- eBay-es kütyük kis pénzért
- WhrlpoolMind: Az eredeti lemez utánozhatatlan illata
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
hadsz
tag
válasz
rofi1989 #1261 üzenetére
Szia!
Ezekben a Gránitokban /ha jól látom,ez a kép Tabon készült/ a Dombóvári Önálló Rakéta Dandár 9K72-es rakétáihoz tartozó fejeket tárolták.Ugyanilyen tárolók vannak Császáron is,ők a baji dandárhoz tartoztak.
A Gránitok /33m hosszúak/ önmagukban voltak a nukleáris rakétafej tárolók,nincs mögöttük semmiféle központi csarnok.A belső ajtók mögött föld van,noha valóban furcsának tűnik,hogy mi a bánatnak raktak oda ekkora ajtókat,mert ennek látszólag semmi értelme...Lehet,hogy ők egyszerűbbnek gondolták,hogy a befalazás helyett berakják ezeket a szabvány ajtóelemeket.
A Dunántúlon egyébként nem voltak a légierőnek fix tárolói,csak Sármelléken volt egy ideiglenes.Az országban Kunmadarason és Kiskunlacházán voltak állandó atombomba tárolók a bombázókhoz,illetve Tökölön és Debrecenben voltak a sármellékihez hasonló ideiglenesek.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÚJ HP EliteBook 840 G8 - 14"FHD IPS - i5-1145G7 - 32GB - 512GB SSD - Win10 PRO - Garancia
- Lenovo Thinkpad T480S üzleti i5-8350u 8th gen. 8-24Gb RAM 256GB-1TB SSD, több db, gar.
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG B450-F R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB CM MasterBox NR600 650W
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest