Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21101) Zooka


Zooka
tag

Daemon09 kollégának pirospont a korrekt üzletért: [link] :R

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#21102) viktor82


viktor82
őstag

Egy pirosat kérnék Konfigos kollégának,előre utalt ezért a vga-ért MSI 4850,nagyon megbizható és korrekt csak ajánlani tudom őt! :R

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#21103) Konfigos válasza viktor82 (#21102) üzenetére


Konfigos
őstag

Szintén kérnék én is egy piros pöttyöt viktor82 kollégának a gyors ügyintézésért és üzletért :R
Ezt vásároltam tőle: MSI 4850

(#21104) kano


kano
nagyúr

Egy hatalmas piros pontocska jamba kollégának. :C A legutolsó két netes vásárlásom sajnos rosszul sikerült (a VGA hibás volt, a SP*R pontok meg sosem érkeztek meg) és megfogadtam, hogy senkinek, soha nem utalok előre pénzt csak utólag. De ilyen emberek miatt mint jamba, mindig visszanyerem a netes vásárlásba vetett bizalmamat. Korrekt áru, korrekt hozzáállás, rettentő gyors postázás és nagyon biztonságos csomagolás. Köszönöm neki. :R
Mindenkinek nagyon-nagyon ajánlom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21105) Narancs


Narancs
őstag

Piros pont dashed fórumtársnak, a 300-as Chifi táp kitűnően működik, az átvétel is gyorsan és gond nélkül zajlott.

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#21106) theartofdota


theartofdota
tag

pirospontot Charlie részére a sikeres üzletért.
hirdetés linkje: [link]
korrekt gyors vevő :K

(#21107) DISC4U válasza 04ahgy (#21098) üzenetére


DISC4U
csendes tag

04ahgy-t ajánlom mindenkinek. Piros-at neki :DD Minden rendben zajlott az EEE PC900 eladásával kapcsolatban :R

(#21108) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Piros pontot kérnék Tgrass -nak. Az üzlet létrejött,az eladó abszolút segítőkész volt!!!

(#21109) XaraX


XaraX
addikt

kiSSrac is maximálisan megérdemli az elismerést,link nincs,házat cseréltünk,msn-n lett lebeszélve.

(#21110) spronti


spronti
csendes tag

Nagyon ajánlom N-vidi-A felhasználót!Nagyon korrekten üzleteltem vele egy nokia 5700 -as telefont!:)

(#21111) Never George


Never George
csendes tag

Piros csillag a korrekt vevőnek: fitmin
Korrekt, gyors, könnyű kapcsolatfelvétel, gyorsan meg tudtuk beszélni, hogy s mint.
Remélem én is kapok :)

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

(#21112) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Kérnék Gianni27 nevű kollégának egy nagy piros pontos a rendkívül györs és korrekt üzletért.
Kérnék még ***ANDRÁS*** nevű kollégának is a sikeresen létrejött üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#21113) slett27


slett27
addikt

Egy jó nagy pirospötty AMD X2 fórumtársnak a vásárlásért és főleg a türelméért (Ő tudja miről van szó. :) )

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#21114) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nagy piros pont lucifer76-nak.
Pénzt elöre utalta, és minden rendben zajlott.

És az üzlet:[link]
:R

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21115) slett27


slett27
addikt

Pirospont Oliverdának a korrekt üzletért és üzletmenetért.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#21116) p_zsolt


p_zsolt
tag

Nagy köszönet kjanek kollégának!!!
Bátran ajánlom mindenkinek, minden tekintetben nagyon korrekt eladó!

[ Szerkesztve ]

(#21117) lucifer76


lucifer76
csendes tag

Pirospont [link]-nak csak ajánlani tudom :R és az üzlet [link]

Ha a cápa a tenyeredből eszik....................enni fog a lábadból is!!!

