Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:06

LOGOUT.hu

Amit a Haswell-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174) Landon válasza Laci2277 (#172) üzenetére


Landon
őstag

Na én nem akarom elkiabálni de úgyfest 1.8V-on 4.3GHz-n (amit winen belül minden 1.164-nek lát, úgyfest lap kicsit túl feszel mert BIOS meg 1.76-1.8V-ot ír current VCore-nak) ok a dolog legalább is LinX-ből eddig lement 15 kör.

Max mag fok: 81C
Szoba: 25C
GFlops: 124

Ha ez így marad akkor boldog leszek. :) Ennél több nekem nem is kell. Örültem volna a 4.5GHz-nek de nem fogok eret vágni. Miután olvastam mi a helyzet a Haswell-el azt mondtam, hogy ha megy 4.2GHz-t normális feszen akkor örülni fogok.

Még lenne pár kérdésem viszont ha nem gond. :B

Én csak vcore-t, multi-t és a memória fesztt ill frequency-t állítottam. Minden más auto. Látok itt még mindenféle offset mode, adaptive mode etc etc, ezek mind auto. Rendbe lesz úgy vagy valamit kéne fixálni? Csak azt nem szeretném, hogy egyszer a lap megküldje a CPU-t valami nagy fesszel véletlen, ezért kérdezem. Alaplapi kiskönyvben látok ilyet hogy overvoltage protection azt lehet beállítom ha megtalálom.

Ill. tuning után nálatok sem veszi vissza a CPU az órajeleket amikor idle? Ja látom Ratio Mode-ot kell csak átbillenteni dynamic-ra. :B Na ezt viszont lehet nem fogja szeretni. kinél, hogy van ez, fix? :D

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.