Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Bendegúz98 válasza asdasdasd (#8250) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Urak! Olyan régi ledes világitós fekete elolapos ora létezik még?

(#8252) Breki válasza pulutodurumo (#8249) üzenetére


Breki
veterán

na ez pont nem túl jó, főleg ha van valaki aki mindig emel az Ebay meg automatikusan rárakja
Nekem ilyen miatt az eladónak kellett írnom utolsó pillanatban

ha valaki nem akar vele szórakozni rábízza a mybidderre beálítja a snipe-t max-ot mennyivel előtte és kész
ez egy két perc és azt eredményezi, hogy csak a végén rakja az aktuális max-ra amikor nincs ideje már reagálni rá

És azért is jobb mert ha én most megrakok max-ra vmit az ebayen akkor azt nem olyan egyszerű törölni, ezzel meg pár órával a licit előtt beállítom és kész.

Amúgy meg van egy feelingje a licitálásnak, a faceen is van ilyen ott direkt meg van adva a licitlépcső általában 1000.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8253) pulutodurumo válasza Breki (#8252) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem értelek.

Példa: egy licit 13$-on tart, van még mondjuk 2 nap. Én rakok rá 45,66$-t. A többiek azt fogják látni, hogy a legkisebb ajánlható ár 13,5 ha 50 cent a licit lépcső. Nem az én maxomat.Ha addig emelget valaki hogy rámlicitál, akkor meg vigye. Most mennyivel járnék jobban ha egy program rak helyettem 45,66$-t 0,000000001 mp-el a vége előtt? Semennyivel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8254) Breki válasza pulutodurumo (#8253) üzenetére


Breki
veterán

Pedig egyszerű.

Valaki emeli, hogy övé legyen a legmagasabb limit, az automatikus bid mindig meglesz.

Namost Jözsi bemegy azt látja 15-ön van oké rárak 16-ot, kiírja neki hogy övé a max megnyugszik.
Ha automatikus bid van maxon akkor azt írja ki hékás nem elég, Józsi elgondolkozik, na jó akkor 17.
Ekkor is megkapja, naj ó mondja még megpróbálom a 18-at.. Ugye az is kevés lesz de máris felnyomta az árat.

Ez egy öngerjesztő folyamat és annyira látszik ez, mikor kb 6 dolláral ugrik az ár, mert valaki bepróbálkozott.

Amikor meg a vége előtt pár másodperccel rakod rá a maxot Józsinak esélye sincs hogy elgondolkozzon, és a gép ellen emeljen.
Előtte Józsinak eszébe se jutott, hogy emeljen, hisz övé a legmagasabb licit.

Tehát sokkal jobban jársz.

Ez is jól látszik a múltkori példán mikor megpróbáltak emelni de nem volt rá esélyük, egyszerűen gép ellen az utolsó másodpercekben nem elég gyors az emberi reakcióidejük.

Nekem 3 ilyen elején max-ra állítom volt, ebből kettőt elvesztettem, egyet megnyertem, de annyival, hogy inkább kértem az eladót törölje mert felemelték, jócskán ezek a beugrom próbálkozom manusok.

Mybidderel kettőből kettő amit most elvesztettem az manuális volt.
Én is lüke vagyok kiképzem magam ellen az embereket :)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8255) Land válasza Breki (#8238) üzenetére


Land
veterán

Melyik csoportban megy érte a harc?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8256) Breki válasza Land (#8255) üzenetére


Breki
veterán

Itt

[link]

Most 47-nél jár.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8257) pulutodurumo válasza Breki (#8254) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én ezt kivételes esetnek tartom.
Amikre licitálok, azok nagyjából annyiért mennek el, amennyit gondolok rá. Most is licitáltam egy órára, raktam rá tizenvalahány dollárt. Nem is az enyém volt a legnagyobb licit, csak beszálltam hogy meglegyen, volt még 3-4 nap. Aztán elkezdett szépen kúszni felfelé az ára. Amikor 30 körül járt, megtettem a max. ajánlatom és vártam. Valaki az utolsó pillantban is tett rá, de az én maxom felette volt, ezért az ebay rátett még 50 centet és vittem.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8258) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Rendeles utan mennyi idovel lehet elkezdeni reklamalni ha még nem erkezett meg a termek?
Illetve mi a menete ennek?
Koszonom

(#8259) petipetya válasza [KgP].Robot (#8258) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik oldalról rendelted?

