Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hogyan működik a PH! ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Lehet, hogy csak én csúsztam fölöttük át, de az jutott eszembe, hogy hogyan működik a PH!

Konkrétan arra gondoltam, hogy úgy helyileg merre van, esetleg iroda, lakás épület vagy vmi kik dolgoznak bent vagy nem bent dolgoznak otthon...stb. ilyesmik

Titkos PH! érdekességek, mondjuk igazából ez egy kémhálózat :)) és titkos légibázisuk van vagy mittom én micsoda..

Nah a többit ti tudjátok!

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) KovacsUr válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Kémhálózat? Légibázis? Nagyon érdekes. Kitől is hallottad ezeket? *jegyzetfüzetébe írogat* ;]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) faster válasza KovacsUr (#2) üzenetére


faster
nagyúr

A légibázisról már én is hallottam. :)

(#4) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

18:35 - Stirlic belép és végigméri a helyzetét

19:17 - Stirlic észlelte, hogy egy titkos légibázison van, ahol kémtevékenységet folytatnak az interneten keresztül egy bizonyos ''Prohardver!' fedőnéven.

19:23 - Strilic csapdába esett, leült egy gép elé és regisztrálta magát a rendszerbe

1 évvel később ----

20:41 - Stirlic már régóta nem tudja mivan. Egy különös érzés ejtette rabságába, ez nemis inkább vmi, hanem VMI!. Nem más mint a PH! Szelleme....

23:59 - Stirlic a rendszer részévé vált...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#5) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Érzem, hogy már megindult a különleges megsemmisítő csoport, hogy elkapjon, mivel vmi teljesen NAGY dologba nyúltam bele... :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#6) nofene


nofene
aktív tag

Télleg ez érdekes kérdés! Mi lenne ha aszerkibe behajítanátok egy webcamet ami félóránként csinálna egy képet majd ezt kirakná a netre. Legalább láthatnánk mit csinálnak a házigazdák mikor be mutatják a szerkesztőséget a barátnőiknek :D

(#7) supercow válasza nofene (#6) üzenetére


supercow
őstag

''Szia bébi, gyere megmutatom a következő teszthez kapott alaplap-gyűjteményemet!'' :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#8) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

''Figyu, nem akarod tesztelni az új virtuális vetkőztetpő játékot?!''

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A topic címét egyelőre lehet módosítani Hol működik a PH?-ra..:)

Én is kíváncsi vagyok erre.Gondolom van egy szerkesztőség,ahol van egy halom cucc,némi bérelt vonal,pár gép,és 2-3 ember..

(#10) Dirtyz válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


Dirtyz
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_static.php?mod=impresszum[/L]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Szerkesztőség, 2-3-4 ember dolgozik, de Szeged (Erasmus) és Pécs (atus, andorpapa) is be van vonva. A szerver a TVNetnél van hostolva. Többet nem mondhatok... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Panther válasza Parci (#11) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Háhá! Bemértünk! Tudjuk az IPd :))

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#13) Szalma válasza Panther (#12) üzenetére


Szalma
őstag

(Ez nagyon meleg volt! Fetrengek!!!!)

Szeretettel:
Szalma

(#14) Bazsesz válasza Parci (#11) üzenetére


Bazsesz
őstag

OFF

TVnet FOREVER! :))

ON

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#15) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Nálunk már működik a távmunka (állami támogatás nélkül), egyébként a szerkesztőség nagyon finom, keopsz kreatív főmenedzser elég hangulatossá varászolta. :DD

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#16) Divi válasza KEndre (#15) üzenetére


Divi
aktív tag

Úgy például bővebben?
Netán ''egykis'' vizuális táplálékkal tunnád jutalmazni szűnni nem akaró kíváncsiságunkat? :B

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#17) Den


Den
veterán

Parci nagyon szerény volt, igazából most épül az ötven emeletes Prohardver irodaház. Tetején helikopter leszállóval és fűtött medencével. :DDD

www.simson4t.hu

(#18) Bazsesz válasza Den (#17) üzenetére


Bazsesz
őstag

Befizetek az 51. emeletbe, ha magamratetováltathatom a PH! logót! :))

Amúgy meg PROHARDVER! FOREVER!

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#19) Papa-Georgo válasza Den (#17) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Hééé

Asszem a jackuzzi kádat kihagytad, láttam a tisztítási számláját amit a szemetetekbők turkáltam ki miközben életemet kockáztatva megbújtam a kukásautóban ami azt a kukát ürítette!!!! ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#20) karib


karib
addikt

Hm, ki lehetne írni egy amolyan ''Szerinted hogyan működik a PH!'' pályázatot. A legkreatívabb(ak)at (itt már jónéhány elgondolás elhangzott) akár díjazhatjuk is :)

Bele lehet szőni, vagy más pályázati kategóriaként meg lehetne nevezni a ''Honnan jött a PH!'' címet...

Persze csak akkor, ha Parciék nem lőnek le engem ezért az ötletért :)

Department of Redundancy Department

(#21) Papa-Georgo válasza karib (#20) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Najó, én írni fogok egy tanulmányt Sci-Fi témában erről, remélem pár nap alatt meglesz :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hogyan működik a PH! ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.