza bzoley (#15778) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szép kutyu, vigyázzatok egymásra! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15787) Hujikolp


Hujikolp
őstag

(#15788) canniball válasza Hujikolp (#15787) üzenetére


canniball
nagyúr

:C

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15789) Lauda válasza Hujikolp (#15787) üzenetére


Lauda
félisten

:DD

(#15790) TripleB


TripleB
senior tag

Kis staffik:)

Anyám már választott ...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15791) Bjørgersson válasza TripleB (#15790) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De édesek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15792) TripleB válasza Bjørgersson (#15791) üzenetére


TripleB
senior tag

Sok nem látszik így belőlük sajnos ...
Az egyikük "szerel":)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#15793) bzoley válasza Bjørgersson (#15786) üzenetére


bzoley
veterán

és fattyu, Köszi, reméljük a legjobbakat.

(#15794) Lauda válasza TripleB (#15790) üzenetére


Lauda
félisten

:C

(#15795) TazLeacher válasza TripleB (#15790) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Van választék színben, az nem vitás. :D

(#15796) Bjørgersson válasza bzoley (#15793) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez legyen a legnagyobb gond.. :)

(#15792) TripleB: Nem-e?! Az bőven látszik, hogy ídesek. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15797) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

5 hetesen:

(#15798) thunder505


thunder505
csendes tag

A kutyám robot lett.....

Becsippelték, ezért lett robot, de én nagyon szeretem, mióta megszületett, azóta velem van, tekintetéből olvasok.

[ Módosította: Ndruu ]

(#15800) Bjørgersson válasza thunder505 (#15799) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legalább egy képet mutathatnál róla. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.