"nincs rá lezsóidő"

(#8260) LWhite válasza gagyilovag (#8207) üzenetére


LWhite
tag

A második linken a szíj mennyire jó? Nagyon gagyi? Tartós? Szétesős? Inkább az első link (nato) az ajánlott a kettő közül?

(#8261) Breki válasza asdasdasd (#8250) üzenetére


Breki
veterán

Ilyesmire gondolsz?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8262) schawo válasza Aske (#8239) üzenetére


schawo
titán

Nem tudom, mi az üvegtől való félelem alapja, de én se az edzett üveg, se a zafír üveges óráimat nem tudtam még megkarcolni. A műanyagosok mind nagyon érzékenyek, de az edzett üveg tök jó.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8263) RBJ


RBJ
addikt

Megjött az alis nato szíj.22mm. Nem tűnik rossznak. Ennyiért megéri. [link]

Pár helyen láttam, hogy vissza van hajtva olyan hosszú. HÁt nekem pont jó.
Mondjuk furi nekem hogy a csat nem esik a csuklom közepe tájára hanem oldalt. De ez a befűzés hülye helye miatt van, gondolom én.
Céltárgy elporladt szíjjal.

Csere után.



Sőt utólag a sectoros csatot is átrakom.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8264) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Ma nagyon rosszul érintett a csomagom kibontása ugyanis rendeltem egy naviforce 9066-ot ebay-ről és a kedves eladó ezt küldte helyette. Kis vicces volt.

(#8265) spidersoft válasza RBJ (#8263) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nincs vastag csuklóm, de a kínai cuccok mindig meglepnek, hogy milyen picik :) Jelen pillanatban 20cm pont jó, 19cm kicsit szorít. 26,5cm-nek írja a szíjat -- akár jó lehet nekem is? ;)

(#8264) csodavas: lyukas pálinkás poharak, vagy ez miez? o.O

[ Szerkesztve ]

(#8266) csodavas válasza spidersoft (#8265) üzenetére


csodavas
tag

Kérlek szépen, hab kinyomó vagy sütemény formázó valami, de vagy 60 darab. Mérgemben annyira nem foglalkoztam vele. Pedig attól az eladótól rendeltem én is akitől egy fórumtárs is rendelt innen. Neki meg is jött, nekem is csak nem az óra. :(((

(#8267) schawo válasza csodavas (#8266) üzenetére


schawo
titán

Valaki pedig sütinyomót rendelt, és órát kapott...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8268) Digitalpimp válasza dugynok (#8221) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Az Eykinek van egy al márkája, a Kimio, azokat is nézhetitek. Ha kicsit többet szántok rá, már nagyon szép kerámia szíjasok is vannak.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#8269) spidersoft válasza csodavas (#8266) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez néha meg szokott történni... bosszantó tud lenni, de vigasztaljon, hogy valaki épp a tortáját várja, hogy megsüsse neki az asszony, aki most magyarázkodhat egy férfióra miatt :D Kínai néha ilyen... aliexpressen legutóbb arra panaszkodtak sokan, hogy a megrendelt cucc helyett 1db (nem is egy zacskó, hanem egy szál) fülpiszkálót kaptak. Ez utóbbi viszont tényleg nem véletlennek tűnik, így talán még idegesítőbb lehet. Eladónak mindenképp írni kell... ebből ilyen mennyiség már eleve érték, de csak nem kéri vissza...

