Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kocka 2 - help ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem értem a film végén az utolsó 5 percet. Elszedi a vak csaj nyakláncát, aztán kiszabadul, tiszteleg mintha valami katona lenne leadja a ''muszert'' amirol az egész film alatt 1x nem volt szó és fejbelövik. Akkor most végülis kicsoda ő ? És mi az a kis bigyó ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) MUŁĐER válasza Esmein (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Elég egyértelmű szvsz..a csajt azért küldték a kockába,hogy elvegye a hackercsajtól a cuccot,amin gondolom adatok vannak,majd lelövik,mert ''túl sokat'' tudott.Ennyi.Kicsit brutál a vége,az igaz.Én is csak ültem 5 percig utána hogy bazzeg.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) Esmein válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na igen de elég élethűen adja elő a kockában a '' nem akarok itt meghalni '' szöveget, meg ő se vágja hogy műx a kocka.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) MUŁĐER válasza Esmein (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Tényleg nem tudta,hogy kell kijutni,erre kelett rájönnie...azért is kérdezi a tábornok,hogy sikerült megoldania?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) Esmein válasza MUŁĐER (#4) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na igen, de ha annyira fontos volt az a kutyafüle micsoda miért nem mondták meg neki a módszert ?:D Vagy a ''nagyokosok'' sem tudták ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Elrood válasza Esmein (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Ez a lényeg, a néző ne tudja mi az igazság, gondolkodjon:).
3 tény:
Lányt ismerték, tehát ők küldték.
Azért a nyakláncért, illetve információ szerzés miatt küldték.
Mivel szó nélkül hagyta hogy fejbe lőjjék, valszeg tudta, hogy ez lesz a vége.
Persze felmerülhet kérdés, hogy bármikor meghallgatott volna a kockában, miért vállalta ha ez a vége. Kik ezek az ipsék, miért hozták létre az egészet, hogyan stb. Tehát a ''köd'' a lényeg.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) Esmein válasza Elrood (#6) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát köd az tutira van. Nem vall a hadseregre, hogy fontos információkat 1 emberre bízzanak. Többet kellett volna bezavarni. Mondjuk tényleg látszik a csajon hogy katona. Úgy képenvágja a késes manuszt h pislogni nem ér rá :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Agyasima válasza Esmein (#7) üzenetére


Agyasima
senior tag

Vazz, ecsém irigylem a problémáidat...:DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9) Esmein válasza Agyasima (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez igenis komoly probléma. Stresszes állapotot kelthet ha nem tudok rájönni mi van :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) LOTR


LOTR
addikt

jó, de hogy kerültek a kockába?
és miért pont ők?

One Ring to rule them all

(#11) concret_hp válasza LOTR (#10) üzenetére


concret_hp
addikt

OFF
úgy látom ez jó film lehet. Hétfőn hozd feltétlenül!
küldtem mailt.
ON

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Ja, jó a film. Bár a Kocka 1-ben jobbak a halálok. Reméle mlesz 3. része is a dolognak. De ez a 4 dimenziós kocka nem rossz! bár az annyira nem tetszik, ahogy szétesik a nő körül a kocka... De azért nem rossz film.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#13) LOTR válasza concret_hp (#11) üzenetére


LOTR
addikt

HBO-n láttam, de sztem amúgy semmi értelme a filmnek, kb olyan Mulholland Drive szerű csak sci-fi

akkor hétfőn biztos lesz lan?

ja többieknek: bocs a chatért

One Ring to rule them all

(#14) _Petya_ válasza Dalai Láma (#12) üzenetére


_Petya_
őstag

''Reméle mlesz 3. része is a dolognak.''

Már van! Cube Zero. Látta már valaki?

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#15) Zenty válasza _Petya_ (#14) üzenetére


Zenty
őstag

Igen a kocka 3 szépen szolva sírva elszurták az egészet ahogyan illeni szokott egy jó filmü sorozatnál.
Kb ilyen csillagközi invazio 2 szintü film lett!
A kockába nem illik bele a morbid horror vigjáték szerüség stilus(sőt semmilyen vicc ne legyen benne :) + szerintem ebben részben voltak a legpocsékab szinészek is! Viszont a kép és a látvány elmegy!
De sokkal jobban is meglehetett volna forgatni én is jobban tudtam volna nem kell nagy ész hozzá! :D
Ha valaki megnézte majd elmondom mire gondoltam máshogy!

