Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#3201) kisspista


kisspista
senior tag

GJA v2.22 skin for Primo 1.1

Changelog:
1. Adoptation from version 8.5.11.161797.
2. Fixed GJA fast menu aligment when route progress bar is activated.

[GJA_v2.22_480x272_FullPack]
[GJA_v2.22_800x480_FullPack]

(Forrás: http://www.mobilepassion.org)

(#3202) snowdog válasza kisspista (#3201) üzenetére


snowdog
veterán

Amennyire tudom hiányzik belőle egy file (am_alfabut_225_30.bmp), ezért hibaüzenettel elszáll. Ebben már benne van, és működik: [link]

(#3203) bybay


bybay
csendes tag

Sziasztok nem rég vettem egy Navon N660-as készüléket IGO PRIMO TELJES EURÓPA(NAVTEQ) térképpel de az a gond hogy nicns benne az új autópálya(M6,M60) de viszont a TopMap-ban benne van próbáltam hogy felmásoltam a topmap térképeket de nem jelenítette meg:S Mit kéne csinálnom hogy működjön?

(#3204) snowdog válasza bybay (#3203) üzenetére


snowdog
veterán

Megkellene hekkelni. :D

Csak azt tudnám, ha valaki a legális verziót választja, akkor miért az az első dolga, hogy warez megoldásokat keres? :(

[ Szerkesztve ]

(#3205) bybay


bybay
csendes tag

Nem jó kedvemben kényszerültem erre de nekem szükségem van olyan térképre amint rajta van az M6,M60 autópálya de a navteq legújabb q3 térképén sincs rajta ezért kellene a topmap és ezért nem akarok még plusz pénzt kidobni ha már megvettem a teljes európa térképet...de más ötletem nincs.:S

(#3206) kisspista válasza snowdog (#3202) üzenetére


kisspista
senior tag

Nekem nem jött hibaüzenet, viszont ami észrevétel: nem adoptálta a legújabb verziót, mivel ha megnézem a névjegyet, akkor marad a régi! Nálad mi a helyzet?

(#3207) snowdog válasza kisspista (#3206) üzenetére


snowdog
veterán

Pontosan hol is nézted meg?

(#3208) successkozo


successkozo
csendes tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni?

Kinek van fullos (értem ez alatt Magyarországra az összes létező poival, a jelenleg legfrissebb) Poi adatbázisa?

Ugyanígy kellene nekem speedcam+vasúti átjáró+sulizebra is, melyik a legpontosabb és a legbővebb?

(#3209) kisspista válasza snowdog (#3207) üzenetére


kisspista
senior tag

Menü \ Egyebek \ Infó \ Névjegy

(#3210) snowdog válasza kisspista (#3209) üzenetére


snowdog
veterán

Valamit félreértettél, ott ugyanis a programverziót látod, aminek semmi köze a skinhez.

Ha a program még az előző verzió, akkor attól hogy ezt a skint használod, a programverzió nem fog változni.

Nem tudom pontosan mit is adoptáltak, de nem a programverziót, az biztos. Én arra tippelek, hogy mivel új data.zip van az új verzióhoz, abból emeltek át (adobtáltak) részeket ebbe a skinbe.

(#3211) kisspista válasza snowdog (#3210) üzenetére


kisspista
senior tag

Én azt hittem az adoptálás során a program verzió is felülíródásra kerül - tévedtem! A gyorsmenü javítását sem látom, nem tapasztaltam korábbi skinben a hibát!

(#3212) snowdog válasza kisspista (#3211) üzenetére


snowdog
veterán

A progress bar (én nem használom, de magyarul talán "Haladást jelző állapotsáv" a neve) be van kapcsolva? Feltételezem az tolhatta el a gyorsmenü sort.

[ Szerkesztve ]

(#3213) kisspista


kisspista
senior tag

Az mitől lehet, hogy nekem jelenik meg nekem a fényképező ikon a vezetés képernyőn annak ellenére, hogy én azt a beállításokban pipával engedélyeztem?

Nincs bekapcsolva a Haladást jelző állapot!

[ Szerkesztve ]

(#3214) axelbox


axelbox
tag

Van egy érdekes hibám.Teljesen jól működik használat közben a navi viszont amikor a kilépnék a programból teljesen kifagy.Csak készülék restart oldja meg a problémát.Ennek a hibának a megoldására van ötlete valakinek?

(#3215) kisspista válasza axelbox (#3214) üzenetére


kisspista
senior tag

Előfordulhat, hogy nagyon "megtuningoltad" a Primo-t, s nincs elég memóriád. SD kártyán van a szoftver? Szedd ki a building és 3D épületeket, valamint a DEM fájt, ha van! Restart!

(#3216) axelbox válasza kisspista (#3215) üzenetére


axelbox
tag

Igen SD van viszont ez egy HTC Touch pro tehát memóri problémának nem kellene lennie.

(#3217) greenpalms válasza m.jeno (#3199) üzenetére


greenpalms
csendes tag

Szia!

