Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) sgergi válasza hoffman_ (#700) üzenetére


sgergi
veterán

Itt lesz a probléma. Miután kijelölted az összeset megnyomtad a Frissítsd! gombot?

(#702) hoffman_ válasza sgergi (#701) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köhm-öhm... Persze! :DDD Köszönöm szépen :B Megvan a gombom, végre :) Hálám üldözni fog!

Most már csak a VLC-t kéne visszaálíltani alapértelmezett videolejátszónak, mert most mindent JetAudio visz... :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#703) sgergi válasza hoffman_ (#702) üzenetére


sgergi
veterán

Szívesen! :D

A VLC alapértelmezettségének visszaállítása már gondolom abból a programból megy.

(#704) hoffman_ válasza sgergi (#703) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm, hogy ily' előrelátóan felajánlod a segítséged, kellemesen megfogalmazott mondat lett :D De igen, boldogulok. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#705) sgergi válasza amadeus11 (#696) üzenetére


sgergi
veterán

A böngészőbe nem épül be.

Lejátszási listát pedig a MediaCenter-ben tudsz csinálni.

hoffman_: Azért nem ajánlottam fel segítségemet, mert a VLC-t nem ismerem. :B

[ Szerkesztve ]

(#706) hoffman_ válasza sgergi (#705) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, félre értesz. Teljesen olyan volt, mintha abban is hasonló segítőkezet akartál volna nyújtani :) (amúgy igen-igen jó kis lejátszó, minden videot megeszik, és persze free)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#707) amadeus11


amadeus11
senior tag

A programból nem lehet keresni a médiatárban ?

There is a star

(#708) sgergi válasza amadeus11 (#707) üzenetére


sgergi
veterán

Van kereső Ctrl+F és a Ctrl+Q is feldob egy keresőmezőt, bár nem tudom pontosan, hogy mit szeretnél.

(#709) amadeus11 válasza sgergi (#708) üzenetére


amadeus11
senior tag

Köszi !

There is a star

(#710) Enjoy


Enjoy
addikt

Sziasztok!
Én a Jetaudio új verzióját próbáltam 8.07-es azt hiszem, és nagyon bejön !
Viszont olyan gondom van, hogy ha több zenét rakok be playlistbe, akkor kiszokott lépni, crash-el tehát összeomlik.
Ez mitől lehet ?

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#711) Enjoy


Enjoy
addikt

Ja és windows 7 64-bites oprendszerem van

► més que un club ◄

(#712) sti10p


sti10p
senior tag

Nah, kipróbálom én is ezt a csodát, eddig már vagy 10éve csak Winamp-ot használtam, msotanában kezdek egy kicsit jobban igényes lenni a zenére ezért a lejátszók terén is kutakodok. A legtöbb zeném mp3-ban van, de az is érdekelne mit kezd a FLAC-okkal...

Ja, és van még ez a Foobar 2000 nevű lejátszó is, olvastam róla, hogy ez is jobb mint a Winamp, valakinek van valami tapasztalata vele?!

XY

(#713) roly7


roly7
tag

Üdv.Én is hosszú idő után váltottam winampról és tényleg úgy van amit már sokan írtak hogy nagyon jól megszólaltatja az 5.1-et ezért is váltottam mert a winamppal hallgatva a zenét csak két hangszóró szól.Csak annyi a gondom a jetaudio-val hogy nem valami stabil a (plus verzió van fent 8.0.15.1900) néha amikor csak egyszerűen számot léptetek vagy belehúzók egy mappát a playlistbe akkor egyszerűen lehagy és megáll kilép lehet hogy nem jó verzió van fent egy régebbi stabilabb lenne?Vagy esetleg nincs valami megoldás a winamphoz hogy szóljon az 5.1?

(#714) Roxbury


Roxbury
őstag

Sziasztok.

Már több éve Jetaudio-t használok Win 7 64 bit alatt. Nincs semmi gondom vele.

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet eltűntetni a tray ikont? ott lent jobb oldalon.
Most el van rejtve, tehát csak akkor jön elő, ha jobb oldalon lent megnyitom azzal a kis nyillal. De ez nem elég. Teljesen el szeretném tűntetni az értesítési területről, a rejtettről is.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#715) Met


Met
nagyúr

A Jetaudio-val nem lehet 5.1-ben hallgatni a sztereó mp3-at?
Nyilván nem keveri fel 5.1-re de jó lenne ha nem csak a 2 első és a mélynyomó szólna.

Amúgy működik az 5.1 (film, játék)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#716) super!!!


super!!!
csendes tag

a teljes jetaudio/jetvideo letoltése? hogyan toltsem le?segítsetek légyszi :O

(#717) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

A program szép és jó, szeretem, stb.
A problémám az, hogy mikor listákat hozok létre, egy idő után bizonyos listák eltűnnek, mások megmaradnak. Mért van ez?

Nem minden vándorút céltalan...

(#718) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Régen nem használtam már ezt a lejátszót és volna pár kérdésem.
Először is hogyan kell elmenteni egy lejátszási listát külön playlist fájlba?
Másodszor pedig néhány indításkor automatice felugrik az Information viewer. Ezt korábban tudtam, hogyan kell kikapcsolni, de most nem találom.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#719) csákány. válasza JetiRulez (#718) üzenetére


csákány.
aktív tag

Playlist fájl generálása : kijelölés után jobbklikk, majd Exportálás - Fájl...

Az információs ablak azt hiszem azért ugrik fel indításkor, mert előtte úgy zártad be a progit, hogy valamelyik fájl kapcsán nyitva maradt.