Az 1 részben az a lényeg ,hogy hosszan bemutatják a kockát és hogy milyen szar lehet bent lenni is kilodni stb ott még alig lehet valamit megtudni! 2 -be a hiper kocka az uj fajta játékszer mutatják be! Itt annyi azért kiderül ,hogy hadsereg vagy a kormány áll a háttérbe és ,hogy kiket alkmaznak épités ügyileg!
3-ba végül kiderül miért csinálják mind ezt és ki csinálja. Igaz értelmetlen az egész mert össze vissza a írhaták forgatökönyvet és ilyen hülyeség lett belöle pláne a vége! Ha már 3-dik rész akkor valszeg befejező rész is(legalábis annak tünik)és akkor már ugy is csinálják már meg vazzeg!

Tegnap láttam 3 madik részét ,de nagyon felhuzott ,hogy lehet igy elszurni.....
Még uwe ball is jobban megcsinálná komolyan :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#16) Integra válasza Zenty (#15) üzenetére


Integra
titán

nézd a pozitív oldalát: még mindig jobb volt mint a második rész... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Zenty válasza Esmein (#1) üzenetére


Zenty
őstag

A 2-ben lényeg ennyi ,hogy megszereze az infot a kis hacker csajtól azt kihozza a fönökeinek ami köl!
Egyébként szerintem a kis kém csaj tuta a kiutatt csak szinészkedet egész végig ,hogy ne bukjon le! Abbol gondolom ,hogy elég bátran ugrott le a végén ,meg tuta mikor kell ránézni az órájára! :D
Azt ,hogy hogy miért ment bele az egészbe valszeg megfenyegeték csaladját stb a szokásos aztán őt kinyirták végén ez van....

Én egyébként a második résztőll azon lettem felhuzva ,hogy miért kell valakit beküldeni ahoz hogy elvegye a nyakláncát(vagy akármilyét) az illetőnek?
Mert mielőtt beküldik az embereket a kockába mindekit szépen ,megruháztatnak ,ajándék tárgyakat adnak stb. Akkor addig nemtudták volna el venni a vak csajnak a cuccát? :D

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#18) MCGaiwer válasza Zenty (#15) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én azt nem vágom, h a kormány miért csinálna ilyet? mert ugye ez hejhez kötött, nepírtásra nem jó, rohadt drága lehet, játékszernek minek csinálnák? azé meg, ahogy az első részben volt, a bűnözőket minek baszogassák ilyen drága dologgal, ahelyet, h simán lelőnék őket mint a második végén?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19) Zenty válasza Integra (#16) üzenetére


Zenty
őstag

az 1-2 isten császár a 3 hoz képest :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#20) _az


_az
senior tag

iqblaster totyik! törölni!!!;];];]:DDD:DDD:DDD

az

(#21) MCGaiwer válasza Zenty (#17) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem, az van, h a vak csaj csinálta elméletügyileg, és az infók védelmében ment be, tehát nem ők rakták be, hanem a csaj menekült oda...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22) Zenty válasza MCGaiwer (#18) üzenetére


Zenty
őstag

''én azt nem vágom, h a kormány miért csinálna ilyet? mert ugye ez hejhez kötött, nepírtásra nem jó, rohadt drága lehet, játékszernek minek csinálnák? azé meg, ahogy az első részben volt, a bűnözőket minek baszogassák ilyen drága dologgal, ahelyet, h simán lelőnék őket mint a második végén?''

Jó kérdés talán unatkoznak? :D
Szerintem az alap ötlet az lett volna ,mint ahogy 3 ba is van ,hogy a bünözöket akiket halálra itélnek vagy 60-van évekre be akarják zárni, azokon picit kisérletezenek.Ugy önkétes alapon egy csöp reményt adva nekik!Pl a kisérlet,hogy egy ilyen kockábol egyálltalán meg lehet e szökni? Aztán késöb rájöttek ,hogy egész jó kis eltüntető gépezet ez.
Azt én se értem mi értelme az egésznek mert lehetne egyszerüben is gyilkolászni.
A 3 ba bele vitték az agymosást is ,igy végülis bárkit bel lehet oda küldeni és bárkit ki lehet nyirni probléma nélkül.Talán ezért?

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#23) Zenty válasza MCGaiwer (#21) üzenetére


Zenty
őstag

Magátol? Nemtudom én ugy emléxem ,hogy ő volt a fő tervezö vagy ilyesmi,de szerintem magátol nem nagyon tudott volna be menni! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#24) VladimirR válasza Zenty (#22) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem a gyilkolaszason van a hangsuly
az elso reszben egyertelmuen az a cel, hogy a bezartsag, osszezartsag hatasait megfigyeljek, a masodikban ehhez meg hozzajon a 4. dimenzio is (vagy mi)
nezzetek meg az A kiserlet (Das experiment) cimu filmet, az is nagyon jol kozeliti meg a kerdeskort

Lajos, bammeg, ennek topic-ot (;])....foleg ekkora spoiler-rel az elejen....legalabb kiirtad volna.....szerencsed, hogy mar lattam a filmet

[Szerkesztve]

