Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#472) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni a Kindle3 Wifi és a 3G között.
Bár még ennek a fórumnak az első hozzászólásban is meg van említve (és az Amazon is ad támpontot), azért még mindig bizonytalan vagyok a 3G hasznosságában...
Mindenekelőtt: a felhasználói kézikönyvben az van írva, hogy a Wifi-t és a 3G-t alapvetően az Amazonnal való kommunikációra lehet használni (magyarán: vásárlásra).
Ennek ellenére a készülékben van web browser is, ami azt jelzi, hogy azért az Amazon is másra szánja a netet ...
Wifi kapcsolatnál nem kérdés az, hogy a böngésző működik és nincs egyéb költség.(ráadásul bármelyik oldalt meg lehet látogatni)
Mi a helyzet a 3G kapcsolattal? Használható-e általános web böngészésre a 3G-vel ingyen? (pl.: gmail elérésére?)

(Nem masszív internetezést akarok (mert akkor tablet.ek között válogatok), de mondjuk egy e-mail olvasás jól jöhet)

Ez azért is kérdéses, mivel azt olvastam, hogy a pdf konvertálás ingyen van, ha wifi-vel küldik, viszont pénzbe kerül, akkor ha mindez 3G-n keresztül történik...
(ez amúgy hogyan zajlik? feltöltöm az amazonhoz az anyagot, majd bankkártyával fizetek? Esetleg előre kell fizetni?)
Mi történik, ha az európai verzióval mondjuk ázsiában vagyok?Mi van a 3G roaming-al?
Egyszer csak kapok egy szép csekket?

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

B.A.T.21

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.