[ Szerkesztve ]

(#8270) gagyilovag válasza Breki (#8247) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Én is megnézem,hogy alapáron mennyi,csak te mindig találsz valahol olcsóbbat :D
Szerintem nem adok érte többet,már így is 40000körűl lőttem el órára 1 hónap alatt :Y
Szerintem egy darabig abbahagyom. az óravásárlást ;]

(#8271) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Kitört a MEGIR 2011 láz a eBay-es kütyük kis pénzért topikban :DD

[ Szerkesztve ]

(#8272) [KgP].Robot válasza petipetya (#8259) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

Ali es Gearbest

(#8273) petipetya válasza [KgP].Robot (#8272) üzenetére


petipetya
nagyúr

Aliexpress esetén a my orders menüpontban látható egy számláló a megrendelt termék mellett: Your order will be closed in: 54 days 17 hours 34 minutes - ha letelik a rendeléstől számított 60 nap, akkor nyithatsz ticketet.

Gearbest esetén éppen egy ilyen ügyem van: a január 31-án rendelt óra sehol sincs. Jeleztem nekik, mire a február 8-i postázást követő 60 napos türelmi időt kértek. Egyszóval várhatok a nagy semmire.

Nálad hány nap telt el?

"nincs rá lezsóidő"

(#8274) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. Jött a stift készlet (180db-os)

Meg Renata drága is ideért :D

Apropó ilyen óraszíjban létezik mint ez a nadrágszíj ? :D

Oda rakom a tüskét ahova akarom

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#8275) [KgP].Robot válasza petipetya (#8273) üzenetére


[KgP].Robot
aktív tag

02.16-an rendeltem.
Boven van meg a 60 napbol... :/

(#8276) Wendelke


Wendelke
senior tag

Nagyon tetszik ez a Lorus, amit persze itt láttam meg a topicban :D

Létezik, hogy csak ennyi, itthon mennyi lehet? Kerestem de nem találtam, de az ebay-os eladó árai lényegesen jobbak mint az itthoni árak.

Breki: Te ettől ez eladótól vetted a Lorus-odat?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8277) Breki válasza RBJ (#8263) üzenetére


Breki
veterán

Nekem is pont ma jött meg csak nekem innen.

[link]

Az egyik hasonló csak nem szürke a sík hanem, kicsit világosabb kicsit ezüstös jellegű, azt hiszem Beigének hívják. Hasonló hatás mint egy adidas melegítő csíkja.

[link]

Nagyon jól megy a Parnishoz, a másik kékes.

Ez is nagyon jó ez szerintem kék és arany órákhoz is jó bár a csatja ezüst.

Holnap rakok fel saját képeket.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8278) Breki válasza gagyilovag (#8270) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Csináld azt amit én menj át eladó üzemmódba. :-)

Én most igyekszem úgy csinálni, hogy legyen hely az óratokban. És ezzel, hogy rossz színt küldtek visszatérítettek aztán sikerült eladni még jól is jártam.

#8274) roller0123

A Renataról majd érdekelne a tapasztalat. Ugye az órás blogon nagyon dicsérik. Én meg az Amerika Sony-t raktam be egy IWatch-ba, most nincs okom kipróbálni.

(#8276) Wendelke

Itthon 31-35 körül van típustól függően angliai cég, nincs vám, korrektek, náluk mondtam le egy ilyen korai maxos licitet az utolsó pillanatban abba is belementek.

Garanciát adnak, gyorsan megérkezik.

Egy jó tanács menj be a lakhelyeden egy nagyobb óraboltba vagy óráshoz én nézd meg személyesen az órákat és azután dönts.

Oldaluk

[lhttp://www.lorus.hu/] itt láthatóak az üzletek, kollekció, támogatás, használati útmutatók, szerviz.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8279) knoxhu válasza Wendelke (#8276) üzenetére


knoxhu
senior tag

Tudom hogy a kérdés nem nekem lett címezve, de én is ettől az eladótól vettem, szintén egy Lorust. Napokon belül kell érkeznie.

(#8280) gagyilovag válasza Wendelke (#8276) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Itthon 31800ft

(#8281) pulutodurumo válasza Roland8622 (#8274) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A szó amit keresel: perlon.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8282) Breki


Breki
veterán

Ezt kivételesen a neten nem találtam meg olcsóbban.