(#25) MCGaiwer válasza Zenty (#22) üzenetére


MCGaiwer
addikt

há nemtom, most is megoldják vhogy az emberek eltünktetését, nemhiszem, h kockába raknák őket...:D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#26) MCGaiwer válasza Zenty (#23) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nézd meg még 1x! szinte bisztos, h így van. de lehet, h én értettem félre vmit

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#27) Zenty válasza VladimirR (#24) üzenetére


Zenty
őstag

jaja kisérlet az alap ,hogy az emberi viselkedést is vizsgálják.
1 ben is meg 2 -ben is be raktak ilyen rossz fiut aqki keverte a szart! 3-ba már csak az agymosás, az super katonák ,meg a fél szemü kvazimodu jumordzsák ami mellesleg év szinésze fért csak bele!:D

Jah ha valaki látta a 3 mat mondja el már nekem ,hogy mi lett volna ha yes gombot nyomja meg az illető ? Vagyis ha azt mondja aki kijutott ,hogy hisz istenbe akkor megmenekül vagy mih?

A végét se értem az egy dolog hogy elkapják a csávot és szegényt fogyiváva varázsolják,de a megmenekült csaj ,hogy találkozik a lányával az erdőben csak ugy? :DDD
Amikor azt is elrabolták elméletileg.


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#28) hahaha


hahaha
tag

A vak lányt nem beküldték, hanem magától ment be. Azért ''menekült'' a kockába, mert oda nem mernek utánamenni az üldözői (legalábbis ezt mondta). A nyaklánc azért kellett a hadseregnek, mert meg tudta alkotni a kockát az eddig megszerzett (ellopott) információk alapján, de nem értették a működési elvét.
Az egyedüli túlélő, a katonanő sztem egyszerűen csak parancsot kapott. Biztos vmi elitegység tagja, és habozás nélkül a halálba is...

Én azt nem értettem, hogy a piros ruhás lány, meg a srác a kettyintésbe haltak bele, vagy mi? Mert félreérthetetlen pózban feküdtek, holtan.

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#29) Integra válasza hahaha (#28) üzenetére


Integra
titán

szerintem abban a kockában egyszerűen az idő volt manipulálva, évszázados dugás lehetett:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) Zenty válasza hahaha (#28) üzenetére


Zenty
őstag

A piros ruhás csaj ,meg a csávo az idő miatt hallt bele kicsit felgyorsult az idő igy gyorsan öregedtek!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#31) hahaha válasza Integra (#29) üzenetére


hahaha
tag

:R
Szegény srác évek alatt sem tudott elmenni. :DDD

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#32) MCGaiwer válasza Zenty (#30) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de azt mondják, h a sex az fiatalít :DD

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#33) Zenty


Zenty
őstag

Joh ha mégis igy van ,hogy a vak csaj be ment magátol,de akkor is nem értem ,hogy tudott bejutni? Elméletileg egy egész hadsereg védi a kockát meg felügyelik is! ( legalábis 3 -bol ez jön le valamilyen szinten ! :D

Meg ugy emléxem ,hogy 2-be elég sokszor mutatnak ilyen részleteket ,hogy csomagolták be öket stb! Én elöször arra gondoltam ,hogy lehet altattva vannak és csak virtuális világba nyomulnak a hiperbe! :D
De amikor a csaj kiugrotta végén hát az elméletnek kapute lett..

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#34) Zenty válasza MCGaiwer (#32) üzenetére


Zenty
őstag

jaja ;]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#35) MCGaiwer válasza Zenty (#33) üzenetére


MCGaiwer
addikt

bár ez tényleg zavaros, mert ott van az a tudós is aki teleirta számokkal a falat, na akkor neki még a csaj elött kellet bemennie... v nem?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#36) Zenty válasza MCGaiwer (#35) üzenetére


Zenty
őstag

Vagy akár a kisérő csapat tagokat is! Azok se maguktol mentek be hanem berakták öket!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#37) VladimirR válasza MCGaiwer (#35) üzenetére


VladimirR
nagyúr

btw ilyen filmet NE akarjatok megerteni, nem arra valok
a tudos lehet, hogy veluk egyszerre kerult be, csak ugye mint fentebb irtak, mas-mas ido volt az egyes reszeken (pl mikor a ficko belefut idoskori onmagaba, vagy mikor a vorosruhas csaj es a fiu mar csak csontokkent jelenik meg), de lehet az is, hogy O (is) alkotta a kockat, es bentrekedt

(#38) Zenty válasza VladimirR (#37) üzenetére


Zenty
őstag

Szerintem pont az volt a lényege ,hogy meg kelljen érteni a filmet! 1-2 rész még csak rejtély meg találgatások a 3-diknak kellett volna mindet fényre deriteni, hát nem jött össze jöhet a 4 dik rész Zenty rendezésével! :D:D

