Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Katonaság

Hozzászólások

(#153) -=Sawtooth=- válasza mikoljan (#148) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

erre nem is irok semmit,mert nincs ertelme.
az hogy te mit erzel az en hozzaszolasaimbol a te dolgod, a TE ERZESEID. nem az enyemek. es az olyan velemenyek, hogy 'arabok terroristak' stb amik elofordultak itt, azok lekicsinylest valtanak ki belolem is. akcio-reakcio.
nagyon egyoldaluan szemleled a dolgokat.

'Valóban nem kellett volna meghalnia annyi embernek sem Irakban, sem az WTC elleni merényletben, sem Spanyolországban. Teljesen mindegy mennyi ember halt meg, már egy ember halála is elszomorító.
Ha vegigolvastad tenyleg, akkor tudnad, hogy pont en irtam, hogy milyen alapon relativizalja barki is barkinek a halalat?? igen..1 ember halala is elszomorito, ez nem kerdes....de az nem jarhto ut, hogy az amerikai halala elszomorito, az irakie meg szuksegszeru rossz. az ilyen szemlelet (es tobb ilyen megnyilvanulas is volt,olvass vissza) belolem lekicsinylest valt ki.

'Nem tagadom, elítélem az USA tevékenységét, de elítélem a terrorizmust is!'
ezt nem ertem? tehat akkor az USA tevekenysege nem terrorizmus, hanem a terrorizmus az USA-val szemben allo vmi? ezt olvasom ki belole. tevedek?
szerintem meg amit az USA csinal, az terrorizmus, es igy ez a mondat ertelmetlen.
a terrorizmus nem az egyik vagy a masik oldal privilegiuma. terrorista modszereket mindig is hasznalt az ember a tortenelemben, de csak most valt a hatalom propaganda eszkozeve.

''izraelnek meg mihez van joga azt hagyjuk. mert szereny velemenyem szerint meg leteznie sem szabadna''
Bármilyen vallási és párt hovatartozástól függetlenül mondom, a fenti mondatoddal saját magadat is egy szintre helyezted az USA-val, és a terrorakciót végrehajtó csoportokkal.'
te most ugyanugy felettem itelkezel, mint amit az en viselkedesemben kifogasolsz :DDD akkor te mitol lennel kulonb nalam?? es egy ilyen kijelentesert miert lennek terrorista? :D melyik az a szint? melyik az a csoport??
nem en frocsogok altalanossagban osszevissza. igyekszem konkretumokat,erveket irni...de mindhiaba :D

nem akartam belemenni a kerdesbe, de megmagyarazom: tudod hogy jott letre izrael? tudod ki volt sharon annak idejen? zsido terrorszervezetekrol hallottal mar?
mi magyarok IRREDENTAK vagyunk, ha csak arra gondolunk, hogy a 80 eve elszakitott, ma is magyarok altal lakott teruleteket visszacsatoljak. de a zsidok 3000ev tavlatabol sem azok. nekik jar az, meg ha el kell uzni onnan tobb millio embert,el kell lopni a foldjeiket, le kell gyilkolni, szarmazas alapjan megkulonboztetni.az se baj ha eddig 50 evig tarto haboruskodassal is jart. es ha nem tetszik vkinek, es van pofaja a lehetosegehez merten tenni a megszallo hatalom ellen,akkor terrorista????
izrael emelett vegyi, biologiai,nuklearis fegyverarzenalt halmoz fel mindenfele ellenorzes nelkul. ugynokei az egesz vilagon diplomaciai botranyokat okoznak. egy ENSZ hatrozatot sem tartanak be ( ugyanezert mas orszagokat amerika megtamad)
ennyi eleg ervkent? vagy az EUban keszult kozvelemeny-kutatas miszerint az EU lakossaganak 59%a szerint izrael a legnagyobb veszely a vilagbekere.



[Szerkesztve]

szex,drog,rák&roló

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Katonaság
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.