(#21118) zoltan75


zoltan75
tag

Pirosat kérnék Ad-m fórumtársnak,korrekt,megértő,flexibilis,ezért a sikeresen megkötött üzletért: [link]
megvételre került általa: az 1.-es számú konfig! Mégegyszer köszönöm az üzletet,meg a pirosat :R Üdv.zoli

Üdv.Zoli

(#21119) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!
kisszoja kollégát szeretném felterjeszteni egy nagy pirospontra, ezért az üzletért. személyes átvátel volt, kicsi allku is belefért, korrekt eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#21120) AMD X2


AMD X2
senior tag

Én is dobok egy big vöröset slett27-nek a létrejött üzletért !!

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#21121) Apone33


Apone33
őstag

Egy Nagy Pirospont jár man_ kollegának!

Monitor vétel!!! Korrekt vevő!!!

Play Hard!!!

(#21122) [Vazz]


[Vazz]
tag

Passz piros ----> G. Dealer, jó, gyors, rugalmas.

(#21123) kisszoja


kisszoja
csendes tag

Hello mindenkinek,ROOTLULEZ kollégának,viszont szeretnék egy óriás pirospontot javasolni a gyors és gördülékeny üzletkötésért.Megbizható,pontos érdemes vele üzletelni,mindenkinek tudom ajánlani.Üdvözlettel,kisszoja.

(#21124) mpierre


mpierre
veterán

Ndruu -nak piros pont. Alig pár óra alatt lezavartuk az üzletet, nagyon korrekt volt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#21125) lucifer76


lucifer76
csendes tag

Egy pirosat kérnék coulthard-nak a frankó tápegységért [link]

Ha a cápa a tenyeredből eszik....................enni fog a lábadból is!!!

(#21126) M1k133


M1k133
tag

Piros pont roPHka kolegának a Noctua 12cm-es ventilátorért,minden rendben volt... :R

--== M1k133® ==--

(#21127) szuszi86


szuszi86
csendes tag

[djkcs]
neki jár egy piros pont a rugalmas és korrekt üzletért (E8400)

(#21128) coulthard válasza lucifer76 (#21125) üzenetére

Piros jár lucifer76-nak. Korrekt vevő, minden rendben zajlott! --> [link]

16 éve a Hardveraprón.

(#21129) z0d1AK


z0d1AK
veterán

kiosztanék megint 2 pirosat!
elsőként daa-raa-nak, aki egy p1-es lapot vett tőlem
másodsorban pedig sordin-nak, akitől én vettem, méghozzá 3 vga-t

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21130) wwhy


wwhy
veterán

Kérem a piros pontot bobace -nak. Korrekt, a megbeszéltek szerint zajlott minden. Az üzlet tárgya egy SE w910i telefon volt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21131) MyCroft


MyCroft
tag

Piros pont Vision-nek, ezért az üzletért. Nehezen indult be a dolog, de a végén teljesen korrekt terméket és tájékoztatást kaptam :R

(#21132) AgentSmiths


AgentSmiths
tag

Piros pont Kuznyikov kollégának ezért a bizniszért! :R

Az élet egy szar játék!De a grafikája nagyon ott van!

(#21133) Füge007


Füge007
senior tag

Pirospontot neki:

Fr3eWar kollégának adományozom a következő üzletért

Bár sajna személyesn nem találkoztunk, de így is igen korrekt ember benyomását keltette bennem és a futáromban is, további jó üzleteket neki!

Füge

(#21134) hajnalbros


hajnalbros
tag

Piros pontot kérnék Lord Dragon kollégának, üzletet nem kötöttünk csak beszóltam neki ( üzletrontó módon ), mindezek után Ő segített nekem, és ha nem világosít föl 1 alaplappal kapcsolatban akkor elba**tam volna vagy 20000 Ftot, köszi Lord Dragon hálás vok !!! Ezért sztem +érdemel 1 pirosat !

Ketten jönnek ki az erdőből, az egyik FUTVA, a másik MEDVE !

(#21135) Devid_81 válasza Trihorn (#21013) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szia mindenki!