A csajrol még annyit ,én ugytudom elképzelni ,hogy ahogy a filmbe is kiderül nagy hacker igy valahogy kijáchatta a biztonsági zárakat stb utána átkomandozta magát a több ezer örön és csak akkor vették észre,amikor be ment a kockába? :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#39) MCGaiwer válasza Zenty (#38) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de hol ment be? mert a végén a csaj csak leeset v mi, erre már nem emlékszek, de ott ajtó nem volt...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40) Zenty válasza MCGaiwer (#39) üzenetére


Zenty
őstag

Nemtudom ezt már téleg a képzeletre kell hagyni! Lehet volt egy hatsó bejárat valahol valami bug amit kihasznált a hacker lány és igy be ment a hülyéje :D!
A 3 madik részben a régebi tipusu kocka van!Ott van vagy 3 kijárat? Annál jobban eltdunám képzelni ,hogy csak ugy be lehet jutni,bár nekem az jött le ,hogy nagyon felügyeli az egész projektet a kormány igy hát nem olyan egyszerü lehet bejutni!
Meg hát szerintem oda nem sokan akarnak csak ugy oda kirándulni! :D

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#41) VladimirR válasza Zenty (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szar lehet, hogy a filmek 90%-at nem erted (pl, hogy honnan szerzett fegyvert, hisz nincs is ra engedelye, s foleg hogy nem fogy ki a 14-15 loszert tartalmazo tarbol a loszer, holott mar 30-40 rosszfiut lelott....meg hasonlok)

(#42) Zenty válasza VladimirR (#41) üzenetére


Zenty
őstag

Joh de ami valóban teccik vagy érdekel( ami nálam ritka) annál találgatok vagy probálom kitalálni ,mert igy lesz érdekeseb számomra a film! Meg egyébként ez a film arra lett kihegyezve ,hogy gondolkodjál ,igy hát gondolkodok :D!
Amiket meg emlitesz az álltalában full b kategoriás film(szoval a legtöbbje) olyanokal nemfoglakozok :D! Egyszer megnézem azt csá!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#43) pweisz


pweisz
senior tag

Valaki elmondaná mi az a kocka, mert én nem láttam az elsőrészt. Nem értem katonaságnak mire lenne jó egy ilyen.

(#44) Zenty válasza pweisz (#43) üzenetére


Zenty
őstag

Olvas vissza ezen filoztunk egy drabig! A lényeg a kisérletezés a fő és mellete még használják egyébmás ügyekre!
Egyébként az első részből pláne nemtudsz meg semmit! Inkáb 3 madik rész-ből lehet valamit kitalálni bár nem ajálom nagyon a megnézését! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#45) Zenty


Zenty
őstag

Bővebben: link
Eh ahogy nézem lesz kocka 4 is ...
Már csak arra várnak ,hogy felkérjenek a rendezésével! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#46) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

nekem nem tetszettaz egész második rész
szerintem az emberiség még nem tart ott
hogy ilyet tudjon épiteni alkotni pl: a végén a csajt valami vizböl emelik ki és
Jerri a mérnök mondta hogy ö tervezte az érzékelöket a kockához na most akkor ezeket legyártották és bele dobták a vizbe vagy hogy?
másik ha egyet csinálsz otthon papirból
attol még nem fog megváltozni benne a gravitáció meg az idö és ha egy cigit beleraksz nem fog meg duplázodni több dimenzióskvantum környezeben a kvantum káosz révén
ez csak egy négy dimenziós test (tudod a rendes kocka a3D) ha jól tudom
egyébként a kettöben jól kimondják hogy emögött az ison fegyver cég áll
pl az ügyvéd nö kinek dolgozik a hakker ki elöl menekül az idegesitö öreg nö kinek dolgozottstb
amugy az egy jobb lehet az még nem annyira szakad el a valóságtól

(#47) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

amugy a Cube Zero az nem a Cube 0? tehát akkor ez valójában az első rész nem?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#48) Zenty válasza TAKÍÍ (#46) üzenetére


Zenty
őstag

Miért honnan tudo ,hogy nincs ilyen kocka akár valahol? :D
Annyi mindet el lehet itt titkolni ,hogy csuhaj!

Guild Wars - Zenty a survivor

(#49) estie


estie
csendes tag

Nos.. végigolvastam a topicot. annyit szólnék hozzá a dologhoz hogy amikor először láttam az 1et, nagyimnál aludtam és 5 perccel a vége előtt ki kellett kapcsolnom a tévét:Y
Meg mióta van 3. része? és már forgalomba is van? moziba volt már? csak én maradtam le róla:F

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#50) koxx válasza estie (#49) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2004-es a Cube Zero, moziban még nem volt de sztem nem is lesz Bővebben: link

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kocka 2 - help ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.