Police Focus óra 40.000 ft helyett csak 21.990!
Nézz körül
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8283) schawo válasza Wendelke (#8276) üzenetére


schawo
titán

Akinek van ilyen Lorus, az meg tudja mondani, hogy központi stopper másodpercmutatós? Vagy a központi másodpercmutató az órához tartozik?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8284) Breki válasza schawo (#8283) üzenetére


Breki
veterán

Nem központi stopper másodpercmutatós.

Központi másodpercmutatós

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8285) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Párszor már előkerült a MVMT a topicban és sajnos ha jól tudom nem túl sok sikerrel. Ennek ellenére meg kell kérdeznem, valaki esetleg nem tud az új modelljükhöz legalább hasonló darabot olcsóbban?

Alapban tetszett a Voyager szériájuk, majdnem annyira mint a Chrono, de ez a szín :o Nem szeretem a NATO szíjakat, inkább a fémeket részesítem előnyben, de ez kell.
(Egyáltalán nem vagyok híve a koppincs óráknak, főleg ha látványosan csak hamisítványok, de most kivételt kell tegyek)

[ Szerkesztve ]

(#8286) csingacsgukk válasza pprod94 (#8085) üzenetére


csingacsgukk
csendes tag

Hali!
Egy hét után is nagyon elégedett vagyok az NF9050M-el. Teljesen hozzászoktam.
Egy másodperc lett az egy hetes eltérés az etalonhoz képest(1 sec. késik).
Ami meglepő, hogy az analóg és a digitális rész egymáshoz képest
egy másodpercen belül maradtak, pedig az időalapjuk állítólag különálló.
Ennyi pénzért egy ilyen óra tényleg ajándék volt ($18.75).

[ Szerkesztve ]

(#8287) Breki


Breki
veterán

Most érkezett, két gyors kép ez az utolsó Citizenem amit rendeltem.

Az a baj, hogy ez is tetszik. :-)

Olyan mintha egy Parnist vennék jóval olcsóbban. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8288) Vertigo18 válasza Roland8622 (#8274) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ilyen stift készletem jött nekem is. Sajnos nem volt tökéletes a csomagolás, ezért kinyílt a tartó dobozka. Szerintetek mennyi volt a pulzusom, mire mindet a helyére tettem? :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#8289) petipetya válasza Breki (#8287) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nagyon jól néz ki. :C Ezzel a szíjjal érkezett?

"nincs rá lezsóidő"

(#8290) petipetya


petipetya
nagyúr

Megirkezett a Megir 2011 a gearbest oldaláról. A szíja hajlékony, ennek ellenére nézek majd hozzá 22mm széles fekete bőrszíjat, amely a 12,5 x 9 cm helyett kicsit rövidebb. Ha tudtok ajánlani bevált márkát, azt megköszönöm.

Maga az óra elképesztően jól néz ki, mindent jól eltaláltak rajta. :C A lefelé hajló tokfülek miatt nagyon praktikus és kényelmes a viselése. Az óratest átmérője 4,2 cm, vastagsága 1 cm, a két tokfül távolsága 4,8 cm. Méretre nagyon jól eltalálták, sejtettem hogy ez a 4,2x1-es méret pont az enyém lesz. Mert szép ez az SKMEI is, de kicsinek érzem a csuklómon.

A szíjnál kellett még egy lyuk rá, hogy be tudjam csatolni. Elsétáltam a plázáig, ahol az órás ingyen megcsinálta nekem, cserébe 1 mm-el eltér a többi lyuk vonalától (a fotók egyikén látható). Ha vonalban lenne, akkor kapott volna egy százast. A stopper funkció láttán megkérdezte, hogy kintről rendeltem-e és hogy körülbelül 14.000 Ft-ba került? Mondtam neki, hogy 13,01 USD-be került a pontjaim beváltásával, ekkor kissé elhűlt. :) Egyébként most akcióban van, és a pontjaitok elpazarlása nélkül kapjátok meg ennyiért a fenti linken.