(#720) JetiRulez válasza csákány. (#719) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kösz! Nem volt egyértelmű, mert angol a program. Olyasmit kerestem, hogy generate vagy save playlist file, ilyesmi. :R

Az information viewer zeneszámtól függetlenül szokott felugrani és mindig a Cowon weboldalán lévő újdonságokat, vagy reklámokat ad. Valahogy ki lehetett kapcsolni azt is.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#721) mrszitya válasza JetiRulez (#720) üzenetére


mrszitya
senior tag

Van hozzá magyarítás egyébként. Fenn a hivatalos oldalon.
Az info ablak nálam amúgy kb. 2 hetente, havonta jön fel. Nem zavaró.

(#722) JetiRulez válasza mrszitya (#721) üzenetére


JetiRulez
őstag

Gyenge gépen használom a programot és ha indításnál fel akar jönni az ablak, az legalább fél perccel meghosszabbítja az indítást. Anélkül is kb. 20 másodpercet igénybe vesz, míg elindul a jetAudio. Nálam viszonylag gyakran feljön. Talán hetente egyszer.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#723) 3.Aragorn válasza mrszitya (#721) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Idő után azért kicsit bosszantó.
Jó lenne kikapcsolni.

Nem minden vándorút céltalan...

(#724) Llew


Llew
senior tag

Az lenne a kérdés, hogy hogyan tudok normálisan műsort (ha jól gondolom ez a playlist) csinálni. Csináltam kettőt úgy, hogy fájlkezelőből kijelőlve az albumokat simán ráhúztam őket a lejátszóra. Most viszont az a gond,, hogy ugyan ezt megjátszva nem látszódnak a számok a listán. Rajta vannak mert ha léptetem a lejátszót akkor átugrik a következőre, de nem jelenik meg semmi. Nézetet hiába állítom át, szerintem nem az a gond.
Illetve hogy lehet azt kiiktatni, hogy indításnál automatikusan a tálcára tegye magát a program. Nem kezd játszani, csak ott jelenik meg. Tehát pluszba kell kattogtatnom, hogy fent el tudjam indítani.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#725) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Üdv!

Újratelepítettem a rendszert de a régi file-ok még megvannak. Szeretném ha a beállításaim a Jetaudio-ban megmaradnának. Jól sejtem hogy a program könyvtárában lévő .cfg file-okat kell visszamásolnom ehhez?

Előre is köszönöm a segítséget!

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#726) helkis


helkis
addikt

üdv mindenkinek! nálam olyan gond van, hogy a dalszövegeket nem akarja letölteni ha rábökök a "show lyrics"-re (máshogy meg nem tudom hogy lehetne :D) először kapcsolódást ír, majd előjön a lyrics viewer ablaka ahol mysql-hibát ír, illetve kapok egy hibaüzit, hogy hiba történt letöltés közben..
tud valaki valami okosságot?
előre is köszi!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#727) csákány. válasza helkis (#726) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nálam sem működik, még kikapcsolt tűzfal mellett sem, szóval valószínűleg a Jetaudio hiba, mert pl az egyik amire hivatkozik a Leo's lyrics az müködik.

[ Szerkesztve ]

(#728) Llew


Llew
senior tag

Pár napja azt csinálja, hogy az oldalra kitett eltűnős playlist aljáról eltünteti a hangerőszabályzó gombot. Ha behúzom a playlistet, hogy állandóan a képernyőn legyen, akkor megjelenik. Valami ötlet? Elég idegesítő.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#729) helkis válasza csákány. (#727) üzenetére


helkis
addikt

más plugint lehetne felrakni rá, amivel eldöcög a köv. frissítésig?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#730) helkis válasza helkis (#729) üzenetére


helkis
addikt

vagy van olyan verzió ahol működik? :F

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#731) dragonfx


dragonfx
veterán

hi nekem a 8.017es plus van
de olyna halkan szol a zene sokkal halabb mint a bs playeren ez hogy lehet?
:U
dynamic limiter off.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#732) Joker88


Joker88
őstag

Mivel a Winamp fejlesztése egyenlőre megállt, áttértem több ismerős tanácsára a Jetaudio-ra.
Le is töltöttem,de valamiért nem akarja 5.1-ben megszólaltani a zenét.. mit kell beállítani ? Winampnál ilyen gond nem volt..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#733) Kovbob


Kovbob
senior tag

Sziasztok, JetAudióban meglehet csinálni az ASIO-t? Lehet volt már ilyenről szó de nekem most nincs kedvem vissza olvasni. A kereső meg nem talált ilyen hsz-eket.

(#734) roly7


roly7
tag

sajnos androidra nincs remote control app a jetaudiohoz tud valaki erre alternatívát régóta használom a jetaudiot jó lenne hozzá egy távvezérlés kösszi.

(#735) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, azt hogy lehet elérni, hogy a Jetaudio a főblakban az éppen lejátszott számnál csak a
*********************************
FÁJLNEVET
*********************************
mutassa. se futóvény, se villogó, váltakozó információkavalkád, se ID3, se tűzijáték, semmi fícsör, csak puritán parasztosan a FÁJL NEVE???
lehetséges? vagy keressek másik lejátszót? :(

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#736) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Üdv!
Androidos verziónál. Be lehet állítani, hogy egy válogatás lemezt (1 mappában, különböző előadók + lejátszási lista) ne szedjen szét előadókra? Egy albumként szerepeljen, de azért az előadók látszanak...

Remélem tud valaki megoldást, bár nagyon kihalt a fórum...

Vigyorka

(#737) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!

Használja még valaki ezt a progit?

Az utóbbi időben nem jeleníti meg a CD text információkat. Mindent úgy állítok pedig, mint eddig, de még sem. Azaz nem keres a neten, és bepipantva, hogy olvassa a CD text -et. Másnál működik ez? Vagy a basic nem tudja, csak a VX Plus?

...mint az közismert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.