Bp. a beállítások elvileg jók. Látja is az adót, végig zöld csíkkal, de semmilyen eseményt nem hoz....

(#3218) snowdog válasza axelbox (#3214) üzenetére


snowdog
veterán

Ennek a hibának a megoldására van ötlete valakinek?

Habár nem írtad milyen navi programról van szó, de ha már ebbe a topikba írtál, akkor feltételezem hogy Primo. Rengeteg hibás törés kering a neten, ez is az lehet. Keress egy másik verziót.

[ Szerkesztve ]

(#3219) kisspista válasza axelbox (#3216) üzenetére


kisspista
senior tag

Tudtommal a HTC Touch Pro-nak nem Primo kompatibilis kijelzőmérete van, azaz a data.zip nem kicsit warez. Ne nagyon hangoztasd a későbbiekben..
Ettől még lehet kompatibilitási hiba. De inkább a helytelen konfig, ami közbeszól: sys.txt-ből töröld, ami nem kell, valamint a license fájlokat ellenőrizd: ha van TRUCK licensed, de nem használod a kamionos részét a programnak, akkor azt távolítsd el a mappából, mert ez is hibaüzenetet eredményezhet!

(#3220) axelbox válasza snowdog (#3218) üzenetére


axelbox
tag

Igen primo-ról van szó. :)

(#3221) axelbox válasza kisspista (#3219) üzenetére


axelbox
tag

Én csak egy hibáról beszéltem és semmit sem hangoztattam :)

(#3222) axelbox válasza kisspista (#3219) üzenetére


axelbox
tag

Ezzel az erővel az általad belinkelt 800x480-as skin is warez lehetne,bár a skin ugye nem warez....

(#3223) snowdog válasza axelbox (#3220) üzenetére


snowdog
veterán

Kijelző: 2.8 hüvelykes, lapos TFT-LCD érintőképernyő VGA felbontással

Mivel VGA felbontású, cserélj data.zip-et, mert elsősorban azzal lehet gond. Olyan data.zip-et keress, ami támogatja ezt a felbontást.

(#3224) axelbox válasza snowdog (#3223) üzenetére


axelbox
tag

kizárólag olyan van fent ami a készülék kijelző felbontásának megfelel.Más nincs is benne....

(#3225) axelbox válasza snowdog (#3202) üzenetére


axelbox
tag

A 800x480-as felbontásból is hiányzik az általad írt file?

(#3226) kisspista válasza axelbox (#3222) üzenetére


kisspista
senior tag

Én megjelöltem a forrást, nem én töltöttem fel a fájlokat, én csak közvetítettem. A 800x480-as felbontást mindenki csak saját felelősségére használhatja, mivel a hozzá tartozó data.zip illegális! A skin nem warez annak ellenére sem, hogy nem támogatott képernyő felbontásban is elérhető!

(#3227) axelbox válasza kisspista (#3226) üzenetére


axelbox
tag

Rendben azt hiszem ezen nem fogunk összeveszni :DD

(#3228) axelbox


axelbox
tag

Ha csak skint cserélek egy régebbi verziót egy újabbra a save mappa tartalmát akkor is törölni kell?

(#3229) drotifuti válasza axelbox (#3227) üzenetére


drotifuti
aktív tag

mindig visszatérünk ide, minden oldalon már ez megy.... :F

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#3230) kisspista válasza axelbox (#3227) üzenetére


kisspista
senior tag

Nem hát! :)

(#3231) TRob1 válasza axelbox (#3228) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem próbáld ki, és megtudod :D (Nem kell mindent elhinni másoknak :DD )

Én egyébként nem szoktam törölni :))

¤ R'n'R ¤

(#3232) Digger


Digger
senior tag

A TMC-s iGO gyökerében mindig van egy TMCFlash.bmp, amit a boot folyamat vége felé a bal felső sarokban megjelenik egy rövid időre. A primonál is van ilyen logó?
Sajnos a Rubinon, mint tudjátok nem megy, még nem volt módomban látni! :(
Megfigyeltem az iGO8-on, hogy ha nem látom ezt a logót a boot során akkor a TMC sem megy!

Mániám, hogy a bináris állományokban kutakodom, nézelődök. Láttam valamelyik DLL-ben, hogy van olyan hibaüzenet, ami ennek a bmp-nek a hiányát panaszolja.
Lehet, hogy majd akkor fog elindulni a Primo-n, ha a boot során megjelenik ez a logó?

(#3233) axelbox válasza TRob1 (#3231) üzenetére


axelbox
tag

éppen azt teszem,csak nem mertem leírni,nehogy warez legyen! :DD :DD :DD

(#3234) aswna válasza Digger (#3200) üzenetére


aswna
csendes tag

Biztosan félreérthető voltam.

Igen, én is tudom, hogy a NEO is sugároz TMC adatokat, mert már hónapokkal ezelőtt láttam a saját szememmel. Na jó, egy PNA és egy Primo segítségével. :)

Csak arra utaltam, hogy mennyire szórakoztat az, amikor egyesek teljes magabiztossággal állítanak sületlenségeket, és aztán pár hozzászólással később ellentmondanak saját (korábbi) maguknak. Elég sok zöldségen kell átverekednie magát az embernek helyenként. Ezért is szeretjük ezt a fórumot, nemde?