A szíjon gondolkodom. Az itthoni készletben lévő fekete NATO a 400 Ft-os kategóriát képviseli, és elég bazárinak tűnik vele. Egyedül ez a drágábbik szíjam nézne ki vele jól, de inkább egy fekete bőr illik hozzá. Tartalékba rendelnék, ha az órával jött szíj tönkremenne. Vajon ez a csatos szilikon szíj illene hozzá? Úton van egy ilyen, csak sajnos a 20 mm-es verzió.

Az óra méretéhez még annyit, hogy ez a Curren 8224 csak egy hajszálnyival nagyobb minden téren (óratest +3mm, vastagság +2mm, tokfülek távolsága +2mm), ám éppen emiatt már batár nagynak tűnt. A Megir 2011 viszont olyan, mintha rám öntötték volna. Így már nyugodt szívvel várom a fehér számlapos EYKI E3058-at is.

Itt torzít a lencse, mert a valóságban az óra hajszálpontosan illeszkedik a vonalakra:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8291) Rounn


Rounn
újonc

Sziasztok!

Az óra vásárlásomat megelőzően sok hasznos információt szereztem ezen a fórumon. Így gondoltam én is megosztom az én tapasztalataimat.

Évekig a nagyapám 50 éves poljot óráját hordtam, (amit továbbra is szeretek/imádok) azonban a 2017-év rosszul kezdődött, ugyanis az öreg órám megadta magát. Így aktuálissá vált, hogy körbe nézzek az óra "piacon". Mint laikus, először magyarországi webshopokban, illetve órásboltokban kezdtem el felmérni a terepet. Azonban, hideg zuhanyok sorozata ért. Azok a darabok amik tetszettek, 40-50 ezer forintba (vagy többe) kerülnek. Nem azért zártam ki ezeket az órákat mert olyan olcsójános lennék (lehetséges, hogy mások szemében mégis :) ). Szimplán csak nem vagyok hajlandó kiadni egy elemes krumpliért, egy átlag fizetés felét. (van az az óra amiért igen, de az ott kezdődik, hogy automata szerkezettel van szerelve. De az már 100 ezer :) )
Szóval, rátaláltam erre a fórumra és kombináltam az ebay-el. Egy márka volt amiről itt is, és más blogokon/fórumokon is jókat olvastam.

"A Naviforce karórák seiko óraszerkezettel vannak szerelve"; olvastam sok helyen. Budapesten a Pólus centerben van egy üzlet ahol árulnak is ilyen márkájú órákat (néhány másik kínai márkával együtt) 10-20 ezer forint között láttam az árakat. Arra jó volt, hogy kézbe vehettem őket.
Mint azt már írtam, annyit értek az órákhoz mint egy átlag felhasználó. De a benyomás pozitív volt. Így rendeltem egyet ebayról 3500 forint körüli áron, ami egy hónapra rá meg is érkezett.

Ezt a darabot kb nonstop hordom egy hónapja és nem észleltem "bóvliságból" eredő amortizációt. Az időt minden reggel ellenőriztem, nem késett és nem is sietett az egy hónap alatt. Pontos időt mutat. A dátum és nap kijelző hibátlanul működik. Az óraház minősége simán versenyre kel egy Fossil-al vagy más drágább órával. A szíjban sem találtam kivetni valót. Nem tudom hogy valóban bőrből van e, de soha nem izzadt a csuklóm annyira tőle hogy az zavaró legyen. (pedig dél Spanyolországba is vittem magammal a hónap elején).
Láttam teszt videókon, hogy az üveg minősége nem a legjobb. Állítólag könnyen karcolódik. Ez az amiről nem tudok véleményt formálni, ugyanis vigyázok tárgyaimra :) Lehetséges, hogy jobban karcolódik mint más óra üvegek.

A pozitív benyomások hatására rendeltem egy újabb darabot, ami tagnap jött meg.

Kicsit aggódok a fekete ház miatt. Olyan hatása van mintha valami bevonat lenne. Elképzelhető, hogy majd elkezd lepattogni, de nem tudom. Illetve azt tapasztaltam, hogy minimálisan hangosabb az előzőnél. A barnának semmi hangja, ennek viszont halványan lehet hallani a ketyegését. Összességében ugyanazt a minőséget várom el tőle mint a barnától. Most ezt kezdem el hordani és meglátom, hogy mi lesz.

