Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Hát jól leült a topic...

Engem pont most kezdett el érdekelni az íjászat, eléggé tetszik, valszeg veszek valami szerszámot és keresek egy klubot.

Nade ugye, milyen vegyen az ember...
Hát ugyan van egy Kassai a családban, ami hát, eléggé bejön.
50# húzóereje van, hát combos.
Mondjuk bő 20 méterről egy négybe hajtogatott HŰTŐGÉP csomagoló, vastag kartont szó szerint keresztülb...am vele!!! tehát egyszerűen átment rajta a nyíl... szóval brutális egy jószág.
Irányítani annál nehezebb.

Namost terem lövészethez szerintem felesleges egy ilyen cucc, márcsak azért is, mert ugye ott még kevesebb méterről lődözöl.
Nézegettem neten a felhozatalt, hát az olimpiai versenyíjak tetszettek meg első körben, kb. szerintem olyan 30# már teljesen ideális.
Elsősorban nem a brutalitás, a nyers erő izgat engem, hanem a céllövészet, így talán egy verseny íj, amelyre pl. irányzékot is tudnék rakni, praktikusabb lenne nekem.
Mivel mindenfelé hurcolom, fontos, hogy szétszedhető legyen.

A cél tehát előbb-utóbb egy Kassai, de talán meg kellene először tanulnom valamin, meghát Kassait minden sarkon kapni már... :)

Elmentem a Decathlonba 7végén, körülnéztem, nem nagy a választék, saját márkás cuccok vannak nagy mennyiségben, GeoLogic initech pl.

Láttam 1 jót [link]
de ennek max. 22# az ereje, ami talán picit kevéske, ez kimondottan csak terembe való sztem, bár elég szimpatikus ettől függetlenül. Az idege olyan pl. mint a cipőfűzőm.

Amitől sokkot kaptam, hogy relatíve olcsón kapni belépő szintű összetett, compound íjat!!!
[link]
Ugyen ez "EZ" jelű, tehát tényleg belépő, de 45-55#-ig felhangolható, hát az azért nem rossz! mindezt 27.900-ért. Jó vételnek tűnik, de valaki használt már ilyet?

Azért leszögezem, nem a Decathlon embere vagyok, sz...ok a dekatlonra... :N

Van egy nem olyan rossz sport íj is jó áron [link]
meg ami meglepő, hogy ez a koreai csoda, Samick is van, longbow és tradícionális is [link] a tradícionálkis nagyon tetszik, bár talán picit húzós az ára (érted, "HÚZÓS" !!! :DD )...

Bár ebből a Samick-ból láttam egy egészen baráti, szimpatikus darabot [link] egészen 38#-ig rendelhető, azért az sem rossz, az ára meg bagó... mondjuk ez a gyártó oldala szerint is nagyon belépő [link]

na valaki folytassa, most mennem kell

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.