(#3235) DM43


DM43
Topikgazda

Komolyan mondom megáll az eszem. Kioktatjátok egymást arról, hogy a 800x480-as felbontású data warez, miközben HTC Touch Pro-ra gyömöszölitek fel a Primót. Ez nem warez?

(#3236) m.jeno válasza aswna (#3234) üzenetére


m.jeno
senior tag

Erről a Trafik-Nav is tud, ha igen akkor a honlpján miért nem írja, de tényleg igazad van a Neo is sugárroz, csak nem a TMC vevődnek, hanem a fülednek, olvass vissza, a halgatók álta beküldött adatokat használják fela a TMC adáshoz, amit a M2 alatti sávon nyomnak. :))

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#3237) m.jeno válasza greenpalms (#3217) üzenetére


m.jeno
senior tag

A Primo melyik verzióját használod és milyen liszenfájlod van hozzá, használsz-e TMC liszenszet, ha nem akkor a primo liszeszszed tartalmazz-e TMC liszeszet?

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#3238) greenpalms válasza m.jeno (#3237) üzenetére


greenpalms
csendes tag

Privi ment!

(#3239) hovajk


hovajk
tag

Rubin részletek

(#3240) kisspista válasza hovajk (#3239) üzenetére


kisspista
senior tag

Hát ezt jól szétborítottad sikeresen! :) Miért is?

[ Szerkesztve ]

(#3241) snowdog válasza hovajk (#3239) üzenetére


snowdog
veterán

Én még arra is kiváncsi lennék, hogy az a Samsung chip hogy néz ki belülről. :D

(#3242) hovajk válasza kisspista (#3240) üzenetére


hovajk
tag

A TMC kezeléséért felelős chipet szerettem volna megnézni , de az nagyon takarásban van(a szögletes lemezek alatt lapul) . A samsung procinak (tipusszám alapján)majd utánna nézek , hátha van róla valami .

(#3243) aswna válasza m.jeno (#3236) üzenetére


aswna
csendes tag

Ezek szerint még mindig kitartasz amellett, hogy csak az MR2 (Petőfi) sugároz TMC adatokat (az emberi fül számára nem hallható módon). :C

Többen is vagyunk (1, 2, 3, x), akik kipróbáltuk és látjuk, hogy pl. a NEO FM-en is van TMC adás. (Igen, olyan, amit nem a fülünk, hanem a PNA és az iGO befog). Csak Te is befognád már. ;]

(#3244) snowdog válasza hovajk (#3242) üzenetére


snowdog
veterán

Bocsi, csak vicceltem. :R

Arra gondoltam egy konzervnyitóval felbontod, és azt is megmutatod mi van a tokon belül, ha már így szétszedted a gépedet. :)

(#3245) hovajk válasza snowdog (#3244) üzenetére


hovajk
tag

Csak annyira szedtem szét , hogy ne okozzon működési gondokat , de az aksi , és a kijelző tipusa igy is jól látszik (hátha valami probléma lesz velük később) .

(#3246) greenpalms válasza hovajk (#3245) üzenetére


greenpalms
csendes tag

:) Ma akartam én is szétkapni, hogy pontosan lássam melyik chip van benne. Köszi hogy gyorsabb voltál! :)

(#3247) kisspista válasza aswna (#3243) üzenetére


kisspista
senior tag

Nálam is fogható a NEO FM TMC adása! :)

(#3248) kisspista válasza kisspista (#3247) üzenetére


kisspista
senior tag

Ha a TMC antennán jó a vétel, akkor sokkal több állomást tesztel. Ma szintén kipróbáltam, és most már 100%-ra mondom és bizonyítom fotókkal, hogy a NEO FM igenis közvetít önálló TMC jelet!

Íme:

(#3249) M1Bali


M1Bali
tag

GJA_v2.20 skint használtam idáig és elég jó benyomást tett rám.
Most lecseréltem PLajos által módosított GJA_220_PL_mod4a_daf verzióra. Sok plusz dolog van benne, de egy valamit nem tudok rajta beállítani. Eddig ha leállítottam az autót, azaz megszűnt az áramellátás, kikapcsolt vagyis készenlétre kapcsolt a készülék. Ezen a módosított változatban ez nem működik. Nem tudom hogy tudnám ezt bekapcsolni, mert nem jó minden alkalommal kézzel kikapcsolni. Valaki tud erre megoldást?

Kipróbáltam nemrég az amigo-t is DJ skinel. Láttam hogy a jelölőt ott is lehet használni akár az Igo8-ban, lehet rajszeget "tűzni" a térképre. A Primoba nem lehet ezt bele tenni valahogy? Valamelyik skinbe beépíteni?

(#3250) plajos válasza M1Bali (#3249) üzenetére


plajos
aktív tag

Ezt írd a sys.txt-be:

[interface]
shutdown_time=10

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.