Emellett rendeltem egy másik márkájú órát is, amiről szintén jókat olvastam. Miyota szerkezettel szerelt Megir.

Még nem érkezett meg, de határozottan kíváncsi vagyok.

(#8292) knoxhu


knoxhu
senior tag

3 dolláros DW

Rosefield 5$

[ Szerkesztve ]

(#8293) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Nekem is megtetszett az egyik 6497 klón SeaGull ST3600-as szerkezettel szerelt Parnis, így lecsaptam rá, ilyen "Flieger" stílusú, szerintem semmi ismertnek nem klónja... érdekes dolog az egy Parnistól. Akár még egyedi dizájn is lehet, bár kisebb "óragyárak" (egyéni vállalkozók) csinálnak ilyeneket, hogy kinek a szellemi terméke a számlap eredetileg azt nem tudom, azok is egymástól lopják és egyedinek mondják látszólag.

Kellően pontos számomra szerencsére, korrekt kis szerkezet elsőre, reggel felhúzom, nappal hordom, este az asztalon pihen. Valahogy kikompenzálja ez a mód a pontatlanságokat, egy hét alatt kb amikor átbillen a mobilom egy új percre, akkor ér oda a mutató is az órán :DDD (30 másodpercnél többet nem tévedett egy hét alatt...) 22 ezresért ezt nem vártam volna, nem volt türelmem licitálgatni, meg sokkal kevesebből nem lett volna meg úgy sem.

Nem ragasztva, hanem csavarozva van a számlap elvileg, menetes hátlap, sima üveg, de tükröződésmentes bevonattal, lume nem ér semmit, de az nem igényem. Igazi bőr, kívül legalábbis a szíj, kicsit kemény és vastag, de jó lesz az. Oldalt szálcsiszolt, máshol polírozott rozsdamentes acél tok.

-Azt honnan lehetne megtudni, hogy megolajozták-e gyárilag, ahol kellett és nem szárazon jár (vannak "rémhírek" erről)? Vagy csak egy alapos kezdeti szervíz után vehetném biztosra a kenettséget? Vagy ha van ennyire pontos akkor feltehetően meg van kenve vagy nincs kapcsolat ezek között?

-Hol érdemes szervizeltetni egy ilyet, ha biztosra akarok menni, hogy kenve legyen?

[ Szerkesztve ]

(#8294) schawo válasza csubuka (#8293) üzenetére


schawo
titán

Az olaj hiánya nem a Parnisra jellemző, hanem a kínai húszdolláros kategóriában szokott előfordulni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8295) Breki válasza petipetya (#8289) üzenetére


Breki
veterán

Igen, én nagy szìjcserélős vagyok, de ezeken valahogy olyan szìjak vannak ami különleges, és illik hozzájuk.
Lásd Lorushoz rendelt cserélgetősök amik most jötter.

Megir szìjra még reflektálok.:)

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#8296) csubuka válasza schawo (#8294) üzenetére


csubuka
addikt

Értem, az egész jó hír lenne. Aszerint akár öt évig most nem nagyon kell piszkálni?

(#8297) pulutodurumo válasza csubuka (#8296) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kb. ja.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8298) RBJ


RBJ
addikt

Na felraktam még az eredeti csatot a nato szíjra. KIcsit a lyukat kellett tágítani, egy meleg szeggel megoldottam, az akasztója kicsit vastagabb de pont annyival szélesítette a szíjat, hogy még befért a keretbe.
Még jó hogy szólt az asszony. Eszembe nem volt átrakni. :DDD
Most az egyszer igaza volt. :U

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8299) csubuka válasza pulutodurumo (#8297) üzenetére


csubuka
addikt

Okés, reméljük így lesz :)

(#8300) pprod94 válasza csingacsgukk (#8286) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! No örülök! :) Akkor lehet nekem valamelyik elem gyengébb? Majd kiderítem! Köszi az infót! Én is szeretem, szép "kis" óra! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.