Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz Siriusb #25843 üzenetére

    Annyiból nem árt odafigyelni, hogy nagyon jól szívja a hűtéshez szükséges levegőt, tehát nem árt tisztán tartani a billentyűzetet. Házi kedvencet pedig tilos ráengedni, különben eltömíti a légutat.

    A Windows milliószorta jobb desktopra, és sok program egyáltalán nem, vagy csak nagy görcsölés árán futtatható Linux alatt. :)

    Használni akarom a számítógépet és nem buherálni, azon a korszakon már régen túl vagyok. Még mindig nem jött el a Linux desktop korszaka. A Windows-nál nincsen könnyebben beüzemelhető rendszer, legfeljebb az OSX.

    Biztonság tekintetében mára a Linux is kezd hadi lábakon állni, egy jól bekonfigurált Windows is nagyon stabilan futtatható. Sőt, Linux alatt az évek során több rendszerösszeomlásom volt, mint bármikor a Windowsokkal. Vista és Win7 évek óta kiszolgálnak, és a vállalati gépeken sem volt soha bajom a Vistákkal sem. Szóval nem véletlenül fizet az ember a jó supportért.

  • deathtania

    senior tag

    válasz Siriusb #25843 üzenetére

    ki hogy érzi. :D

    két linuxos sztorim:
    1. felraktam magamnak az ubuntut, mondom kipróbálom. szépen install, rendszer beállít, driverek faxa. 2 nap után összeomlott a rendszer, utána meg rendszeresen. win 7-el legutoljára valamikor az RC környékén omlott össze 1x a rendszerem, nem az, hogy 2 naponta bef*sik. ment is vissza a win 7 a gépre nemsokára. :)

    2. kb két hónapja történt, hogy felraktam az ubuntut sógornőmék frissen összerakott gépére. (mondom nektek facebookra ez is jó lesz), aztán legalább nincs rá vírus. ott halt meg a dolog, hogy a lakásban wifi van, mert a dolgozó szobába lett behúzva anno a net, de az már a 2. csemete szobája lett, gép a nappaliba került, így valahogy csak el kell juttatni oda a netet is. hát persze, hogy a wifi-stickre 6 óra szenvedés árán sem sikerült felraknom a linuxos broadcom divert (pedig mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, több driverrel is!), akkor mondtam azt, hogy nem érdekel, veszel egy win7et. :D gyorsan msdn-ről feltoltam egy 30 napos próbát, és a nagyon lol az volt, hogy kb 15 seccel gyorsabban bootolt be az optimalizálatlan rendszer, mint az ubuntu kicsit húztam rajta, és már 20 sec lett a különbség. :DD

    www.brczart.hu

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés