Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) chipi-85 válasza csaszi72 (#19049) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Milyen sebességűek?
16GB-s lehet hogy érdekelne!

[ Szerkesztve ]

(#19052) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Érdekel valaki egy Kyocera-Mita FS-1000+ lézernyomató? Ha olyan kedve van működik, de javításra szorul. A tonere jó, nem csíkoz, nem is üres. Vagy a papírérzékelése szar, vagy nemtom, időnként megmakacsolja magát és csak a sokadik ki-be kapcsolás után hajlandó nyomtatni.
Jövő hét közepétől vihető, ha az utódját sikeresen üzembe helyeztem. Árat direkt nem írok, kinek mennyit ér meg.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19053) csaszi72 válasza chipi-85 (#19051) üzenetére


csaszi72
aktív tag

most rendel class10-et.....
egyébként ott a kontakt

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19054) csaszi72


csaszi72
aktív tag

ökörködjünk:

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19055) DeltaPower válasza csaszi72 (#19054) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az első képedre riaszt a nod.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19056) chipi-85


chipi-85
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#19057) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Tökéletes

(#19058) poffsoft válasza csaszi72 (#18987) üzenetére


poffsoft
addikt

öt napban ritkán állapodik meg a nagytesó.... :U
de asszem nem vágtad le, valójában mit idéztem :N
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#19059) aXXon válasza csaszi72 (#19049) üzenetére


aXXon
senior tag

Két hétig írkáltam vastagon szedve, hogy mikrosd-t keresek, erre vettem az Auchanban :(((

Ezt kitől lehet átvenni? Tőled, vagy az általad linkelt emberkétől?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19060) csaszi72 válasza aXXon (#19059) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Kecskeméti a figura.
Viktor.
Cimbi, jó csóka.

szerk- kb két hétig nem is vótam, nem én vótam

poffsoft: nem :N problem :DDD

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19061) chipi-85


chipi-85
aktív tag

E

(#19062) csaszi72 válasza chipi-85 (#19061) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:C :R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19063) chipi-85 válasza csaszi72 (#19062) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Huh, már azt hittem, hogy mindenkit bannoltak, és egyedül maradtam... :U

(#19064) GrandeP


GrandeP
őstag

Megbukott a rémszarvas teszten.... :D [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19065) bubi92


bubi92
őstag

20-21-es crt monitort venne báttyám occón

(#19066) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19067) csaszi72 válasza bubi92 (#19065) üzenetére


csaszi72
aktív tag

20"
ezeöccá+0=15000 ft
ha alkuszól 20-ról indul :K

sorry ez TFT :((

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19068) aXXon válasza csaszi72 (#19067) üzenetére


aXXon
senior tag

Biztos jól írtad ki az árat, illetve jól olvastad a kérését? :U

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19069) aXXon


aXXon
senior tag

Zsorzsi üzeni a fácséról: köcsögtopik! ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19070) poffsoft válasza aXXon (#19069) üzenetére


poffsoft
addikt

a féjsz vagy a polír?

;]

[ Szerkesztve ]

(#19071) kalapos válasza bubi92 (#19065) üzenetére


kalapos
tag

Szia!

19-es CRT-m lenne, ha érdekel esetleg...

Üdv,

T. T.

Inviziböl Dzsizusz

(#19072) Chaser válasza chipi-85 (#19047) üzenetére


Chaser
titán

Kinőttem már az IT iparból, ilyen dolgok nem mennek :O / meg kurtára nem érdekel a féjszbuk és hasonló sz@rok, amúgy árulni lehet rajta, mer' akkor esetleg:D/

fero02: Szerencsés vagyok hogy ezt megoszottad velem :R /ezzel bukott is az elméleted ;] /

csaszi72: Ha már így vágod ezt az SD biznicet. Ahogy nézegettem, az hogy class X sokat még nem jelent magában, pl cl4 talán kingston kártyám gyorsabb cl6 samunál / valszeg nem véletlen olyan olcsók azok a samuk /. Viszont, találtam sandisket - pendriveban nekem az nagyon bejött - , ami elvileg képes 30-45MB/s-re is. Na most, a card reader mennyire képes? Feltételezem USB2-n kapcsolódnak a géphez notebookokban. Tehát 30 MBps felettit csak kamerákban v fényképezőkben, tablettákban, hasonló eszközökben lehetne kihasználni? Láttam hozzá spéci readert is, de USB2 volt arra is írva akkor megint csak nem sokat ér.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19073) aXXon válasza Chaser (#19072) üzenetére


aXXon
senior tag

A facebookon is van adokveszek ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19074) csaszi72 válasza Chaser (#19072) üzenetére


csaszi72
aktív tag

ott a kontakt számodra is és rendelhetsz 3.0-at is.....
van neki asszem

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19075) M_o_g_y_i válasza Chaser (#19033) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Arról nem is beszélve, hogy bizonyos modik az alapszabályt félreértelmezve büntetnek, egyes felhasználók pedig abból gyűjtenek hsz.-százakat/ezreket, hogy másokat jelentgetnek, felnyomogatnak.
Persze az elhibázott büntik eredményét (a befeketítést) nem törlik ki mint egyesek hozzászólásait szó nélkül, ahelyett, hogy vennék a fáradtságot és offban aláírással jeleznék a tevékenységet. Egy kitörölt hsz. sehol nem hagy nyomot... :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#19076) Chaser válasza aXXon (#19073) üzenetére


Chaser
titán

Akkor majd betörök a féjszbúúk biznicbeh :R / vagy nem /

csaszi72: Az már megvan hogy honnan veszem, csak arra voltam kíváncsi jól értem-e a dolgokat, de akkor igen. Köszi.

M_o_g_y_i: Most hogy mondod...pár hete rám írt az egyik H_A, hogy vegyem ki a hirdetésekből a linket, ami rámutat az összes többi hirdetésemre. Mert ez így gyűjtő és az tilos. Ugye a gyűjtő hirdetés az, mikor valaki felrak egy üres hirdetést, amiben van egy link egy másik hirdetésre. Ilyeneket be is linkelt, ezért már volt bünti évekkel ezelőtt is, olyan hirdetésem soha nem volt. Elolvastam szorgalmasan az alapelvek című okiratot, jeleztem felé, hogy tévesen értelmezi. Meg úgy egyébként is, minden 2. embernék ez ott van, mért engem talált meg? / Természetesen azért, mert találtam egy tagot akit bejelentettem hogy 99.9% csaló, ilyen esetekben úgy 60-70%-ban megtalálnak vmivel a modik érdekes mód /. Na jó, legyen békesség, linket kivettem, időm se volt, ráhagytam. Kb 2 hét múlva megnéztem a topikot, látom ám, hogy többen szóvá tették és "beismerte" hogy benézte. Természetesen nekem nem szólt, csak a topikban ámenezett mikor rákérdeztem, visszarakhatom-e a linket. Néha nem tudom eldönteni, hogy a nevetséges vagy a szánalmas kategória amit egyesek itt leművelnek moderálás címén - nyugodtan lehet érte bannolni, de a fentebbi is e kettő keveréke volt ha tetszik ha nem - .
Most is van fenn olyan tag, aki samu 830-at -9k-ért ad újan 3 év ipon garral - meg minden SSD-t jóval bolti ár alatt -, de saLYnos csak előreutalás után és teljességgel leinformálhatatlanul....mééééééééénem' az ilyeneket találják meg? :U Jól mondta a 7-eske, hivatkozunk rá hogy régen nem ilyen volt. Hát valóban, régen nem ilyen volt se az apró, se a fórum. Nem nosztalgia ez hanem tény.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19077) aXXon válasza csaszi72 (#19074) üzenetére


aXXon
senior tag

Nincs neki valami átláthatóbb weboldala, árlistával, vagy valami? Ez a facebook idővonal egy kalap szar ilyen szempontból....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19078) csaszi72 válasza Chaser (#19076) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Átkurt egy gyerek itt pár darab ezressel.
Hírdetett még mást is, jeleztem.
Nem hírdethet.
Aztán mégi kisírta odafent és megent hírdetett.
Jeleztem még nem rendezte a tartozását.
Megent nem hírdet.
Viszont gyártja a blogokat!!!!!
Egy másik fórumon is tevékenykedett, ott is jeleztem.
Ott is van sara fórumózóval.
Erre kellene energiát fordítani nem a suna képekre.
Sunát linkelőknek bann, átqrós csalóknak meg ... mekka
:C :DDD :C

szerk-
1 éves reg, fossa a szót, szenyor :C

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19079) aXXon


aXXon
senior tag

Eeeeeeeeeeeeeegyedik :D :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19080) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Homártopic. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19081) faragojof


faragojof
senior tag

Erre mit kéne írni, hogy példásan előremutató legyen a válasz? :( Várjá nyárig? :F :W
Egy másik meg azt kérdezi, holnap hogy lesznek nyitva a boltok?

Azonnali segítség! Piha! :(

Inkább itt van ez! God! Csudázzad! :DDD

MOD:

Ehh.. Csak azt akartam kérdezni, milyen szakmából lehet az 535 szakmai hozzászólás?

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#19082) aXXon válasza faragojof (#19081) üzenetére


aXXon
senior tag

Kábé, hogy várjon nyárig, hát mi mást? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19083) ekrisztian válasza aXXon (#19077) üzenetére


ekrisztian
senior tag

de van neki.
nincs vkinek eladó 200 euroja.?euro-neuro van:)

(#19084) faragojof válasza ekrisztian (#19083) üzenetére


faragojof
senior tag

Ha vóna kétszáz euróm, má nem vóna... :DDD :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#19085) aXXon válasza ekrisztian (#19083) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát olyan jó fej vagy, miért nem linkeled akkor ide? :D Mert azt nem kértem? :DD Egyébként már magam is megtaláltam, érdemes szétnézni :

[link]

Jó árai vannak a srácnak.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19086) GrandeP válasza faragojof (#19081) üzenetére


GrandeP
őstag

Na majd, kitalálok valami frappánsat, ha kimostam a csipát... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19087) faragojof válasza GrandeP (#19086) üzenetére


faragojof
senior tag

Ne mosakodj, maradj így. Már valaki válaszolta a tutit. :DDD
Meg is nyert vele egy hsz-t... Irigylem. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#19088) ekrisztian válasza aXXon (#19085) üzenetére


ekrisztian
senior tag

nemtom hogy kell linkelni,meg félek nehogy bannoljanak,nagyon fontos jelen lennem egy ilyen fórumon :)

(#19089) aXXon válasza ekrisztian (#19088) üzenetére


aXXon
senior tag

Báááááh, hogy érettségiztél te le? ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19090) ekrisztian válasza aXXon (#19089) üzenetére


ekrisztian
senior tag

infoból főleg:)

(#19091) aXXon válasza ekrisztian (#19090) üzenetére


aXXon
senior tag

;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19092) GrandeP


GrandeP
őstag

[link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19093) KTU válasza Chaser (#19072) üzenetére


KTU
addikt

a CLASS 10 samu is lassabb pl. noném CLASS 6 kártyánál, másik gépen vannak a tesztképek, (ha megvannak még)

nem is a szintetikus tesztek a lényeg, hanem valóságban milyen gyorsan juttatod pl. a gépedre az adatot, itt a kártyaolvasó sem mellékes, pár olvasót kipróbáltam hogy ne ez legyen a szűk keresztmetszet.

de ami még ennél is lényegesebb, hogy pl. a HD 60fps anyagot a kamerád hogy tudja rögzíteni a kártyára :U

amit csaszi72 linkelt, nagyon olcsón vannak a kártyák, de CL4-esek :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19094) God Vazzeg válasza faragojof (#19081) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bejönnek :K Bár a feketékre bukom főleg :B :D

(#19098) faragojof válasza God Vazzeg (#19097) üzenetére


faragojof
senior tag

;]
Pedig az is benne volt neked címezve, hogy biztos anya is olvassa a topikot, ezért vagy oda a feketékért! :DDD

Ezt meg most olvastam:
"Sokan tüntettek tegnapelőtt a rezsim ellen, pedig néhányan a sajátjukat sem tudják kifizetni."
:U

"Formicate Under Command of the King,,

(#19099) GrandeP válasza faragojof (#19096) üzenetére


GrandeP
őstag

Látszik ám ki a csókos, ha én csináltam vokna akkor a héten már nem írnék. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19100) God Vazzeg válasza faragojof (#19098) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem, én alapból fekete haj párti vagyok, már régóta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.