(#21006) drunk A cuccait én vettem át a kiscsákónak.
Elnézést mindenkitől, nem tudtam, hogy kivel mit beszélt le :( :W
Én mondtam neki egy komplett egységárat és rábólintott...én (marha) már boltoltam vele egyszer itt helyben..
Tudom tudom, miért is a második esély...gondoltam átveszem a cuccait letesztelem és oks.
Nos kevés időm volt ezért csak összeröffentettem a gépét, ment, meglestem nagyjából mindent...mondom oks, hiba nem volt nagy baj nem lehet... :U

(#21013) Trihorn ne aggódj, az alaplapját nem vettem át, ugyanis szélvihar járt a 775-ös foglalatban...emiatt Te se bánkódj :(

Viszont én állatkirály a ramokat nem vettem rendesen szemügyre, csak itthon....lestem is rá nagyokat kb így :Y :Y
Egyébként a ramok csodával határos módon működnek, de nekem így nem kell...gondolom érthető, hogy miért.
Természetesen a pénzemet megint nem fogom azonnal látni, megint csak ígérgetés...az első számúnál vártam rá jó pár napot, most nem várok csak holnapig.
De abban rendőrségi feljelentéstől kezdve minden lesz amennyiben nem jelentkezik a megbeszéltek alapján a megbeszélt összeggel a kezében....

Írhattam volna az akikkel jó vigyázni üzletelés során topikban is ezeket a gondolatok, csak láttam, hogy Ti ketten ide írtatok, ezért én is...emiatt is elnézést mindenkitől!

...

(#21136) man_


man_
csendes tag

Egy Nagy Pirospont Apone33 eladónak!
Korrekt volt nagyon gyors megbízható partner mindenkinek ajánlom.
Monitor business.

(#21137) kts88


kts88
senior tag

XuChi kollegának jár a pirospont, mert rendben lezajlott az üzlet, a láza ellenére is :R [link]

(#21138) rviktor25


rviktor25
aktív tag

ördög1015 korrekt eladó, piros pötty neki, mindenkinek csak ajánlani tudom :R

Chiwasuu!!!

(#21139) ördög1015


ördög1015
tag

[rviktor25]
[ezért]
Korrekt vele üzletelni,PirosPont jár :R
ÜDV

(#21140) bzs73


bzs73
őstag

egy pirospont jár bolvar kollégának a korrekt vásárlásért.

If a second or you are the first to lose.

(#21141) nokiauser


nokiauser
aktív tag

Nagy piros pötty jár achmed fórumtársunknak a korrekt és gyors video-kari cseréért!

(#21142) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ezt vettem mopitól, jár érte a piros neki. :R

(#21143) kariad


kariad
senior tag

Jár a Piros pont longbow kollegának! :R
Az üzlet tárgya Proci vétel volt! :R

(#21144) #65675776


#65675776
törölt tag

Piros pont z0d1ak-nak, a fent említett P1 lap következményeként.

(#21145) S.Y.S.


S.Y.S.
aktív tag

Egy piros pöttyöt kéretik bevésetni zsolesz010 fórumtársnak. Gyors, hibátlan üzlet. :R

(#21146) kola.11


kola.11
tag

Piros pontot szeretnék kérni zmikaczo fórumtársnak a Celeron Tualatin 1,4GHz proci adásvételénél tanúsított korrekt üzleti magatartásáért.

(#21147) kola.11


kola.11
tag

Piros pontot szeretnék kérni Antimatrix fórumtársnak a GigaByte 8800GT videokártya adásvételénél tanúsított korrekt üzleti magatartásáért.

(#21148) zsolesz010 válasza S.Y.S. (#21145) üzenetére


zsolesz010
senior tag

S.Y.S. Vinyó-üzlet. Egy szimpatikus embert ismertem meg a találkozó során. Egész jól elbeszélgettük az időt :D

A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 320GB USB-s mobil rack

Kérnék neki egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#21149) Fr3eWar válasza Füge007 (#21133) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Viszont küldenék egy pirospontot Füge007 fórumtársnak, mert korrekt, megértő és megbízható vásárlónak bizonyult velem szemben!

(#21150) dedix


dedix
tag

Koszonet partymaci kolleganak a bizniszért. :) Korrekt vevo.

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.