Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Óraátállítás
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
bogyo74
tag
válasz
Urban Terror
#9536
üzenetére
Esetleg írj légy szíves egy konkrét linket, megnézem neked. Air 1, iOS9.1. Az előbb megnyitottam egy cikket az említett oldalon, volt benne két video, play gombra indult a lejátszás. Youtube video volt.
-
bogyo74
tag
A naptárban valahogy megoldható, hogy a havi nézetben egy sorban szerepeljen a hó utolsó és a következő hó első hete, ha azok valójában 1 hét? Megszokható, csak fura. Számomra logikátlan, és így nehezebben átlátható.
-
bogyo74
tag
válasz
univerzita
#7905
üzenetére
Köszönöm. A HuKey-ről nincs tapasztalatotok?
-
bogyo74
tag
válasz
Ragnar95
#7904
üzenetére
Köszönöm, az iCloud CC szerintem megoldotta a dolgot. Pontosabban elvileg feltolta iCloudba az FF könyvjelzőit, este megnézem, hogy le is szedi a Safariba.
(Safariból csak régebbit tudnék telepíteni, ha jól látom egy éve megszűnt a Windows-os támogatása).Mi a baj a 3rd party billentyűzet appokkal? Mikor keresgéltem, akkor csak olyat találtam, amelyik saját magán belül működött, és copy-paste-zni kellett belőle a fő appba. De most látom, van a lejjebb is ajánlott hu keyboard (nem túl szép ;-), és a hu keys.
-
bogyo74
tag
Sziasztok,
Nem tudom, való-e ebbe a topicba egy "kezdő" iOS-es szerintem már milliószor feltett kérdése(i), de feldobnék párat. Természetesen elég sok googlizás után teszem ezt meg.
Első problémám a szoftveres billentyűzet ékezetes karakterei (önálló billentyűkön), de úgy olvasom, ez jelenleg megugorhatatlan probléma, talán a 9-es iOS meghozza a várva várt funkciót.
Második problémám, hogy jelenleg firefox-ot használok minden platformon (android, ubuntu, elnézést kérek ;-) ), és szeretném a könyvjelzőimet használni. Első felindulásból szinkronizálni akartam, de most már megelégednék a beimportálással is.
Megoldásként találtam pár fizetős szinkronizáló appot, ezeket későbbre tartogatom, természetesen megveszem, ha valaki használ is ilyet teljes megelégedéssel. De hogy megvegyek 5-öt, és ne működjön, azt most nem kívánom. Másik lehetőségnek látnám, hogy chrome-ba beimportálom a könyvjelzőimet, felteszem a chrome-ot a pad-ra, majd oda átszinkronizálom a saját eszközeivel, egyelőre ezt sem preferálom. Az androidos világ után egyelőre lubickolnék kicsit a Safariban.Első körben ezek a fő problémáim, ha tudtok, kérlek segítsetek, vagy irányítsatok át a megfelelő helyre (diszkréten, légy szíves ;-) )
Új hozzászólás Aktív témák
- One mobilszolgáltatások
- SD memóriakártyák (SD, SDHC, SDXC, micro SD)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Android szakmai topik
- Revolut
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN Apple ipad mini 6, 64 GB Wifi + Cellular, aksi 94%
- Apple iPad 9 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPad 11, Silver, új , makulátlan,128Gb, Wifi, 100% akku, tokkal + Pencil
- Boox Go 7 B&W Fehér, új állapot, gyári mágneses tokkal
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Pro 11 M4 2024 256GB Wifi tablet extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / 16GB DDR4 / GTX 1650 Super / 500 SSD
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Apple iPhone XS Max / 64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- 188 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i5-13450HX, RTX 5060
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-11G I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
