Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) atus


atus
senior tag

A hozzászólásszerkesztős dolog nem rossz, tényleg felesleges még egy hozzászólás a hibajavításra. Mondjuk ez engem nem érint... :)
A webchat is kimondottan jó. Soxor van, hogy látom hogy egy jó ismerősöm, vagy andorpapa (nöemáám :DDD) fent van neten, de az Istennek nem hajlandó felvenni a telefonját (megint andor)... Ilyenkor jó lenne valami közvetlen üzenési lehetőség, akár popup üzenetként, vagy vmi primitív webchat formájában. Meg egyébként is jó lenne valami csőposta vagymi. A chatnek viszont vmi nagyon primitív, használhatatlan dolognak kell lennie, amit tényleg csak kevés, nagyon rövid üzenet továbbítására lehet használni, különben megöli (de legalábbis megpróbálja) a fórumot. Amikor CoolNessen kezdett volna beindulni a fórum, nyitottak IRCen csatit, onnantól kezdve behalt a fórum.
Mattyer meg szerintem arra gondolt, hogy a hozzászólások időrendje maradjon változatlan, de a legfrissebb hozzászólásokat tartalmazó lapra, az utolsóra menjem automatikusan. Ha nem erre gondolt, akkor én gondolok erre. :D
Meg tényleg nem ér, hogy Adinak ilyen kibalegjobb sajátképe van, mi meg télapóval, meg konzervdobozzal sínylődünk. Na jó, kezdem megszeretni a mikulást... :P

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.